Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Pietro Mascagni - Intermezzo ooperist "Talupoja au"
   orkester, Terry Davies
* Wolfgang Amadeus Mozart - Maurerische Trauermusik 
   Le Concert des Nations, dirigent Jordi Savall
* Astor Piazzolla - Üksildus
   Arvo Leibur (viiul), Terje Terasmaa (vibrafon), Heiki Mätlik (kitarr)
* Isaac Posch - Benedictus es Domine
   Barbara Tišler (sopran), Musica Cubicularis
* Johann Sebastian Bach - Tšellosüit. nr. 4 Es-duur
   Truls Mork
* Reinhold Glier - Eksprompt 
   Junko Kudo (fagott), Mitsutaka Shiraishi (klaver)
* Joni Mitchell - The Circle Game
   Joni Mitchell
* Giacomo Puccini - Tosca: Ja säravad tähed
   Jose Carreras, Covent Gardeni Ooperiteatri orkester, Sir Colin Davis
* Johannes Brahms - Saksa reekviem: IV Wie lieblich sind deine Wohnungen
   Rootsi Raadio koor, Frankfurdi Raadio sümfooniaorkester, Paavo Järvi
* Eric Whitacre, Edward Esch, Charles Anthony Silvestri - Lux aurumque
   Elora Festival Singers, Noel Edison
* Nino Rota - Muusika filmile "La dolce vita"
   Filharmonica della Scala, Riccardo Muti
* Janis Medins - Aaria
   Detroiti Sümfooniaorkester, Neeme Järvi
* Jean Sibelius - Devotion 
   Lahti Sümfooniaorkester, Marko Ylönen (tšello), Osmo Vänskä
* Edgar Arro - Meditatsioon I
   Tõnu Reimann (viiul), Anne-Marie Grundsten (orel)
 
01:00
 
* Simone Molinaro - Ballo detto "Il Conte Orlando" - Saltarello del predetto ballo
   Göran Söllscher (kitarr)
* Franz Lehar - "Einer wird kommen" operetist "Friederike"
   Barbara Bonney (sopran); Ronald Schneider (klaver)
* Manuel Maria Ponce - Kitarrikontsert; II osa
   Ismo Eskelinen (kitarr), Lapi Kammerorkester, John Storgards
* Georg Friedrich Händel - "Convey me to some peaceful shore" 
   oratooriumist "Alexander Balus"
   The King's Consort, Lynne Dawson (sopran), Robert King
* Sawol, Kennedy, Kukurba, Lato - Lullaby for Kamila
   Nigel Kennedy & Kroke
* Aarre Merikanto - Largo Misterioso (Crepusculo)
   Turku Philharmonic Orchestra
* Sven-David Sanström - Agnus Dei
   Revalia Kammermeeskoor, Hirvo Surva
* Martin Zimmer - "Kyrie for the Magdalene" muusikast filmile "Da Vinci kood"
   Richard Harvey
* Erik Satie - Gümnopeedia nr. 1
   The New London Orchestra, Ronald Corp
* Victor Legley - Berceuse
   Eddy Van Oosthuyzen (klarnet), Flaami Raadio orkester, Yoel Levi
* Felix Mendelssohn-Bartholdy, Wilhelm Kaiser-Lindemann -
   Trio and Double Quartet from Elijah
   Die 12 Cellisten der Berliner Philharmoniker
* Franz Schubert - Rändaja
   Georg Ots (bariton), Eugen Kelder (klaver)
* Francis Poulenc - Flöödisonaat, II: Cantilena
   Emmanuel Pahud (flööt), Eric Le Sage (klaver)
* Antonio Vivaldi - Andante
   Christina Tourin (harf) ja ansambel
 
02:02
 
* Edward Elgar - Avamäng "In the South"
   La Scala Filharmoonikud, Riccardo Muti
* Severin Cornet - Parmi di star
   The King's Singers, ans. "Tragicomedia"
* Arvo Pärt - Fratres
   Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Paavo Järvi
* Ludwig van Beethoven - Fantaasia klaverile, koorile ja orkestrile c-moll
   "Koorifantaasia"
   Helene Grimaud (klaver), Rootsi Raadio koor ja Sümfooniaorkester,
   Esa-Pekka Salonen
 
03:00
 
* Dietrich Buxtehude - Sonata 
   The Purcell Quartet
* Aleksander Borodin - Sümfoonia nr. 1 Es III Andante
   Norra Raadio SO, Ari Rasilainen
* Johann David Heinichen - Kontsert A-duur (Seibel 228)
   Il Fondamento
* Carl Czerny - Avamäng
   Yaara Tal (klaver), Andreas Groethuysen (klaver)
* Paul McCartney, John Harle - Nova
   The Joyful Company of Singers, Peter Broadbent
* Antonin Dvorak - "Küpressid" keelpillikvartetile
   Lindsay String Quartet
 
04:15
 
* Cyrillus Kreek - Reekviem c-moll
   Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Tallinna Kammerorkester, Tõnu Kaljuste
* Fryderyk Chopin - Klaverikontsert nr 2 f-moll 
   Khatia Buniatishvili (klaver), Orchestre de Paris, Paavo Järvi
 
05:27
 
* Ernest Chausson - Poeem viiulile ja klaverile 
   Sergei Hatšaturjan (viiul), Vladimir Hatšaturjan (klaver)
* Wilhelm Friedemann Bach - Klaverikontsert e 
   Cyprien Katsaris (klaver), Echternachi Festivali Kammerorkester, Yoon Kuk Lee
* Toivo Tulev - Be lost in the Call
   NYYD Ensemble, Olari Elts
 
06:04
 
* Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 48 C-duur "Maria Theresia"
   Capella Istropolitana, Barry Wordsworth
* Märt-Matis Lill - "Mu nuttev hääl on sügistuul"
   Ansambel U
* Thomas Baltzer - Sarabande
   Jaap Schröder (viiul)
* Ferdinand Hiller - II osa Andante quasi adagio - Klaverikontsert nr. 3
   "Concerto espressivo"
   Tasmaania sümfooniaorkester, Howard Shelley (klaver)
* Camille Saint-Saens - Fantaasia viiulile ja harfile 
   Philippe Graffin (viiul), Catherine Beynon (harf)
* Gustav Ernesaks - Kalamees naerab koorisüidist "Kuidas kalamehed elavad"
   RAM, dirigent Gustav Ernesaks
* Giuseppe Verdi - Aida: koor (Gloria all'Egitto)
   Dresdeni Ooperi koor, Dresdeni Riiklik Kapell, Silvio Varviso
* Anton Rubinstein - Meloodia F-duur 
   Moura Lympany (klaver)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar