Nokturn

Nokturn

 
00:05
 
* Heitor Villa-Lobos - Musta luige laul
   Steven Isserlis (tšello), Thomas Ades (klaver)
* Max Reger - "Teema" tsüklist "Variatsioonid ja fuuga Mozarti teemale"
   Venemaa Riiklik Sümfooniaorkester, Valeri Poljanski
* Walter Kollo, Stephen Collins Foster, James Thorton, Andrew Rindfleisch -
   Four vintage songs: III When you were sweet sixteen
   Meridian Arts Ensemble
* William Croft - Hümn jumalikule muusikale
   Ian Bostridge (tenor), Graham Johnson (klaver)
* Fryderyk Chopin - Masurka a-moll 
   Khatia Buniatishvili (klaver)
* Georg Friedrich Händel - Messias, nr. 19 Chorus: Behold the Lamb of God
   Concentus Musicus Wien, Arnold Schoenberg Chor, Nikolaus Harnoncourt
* Arvo Pärt - Spiegel im Spiegel
   Tasmin Little (viiul), Martin Roscoe (klaver)
* John Dowland - Come Again
   John Potter, Maya Homburger, Stephen Stubbs, John Surman, Barry Guy
* Johannes Brahms - Viiulikontsert D-duur 
   Victoria Mullova (viiul), NDR Sümfooniaorkester, Herbert Blomstedt
* Mart Siimer, Juhan Viiding - Õnne laul
   Õnne-Ann Roosvee (klaver), Virgo Veldi (saksofon),
   Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline Naiskoor, Raul Talmar
* Wojciech Kilar - Teema nr. 1 filmist "The Taste of the Black Earth"
   Poola Raadio Orkester Katowicest, Konrad Bryzek
* Wilhelm Stenhammar - Laul: Interlüüd
   Göteborgi Sümfooniaorkester, Neeme Järvi
 
01:00
 
* Sergei Prokofiev - Balletisüit Romeo ja Julia nr. 1, VI: Romeo ja Julia
   Cincinnati Sümfooniaorkester, Paavo Järvi
* Antonio Vivaldi, seade Emilio Pujol - Kontsert A-duur
   Sharon Isbin (kitarr), Zürichi Kammerorkester, Howard Griffiths
* Isaac Posch - Benedicam Dominum
   Barbara Tišler, Musica Cubicularis
* Ryuichi Sakamoto - Koraal nr. 1
   Ryuichi Sakamoto (klaver)
* Galina Grigorjeva - "Lahkumisele" V osa "Vaoshoitult"
   Hortus Musicus
* Claudio Monteverdi, Carlo Milanuzzi - Si dolce e il tormento
   Pierre Pitzl
* Veljo Tormis, Tõnu Kõrvits (seade) - Tasase maa laul
   Celia Roose, Tallinna Kammerorkester, dirigent Tõnu Kaljuste
* Alexandre Guilmant - Adoration 
   Turku Philharmonic Orchestra
* Sergei Rahmaninov - Ave Maria
   Oxfordi New College'i koor, Edward Higginbottom
* Craig Armstrong - "World Trade Center Choral Piece" muusikast
   filmile "World Trade Center"
   Susie Stevens Logan, The Hollywood Studio Orchestra,
   Hollywood Film Chorale, Pete Anthony
* Edward Elgar - Salut D'Amour
   David Garrett
* Maurice Ravel - Süit nr. 2 "Daphnis ja Chloe", "Lever du jour"
   Cincinnati Symphony Orchestra, Paavo Järvi
* Tõnu Kõrvits - "Nüüd on see päev ju lõppenud" tsüklist "Neli eesti
   vaimulikku rahvalaulu kvartetile" 
   Tobiase Keelpillikvartett
* John Dowland - In darkness let me dwell/Laske mul elada pimeduses
   Anne Sofie von Otter, Jakob Lindberg
 
02:00
 
* Manuel de Falla - Hommage a Debussy
   Oscar Ghiglia (kitarr)
* Edward Elgar - Rahvalaul
   Nigel Kennedy (viiul), Peter Pettinger (klaver)
* Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr. 11 B-duur
   Svjatoslav Richter (klaver)
* Franz Schubert, Ludwig Rellstab - Jõel
   Barbara Hendricks, Radu Lupu (klaver), Bruno Schneider (metsasarv)
* Georges Bizet - 2 osa Adagio Sümfooniast C-duur
   Orchestre de Paris, Paavo Järvi
* Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 70 D-duur 
   Heidelberger Sinfoniker, Thomas Fey
 
03:08
 
* Wolfgang Amadeus Mozart - Andante grazioso Sonaadist Es-duur
   Anne-Sophie Mutter (viiul), Lambert Orkis (klaver)
* Samuel Barber - Adagio keelpillidele
   Academy of St.Martin-in-the-Fields, Neville Marriner
* Paul McCartney, John Harle - Nova
   The Joyful Company of Singers, Peter Broadbent
* Gioacchino Rossini - Religioosne prelüüd Väiksest pidulikust missast 
   Philip Mayers (klaver), Marcus Creed
* Pierre Tabart - Requiem
   Ensemble La Fenice, Ensemble Jacques Moderne
 
04:16
 
* Pjotr Tšaikovski - Klaveritrio a-moll 
 
05:03
 
* Eesti-rootsi vaimulik rahvalaul - Kom o Jesu, huru länge
   Linnamuusikud, Taivo Niitvägi
* Morten Lauridsen, James Agee - Nocturnes: III Sure on this shining night
   Morten Lauridsen (klaver), Polyphony, Stephen Layton
* William Boyce - Avamäng nr 5 F-duur
   Cantilena, Adrian Shepherd
* Johann Adolph Scheibe - Flöödikontsert A-duur
   Maria Bania (flööt), Concerto Copenhagen, Andrew Manze
* Johann Rosenmüller - Sonaat nr. 7
   The King's Noyse, David Douglas
* Camille Saint-Saens - Kontsert tšellole ja orkestrile a-moll 
   Leedu Kammerorkester, Saulius Sondeckis
 
06:06
 
* Ludwig August Lebrun - Oboekontsert nr. 3 C-duur 
   Heinz Holliger (oboe), Müncheni Kammerorkester, Hans Stadlmair
* Mart Saar, Julius Oro - Kasehaldjate laul
   Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Mikk Üleoja
* Johann Sebastian Bach - Prelüüd cis
   Glenn Gould (klaver)
* Carl Maria von Weber - Suur kontsertduo 
   Michael Collins (klarnet), Kathryn Stott (klaver)
* Joseph Bodin de Boismortier - "Menuett" 
   Le Concert Spirituel, Hervé Niquet
* Friedrich II - Sonaat h-moll flöödile ja basso continuole
   Emmanuel Pahud (flööt), Jonathan Manson (tšello), Trevor Pinnock (klavessiin)
* Giuseppe Verdi - Aida: koor (Gloria all'Egitto)
   Dresdeni Ooperi koor, Dresdeni Riiklik Kapell, Silvio Varviso
* Modest Mussorgski - "Promenaad ja Gnoom" tsüklist "Pildid näituselt"
   Leif Ove Andsnes (klaver)
* Pablo de Sarasate - Lento assai kontsertfantaasiast "Carmeni" teemadel
   Sarah Chang (viiul), Berliini Filharmoonikud, Placido Domingo

Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar