Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Johann Pachelbel - Kaanon
   Gunilla von Bahr (flööt), Musica Vitae, Jan-Olav Wedin
* Antonio Cesti, Leopold Stokowski - Sul ei õnnestu mind piinata, mu õel lootus
   BBC Filharmoonikud, Matthias Bamert
* Marje Sink - Valgel ööl
   Kaia Urb (sopran), Heiki Mätlik (kitarr)
* Franz Lehar - "Einer wird kommen" operetist "Friederike"
   Barbara Bonney (sopran); Ronald Schneider (klaver)
* Evelyn Glennie - Väike palve
   Evelyn Glennie (marimbafon),
* Johannes Brahms - Sonaat viiulile ja klaverile d-moll nr. 3
   Sergei Hatšaturjan (viiul), Lusine Hatšaturjan (klaver)
* Louis Niedermeyer, Reynolds - Pieta, Signore / Halastust, Issand!
   Andrea Bocelli (tenor), Rooma St.Cecilia Akadeemia koor ja orkester,
   Myung-Whun Chung
* Elton John - Candle in The Wind
   Royal Pilharmonic Orchestra
* Piret Rips-Lau, Ernst Enno - Kured tulevad
   Marvi Vallaste (vokaal), Piret Rips-Laul (klaver),
   Nõmme Muusikakooli vilistlaste kvartett, ühendmee, Jüri Rent
* Daniel Tarrab - Stolen Dreams süidist Broken Silence
   Orquesta Sinfónica Nacional de la Republica Argentina, Daniel Tarrab
* Jean Sibelius - Krahvinna portree
   Lilga Kovanko (retsiteerija), Kesk-Pohjanmaa Kammerorkester, Juha Kangas
* Eric Whitacre - Water night
   Londoni Sümfooniaorkester, Eric Whitacre
* Gustav Ernesaks, Juhan Liiv - Lauliku talveüksindus
   Tartu Akadeemiline Meeskoor, Alo Ritsing
 
01:03
 
* Carl Philipp Emmanuel Bach - Tšellokontsert nr. 2 B-duur
   Mstislav Rostropovtiš (tšello), Püha Pauli Kammerorkester, Hugh Wolff
* Trad. English - Greensleeves
   Alfred Deller (kontratenor), Desmond Dupre (klaver)
* Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverisonaat F-duur
   Mitsuko Uchida (klaver)
* Ferenc Liszt seade Boris Björn Bagger - Armuunelm
   Martin Ostertag (tshello), Boris Björn Bagger (kitarr)
* Tundmatu - Spirituaal "Swing Low, Sweet Chariot"
   Dresdeni Riigikapell, Sebastian Weigle
* Georg Friedrich Händel - Concerto grosso "Alexanderfest" II
   Akademie für Alte Musik Berlin
* Manuel Maria Ponce - Kitarrikontsert; II osa
   Ismo Eskelinen (kitarr), Lapi Kammerorkester, John Storgards
* Edward Elgar - Enigma-variatsioonid
   Birminghami SO, Simon Rattle
* Antonio Vivaldi - Flöödikontsert g-moll "Öö" I
   Michala Petri (flööt), Academy of St.Martin-in-the-Fields, Iona Brown
* tundmatu - Estas noches a tan largas
   A. Lawrence-King (harf), Hesperion XX
* Girolamo Frescobaldi - Se l'aura spira / Kui tuuled õrnalt puhuvad
   Anne Sofie von Otter, Jakob Lindgren, Anders Ericson
* Giles Farnaby - Dream, Rest, Humour & Conceit
   Martin Souter (orel)
 
02:01
 
* Galina Grigorjeva - (III osa) Mornilt / teosest "Lahkumisele"
   Hortus Musicus
* Antonin Dvorak - Sümfooniline jutustus "Vetevaim"
   Kuningliku Kontserdimaja Orkester, Nikolaus Harnoncourt
* Johann Christoph Bach - Ach, das ich Wassers genug hätte
   Michael Chance (kontratenor), The Purcell Quartet
* Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 101 D-duur "Kellasümfoonia"
   New York Philharmonic, Leonard Bernstein
* Erkki-Sven Tüür - Exodus
   Birminghami Sümfooniaorkester, Paavo Järvi
 
03:00
 
* Georg Philipp Telemann - Süit F kahele metsasarvele, keelpilliorkestrile I
   Concentus Musicus Wien, Nikolaus Harnoncourt
* Sergei Rahmaninov - Klaverikontsert nr. 2 c-moll, II
   Cecile Ousset (klaver), Birminghami Sümfooniaorkester, Simon Rattle
* Aleksander Arutjunjan - Kontsert trompetile ja orkestrile (1950)
   Sergei Nakarjakov (trompet), Jena Filharmoonikud, Andrei Boreiko
* Philip Glass - Satyagraha
   Christopher Bowers-Broadbent (orel)
* Giuseppe Verdi - Neli sakraalpala: I Ave Maria. Moderato
   Ernst-Senff-koor, Carlo Maria Giulini
* Claude Debussy - Pildid orkestrile (Images pour orchestre)
   Los Angelese Filharmoonia orkester, Esa-Pekka Salonen
 
04:28
 
* Giuseppe de Majo - Aaria "Se crede sta secura"
   Giuseppe De Vittorio (tenor), Cappella della Pieta dei Turchini
* Richard Strauss - Duett-kontsertiino klarnetile ja fagotile
   Nicole Kern (klarnet), Higinio Arrue (fagott),
  Deutsche Kammerphilharmonie Bremen, Paavo Järvi
* Ludwig van Beethoven - Sümfoonia nr. 6 F-duur "Pastoraalne"
   Leipzigi Gewandhausorkester, Kurt Masur
 
05:37
 
* Giuseppe Tartini, Riccardo Zandonai - Allegro assai Sonaadist g-moll "Kuraditriller"
   Anne-Sophie Mutter (viiul), Trondheimi Solistid, Anne-Sophie Mutter
* Benjamin Godard - "Scenes poetiques" orkestrile
   Slovaki Filharmoonia orkester, Kirk Trevor
 
06:03
 
* Giovanni Gabrieli - Canzon noni toni/Kantsoon üheksandas laadis
   Gabrieli Players, Paul McCreesh
* Cyrillus Kreek - Taaveti laul nr. 141
   Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Tõnu Kaljuste
* Alessandro Rolla - Rondo G-duur vioolale ja orkestrile
   Massimo Paris (vioola), I Musici
* Rene Eespere - Ärkamise aeg
   Andre Maaker (kitarr)
* Juan Mostazo Morales - Hästimakstud tütarlaps
   Placido Domingo (tenor), Madriidi Linnaorkester, Miguel Roa
* Pjotr Tšaikovski - Polonees balletist "Uinuv kaunitar"
   NSVL Riiklik Akadeemiline Sümfooniaorkester, Jevgeni Svetlanov
* Felix Mendelssohn-Bartholdy - Klaveritrio nr. 2 c-moll, IV osa - Finale
   Julia Fischer (viiul), Jonathan Gilad (klaver), Daniel Müller-Schott (tšello)
* Jean Sibelius - Devotion
   Lahti Sümfooniaorkester, Marko Ylönen (tšello), Osmo Vänskä
* Eduard Tubin, Folkloor - Kaugel näen kodumaad
   Eesti Rahvusmeeskoor, Ants Soots
* Donato Lovreglio - Kontsertfantaasia Verdi "Traviata" teemadel
   Michael Collins (klarnet), Kathryn Stott (klaver)
* Edvard Grieg - Möödas
   Leif Ove Andsnes (klaver)

Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar