Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Edward Elgar - "Nimrod" teosest "Enigma variatsioonid"
   BBC Sümfooniaorkester, Andrew Davis
* Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverikontsert nr 26 D-duur II 
   Angela Giulini (klaver), Mozarti Festivali orkester, Alberto Lizzio
* Johann Sebastian Bach, seade Edgar Meyer, Bela Fleck -
   3-häälne inventsioon (Sinfonia) nr. 7
   Bela Fleck, Joshua Bell, Edgar Meyer
* Robert Schumann - Liebesgarten 
   Dorothea Röschmann (sopran), Ian Bostridge (tenor), Graham Johnson (klaver)
* Claude Debussy - "Terrass kuuvalgel" tsüklist "Prelüüdid" (II vihik)
   Steven Osborne
* Fritz Kreisler, Christoph Willibald Gluck - Meloodia
   Leland Chen (viiul), John Lenehan (klaver)
* Imre Kalman - Tassilo laul operetist "Mariza"
   Georg Ots (bariton), Eesti Raadio Sümfooniaorkester, dirigent Vallo Järvi
* Tan Dun - Antarctica
   Tan Dun
* Antonio Vivaldi - Kontsert viiulile, keelpillidele ja continuole e-moll 
   Giuliano Carmignola (viiul), Veneetsia Barokkorkester, Andrea Marcon
* Anti Marguste, Eesti rahvaluule - Vanasõna - vana hõbe 
   Eesti Rahvusmeeskoor, Ants Soots
* Harry Woods, James Campbell, Reginald Connelly -
   The commitments: Try a little tenderness
   Praha Filharmoonia orkester, Nick Ingman
* Sergei Prokofiev - Balletisüit Romeo ja Julia nr. 2, III: Paater Lorenzo
   Cincinnati Sümfooniaorkester, Paavo Järvi
* Georg Philip Telemann - "Messias": Vahemäng
   Hamburgi Filharmoonikute ansambel, Salzburgi solistid, Wolfgang Zilcher
* Eduard Tubin - Meditatsioon
   Urmas Vulp (viiul), Vardo Rumessen (klaver)
* Franz Schubert - Rändaja õhtulaul II
   Ian Bostridge (tenor), Julius Drake (klaver)
 
01:01
 
* Fryderyk Chopin - Nokturn nr. 11 g-moll 
   Maria Joao Pires (klaver)
* Pjotr Tšaikovski - Klaveritrio a II Tema con variazioni
   Beaux Arts Trio
* Alban Berg - "Armastuse ood" tsüklist "Seitse varajast laulu"
   Barbara Bonney (sopran), Kuningliku Kontserdimaja orkester, Riccardo Chailly
* Hildegard von Bingen, seade Rössler, Vogt-Ansorg - Caritas adundant in omnia
   Knut Rössler & Johannes Vogt Octagon
* Ole Bull - Külaskäik suvekodusse
   Arve Tellefsen (viiul), Bergeni Filharmoonikud, Karsten Andersen
* Piret Rips - Sa südames nüüd pane
   Viljandimaa Kammerkoor
* Bernard Hermann - First Nocturne Orson Wellesi filmist "The 
   Magnificent Amberson"
   Australien Philharmonic Orchestra
* Maurice Ravel - Pavaan
   New Yorgi Filharmoonikud, Leonard Bernstein
* Hairston, André Rieu, J. Huijts - Mary's Boy Child
   André Rieu (viiul), Strauss Orchestra
* Pablo Sarasate - Danzas espanolas: I Playera
   Mischa Maisky (tšello), Lily Maisky (klaver)
* John Dowland - Sorrow, stay!
   Emma Kirkby (sopran), Anthony Rooley (lauto)
* Stephen Stubbs - Arpeggiata a mio modo
   Teatro Lirico: Milos Valent, Maxine Eilander, Erin Headley, Stephen Stubbs
* Rolf Lislevend, Domenico Pellegrini - Passacaglia antica I
   Rolf Lislevand
* Joseph Haydn - Tšellokontsert D-duur 
   Gautier Capucon (tšello), Mahleri Kammerorkester, Daniel Harding
 
02:13
 
* Josquin Desprez - Pater noster / Ave Maria
   The King's Singers
* Gustav Mahler - Blumine
   Frankfurdi Raadio sümfooniaorkester, Paavo Järvi
* Hugo Alfven - Dalarapsodi (Rootsi rapsoodia nr. 3)
   Rootsi Raadio Sümfooniaorkester, Niklas Willen
* Johannes Brahms - Keelpillisekstett nr. 2 G 
   Kammeransambel "Academy of St.Martin-in-the-Fields"
 
03:00
 
* Antonin Dvo'rak - Romanss
   Sarah Chang (viiul), Berliini Filharmoonikud, Placido Domingo
* Carl Philipp Emanuel Bach - Flöödisonaat a-moll 
   Emmanuel Pahud (flööt)
* Julian Gavino de Arcas Lacal - Fantaasia Verdi ooperi "Traviata" teemadel
   Heiki Mätlik (kitarr)
* Samuel Barber - Agnus Dei
   Oxfordi New College'i koor
* John Tavener - Keelpillikvartett "Diódia"
   The Vanbrugh Quartet
 
04:15
 
* Valentin Silvestrov - Liturgilised laulud
   Kiievi Kammerkoor, Mõkola Hobdõtš
* Edvard Grieg - Haugtassa 
   Tine Thing Helseth (trompet), Havard Gimse (klaver)
 
05:17
 
* Giuseppe Verdi - Neli sakraalpala: II Stabat Mater. Sostenuto
   Ernst-Senff-koor, Berliini Filharmoonikud, Carlo Maria Giulini
* Carl Philipp Emanuel Bach - Flöödikontsert A-duur 
   Emmanuel Pahud (flööt), Trevor Pinnock (klavessiin),
   Kammerakademie Potsdam
* Zdenek Fibich - Sümfoonia nr. 2 Es-duur II Adagio
   Detroiti SO, Neeme Järvi
* Heinrich Schütz - Taaveti psalm "Warum toben die Heiden"
   Stuttgarti Kammerkoor, Musica Fiata Köln, Frieder Bernius
 
06:03
 
* Giuseppe Sammartini - Concerto grosso nr. 8 g
   Ensemble 415, Chiara Banchini
* Anonymous - A la villavoy
   Andrew Lawrence-King (harf)
* Nino Rota - Scherzo. Allegro vivace Sümfooniast armastuslaulule
   Palermo teatri Sümfooniaorkester, Marzio Conti
* Johann Christoph Friedrich Bach - Triosonaat A 
   London Baroque
* Clara Schumann, Friedrich Rückert - "Er ist gekommen" 
   Helene Grimaud (klaver), Anne Sofie von Otter (metsosopran)
* Alexandre Guilmant - Allegro 
   Ian Tracey (orel), BBC Philharmonic, Rumon Gamba
* Arvo Pärt, (Psalm 121) - Peace upon you, Jerusalem
   Ellerhein, Tiia-Ester Loitme
* Johann jun.Strauss - Aus den Bergen 
   Viini Filharmoonikud, Franz Welser-Möst
* Leo Ornstein - A Morning in the Woods / Hommik metsas
   Janice Weber (klaver)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar