Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Maurice Ravel - Hispaania rapsoodia I Ööprelüüd
   Londoni Sümfooniaorkester, Andre Previn
* Giuseppe Tartini, Riccardo Zandonai - Sonaat g-moll "Kuraditriller" 
   Anne-Sophie Mutter (viiul), Trondheimi Solistid, Anne-Sophie Mutter
* Giuseppe Antonio Brescianello - Ouverture g-moll kahele oboele,
   kahele viiulile, aldile ja basso continuole I Ouverture - Fuga
   La Cetra Barockorchester Basel, dirigent David Plantier, Vaclav Luks
* Georg Friedrich Händel - Triosonaat g 
   London Baroque
* Johann Sebastian Bach - VI osa - "Sinu kätte saadan oma hinge"
   Kantaadist nr. 106 "Jumala aeg on parim aeg"
   The Purcell Quartet, Robert Woolley
* Joachim Bernhard Hagen - Sonaat B-duur
   David Parsons (barokklauto)
* Johann Rosenmüller - Sonaat nr. 7
   The King's Noyse, David Douglas
* Giuseppe Verdi - Renato aaria ooperist "Maskiball" 
   Georg Ots (bariton), Eesti Raadio Sümfooniaorkester, dirigent Neeme Järvi
* Ennio Morricone - La califfa
   Katherine Jenkins (vokaal), David Foster (klahvpillid), Chris Botti (trompet)
* Edouard Lalo - Norra fantaasia II Andante
   Philippe Graffin (viiul), Ulsteri Orkester, Thierry Fisher
* Urmas Sisask - 12 laulu püha Neitsi Maria auks: Hele täht
   Pärnu Kammerkoor, Ave Sopp
* Michael Nyman - "Not The Only One" filmist "Gattaca"
   Michael Nyman
* Ronald Binge - Sailing By
   BBC Sümfooniaorkester, David Parry
* Heino Eller - Sümfooniline poeem "Videvik"
   ERSO, Peeter Lilje
* Eino Tamberg - Aaria
   Kalev Kuljus (oboe), Marrit Gerretz-Traksmann (klaver)
 
01:02
 
* Gustav Mahler - "Die zwei blauen Augen" tsüklist "Lieder eines
   fahrenden Gesellen"
   Christoph Pregardien (tenor), Michaek Gees (klaver)
* Johann Sebastian Bach, Eugene Goossens - Andante 
   Jonathan Plowright (klaver)
* Georg Friedrich Händel - Aaria
   Mintšo Mintšev (viiul), Maier Frank (klaver)
* Giuseppe Verdi - Maskiball: Riccardo aaria ja koor "Forse la soglia
   attinse... Ma se m'e forza perderti"
   Rolando Villazon (tenor), Baieri Raadio koor,
   Müncheni Raadio orkester, Michel Plasson
* E. Harburg, H. Arlen - Somewhere (Over the Rainbow)
   Quatuor Ebene
* Jacob Obrecht - Missa Sub tuum Praesidium - Gloria
   The Clerks' Group, Edward Wickham
* Edward Nicolay Artemyev - "Sõprus" (filmist "Siberi habemeajaja")
   Venemaa Filmi Sümfooniaorkester, Sergey Skripka
* Edward Elgar - Enigma variatsioonid
   Londoni sümfooniaorkester, Adrian Boult
* Pjotr Tšaikovski - Eleegia
   Kremli Kammerorkester, Misha Rahlevski
* Johann Philipp Kirnberger - Flöödisonaat G I Adagio
   Barthold Kuijken (flööt), Bob v. Asperen (klavessiin), Wieland Kuijken (tšello)
* Petrus Wilhelmi de Grudencz - Prelustri elucentia
   Vox Clamantis, Jaan-Eik Tulve
* Wolfgang Amadeus Mozart, seade Georges Mathias - "Võluflööt":
   Preestrite marss
   Cyprien Katsaris (klaver)
* Jean Sibelius - Eleegia
   Erkki Rautio (tšello), Izumi Tateno (klaver)
 
02:00
 
* Fryderyk Chopin - Tšellosonaat g-moll 
   Mstislav Rostropovitš (tšello), Aleksandr Dedjuhhin (klaver)
* Jean-Philippe Rameau - Suite from "Nais" VIII Entree des Luteurs et Chaconne
   18.saj. orkester, Frans Brüggen
* Giuseppe Tartini - Viiulisonaat A-duur ("Portugali kitarri mängiva
   preestri stiilis")
   Locatelli Trio: Elizabeth Wallfisch (viiul), Richard Tunnicliffe (tšello),
   Paul Nicholson (klavessiin)
* Leonid Desjatnikov - Tracing Astor
   Gidon Kremer, Marta Sudraba, Ula Ulijona, Leonid Desjatnikov
 
03:00
 
* Aram Hatšaturjan - Ballet Suite, Adagio of Spartacus and Phrygia
   Scottish National Orchestra & Neeme Järvi
* Ferruccio Busoni - Kontsertpala d klaverile ja orkestrile
   Jean-Francois Antonioli (klaver), Lausanne Kammerorkester, Lawrence Foster
* Randall Thompson - Halleluuja
   Läti Raadio koor, Sigvards Klava
* Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr. 3 C-duur
   Murray Perahia
 
04:01
 
* Johannes Brahms - Sümfoonia nr.´2 D-duur
   Berliini Filharmoonikud, Claudio Abbado
* Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 92 G-duur ("Oxfordi sümfoonia")
   Kuningliku Kontserdimaja Orkester, Karel Ančerl
 
05:14
 
* Henry Purcell - O let me ever, ever weep
   Suzie Le Blanc (sopran),Tragicomedia, Stephen Stubbs, Erin Headley
* William Boyce - Avamäng nr 9 A-duur
   Cantilena, Adrian Shepherd
* Anton Bruckner - Keelp.kvintett F II Scherzo. Schnell-Langsamer-Schnell
   Melos Quartett, E. Santiago (alt)
* Johann Pachelbel - Partita "Christus, der ist mein Leben"
   Werner Jacob (orel)
* Gabriel Faure - Pavaan
   Amy Dickson (saksofon), London Session Orchestra, Chris Walden
* Alfred Schnittke - Moz-Art a la Haydn
   Gidon Kremer, Eva Bindere, Kremerata Baltica
 
06:08
 
* William Byrd - Fantaasia 
   Aapo Häkkinen (klavessiin)
* Franz Schubert - Kvintett C-duur
   Chistian Tetzlaff, Isabelle Faust(viiul),
  Tatjana Masurenko,Gustav Rivinius (alt), Boriss Pergameštš
* Christoph Willlibald Gluck - Orpheus ja Eurydike: Avamäng
   Edela-Saksa Kammerorkester, Wilhwlm Keitel
* Imre Kalman - 'Krahvinna Mariza': Kuulen mustlasviiuleid
   Erzebet Hazy (sopran), Viini Sümfoonikud, Wolfgang Ebert
* Rodion Shchedrin - Echo Sonata 
   Maxim Vengerov (viiul)
* Franz Schubert, Johann Wolfganf von Goethe - Nõmmeroos 
   Ian Bostridge (tenor), Julius Drake (klaver)
* Victor Herbert - Tšellokontsert nr. 2 e-moll 
   Gautier Capucon (tšello), Frankfurdi Raadio sümfooniaorkester, Paavo Järvi
* Aleksandr Skrjabin - Valss f-moll
   Cyprien Katsaris (klaver)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar