00:19:12Nicola Fiorenza - Sinfonia a violino principale - Largo Cappella della Pieta dei Turchini
00:23:09Heino Eller - Caprice fis-moll Sten Lassmann (klaver)
00:25:17Peter Sculthorpe - Djilile Fretwork
00:30:47Maurice Ravel - Pavaan Lesley Garrett (sopran), Britten Sinfonia, Britten ChorusDirigent Ivor Bolton
00:35:54Gounod/Bach - Ave Maria Yo-Yo Ma & Bobby McFerrin
00:38:29Camille Saint-Saëns - Sümfoonia nr.2 a-moll Op.55, II: Adagio Prantsuse Raadio SümfooniaorkesterDirigent Jean Martenot
00:42:29Nigel Hess - Olga Joshua Bell, Nigel Hess
00:45:57Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverikontsert nr.21 C KV 467 II Andante Alicia de Larrocha (klaver), Inglise KODirigent Colin Davis
00:53:35Emilis Melngailis - Roosi tants tsüklist "20 tantsu viiulile ja klaverile" Janis Bulavs (viiul), Imants Zemzaris (klaver)
00:55:17Jean Sibelius - "Armastaja" süidist "Armastaja" Kesk-Pohjanmaa KammerorkesterDirigent Juha Kangas
00:58:55John Tavener - As one who has slept Anonymous 4, Chilingirian Quartet
01:03:53Julian Aguirre - Triste nr.4 Eliot Fisk (kitarr)
01:06:14Katalaani rahvalaul - El cant dels ocells Mischa Maisky (tšello), Lily Maisky (klaver)
01:09:39Georg Friedrich Händel - Xerxes: Ombra mai fu Danielle de Niese (sopran), The English ConcertDirigent Harry Bicket
01:12:27Folkloor - Barbara Allen Andreas Scholl (kontratenor), Orpheus KO
01:17:50Philip Glass - Dead Things The Lyric Quartet, Michael Riesman (klaver)Dirigent Nick Ingman
01:22:11Johann Sebastian Bach - Klaverikontsert nr 7 g BWV 1058 II Andante Glenn Gould (klaver), Columbia SODirigent Vladimir Golschmann
01:28:54Astor Piazzolla - Adios Nonino Arvo Leibur (viiul), Terje Terasmaa (vibrafon), Heiki Mätlik (kitarr)
01:31:22Jules Massenet - Fantaasia: II Lent (Quasi cadenza) - Modere (Allegretto con spirito) Truls Mork (tšello), Orchestre de la Suisse RomandeDirigent Neeme Järvi
01:34:39Cipriano de Rore - Regina caeli laetare Musica Secreta
01:38:18Johann Sebastian Bach/Claudio Jacomucci - Koraalitöötlus "Halasta mu peale, oh Issand Jumal" BWV-721 Claudio Jacomucci (akordion)
01:42:35Pärt Uusberg - Pala klaverile ja soolopillile Marten Altrov (klarnet), Johan Randvere (klaver)
01:48:29Frederic Chopin - Süit "Sülfiidid" Philadelphia SODirigent Eugene Ormandy
02:13:57Perotinus - Beata viscera Vox ClamantisDirigent Jaan-Eik Tulve
02:23:02Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverisonaat nr. 13 B-duur KV 333 Mitsuko Uchida (klaver)
02:43:35Wolfgang Amadeus Mozart - Viiulisonaat nr. 32 B-duur, KV 454 Anne-Sophie Mutter (viiul), Lambert Orkis (klaver)
03:05:37Tarquinio Merula - Canzonetta spirituale sopra la nanna: Hor ch'e tempo di dorm Montserrat Figueras, ansambel
03:15:05Arvo Pärt - Tabula Rasa Gidon Kremer, Tatjana Grindenko, Alfred Schnittke, Leedu KammerorkesterDirigent Saulus Sondeckis
03:41:43Johannes Brahms - Klaverikontsert nr.2 B-duur, op.83 Marc-André Hamelin (klaver), Dallase SümfooniaorkesterDirigent Andrew Litton
04:28:02Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr.16 G-duur Edith Fischer (klaver)
04:54:08Anonymous - Primo tempore Jan Garbarek, The Hilliard Ensemble: David James, Rogers Covey-Crump, John Potter, Gordon Jones
05:02:31Antonio Vivaldi - Pidulik õhtujumalateenistus Neitsi Maarja taevaminekupühaks: Laudate pueri RV 600 Gemma Bertagnolli, Concerto ItalianoDirigent Rinaldo Alessandrini
05:26:30Lepo Sumera - Boris Björn Baggerile ja ta sõbrale Boris Björn Bagger (kitarr), Jaan Õun (flööt)
05:37:18Eric Whitacre/Charles Anthony Silvestri - Sleep Eric Whitacre Singers, Laudibus (segakoor)Dirigent Eric Whitacre
05:42:43Charles Gounod - Fantaisie sur l'hymne national russe Ian Tracey (orel), BBC PhilharmonicDirigent Rumon Gamba
05:52:50Tomaso Albinoni - Concerto quinto A-duur op 10 Collegium Musicum 90Dirigent Simon Standage
06:01:04Marco Enrico Bossi - Il brivido Orphei DrängarDirigent Alin Cecilia Rydinger
06:02:58Uuno Klami - Kalevala-süit op.23 IV Hällilaul Lemminkäisele Islandi sümfooniaorkesterDirigent Petri Sakari
06:08:42Domenico Scarlatti - Sonaat D-duur K.492 /Presto Alan Curtis (klavessiin)
06:12:57Johannes Brahms - Keelpillisekstett nr.2 G op.36 I Allegro non troppo Kammeransambel "Academy of St.Martin-in-the-Fields"
06:27:27Christoph Ernst Friedrich Weyse - Symphony No. 1 g minor. 2nd Movement. Minuetto (1795) Concerto Copenhagen
06:33:00Johann Sebastian Bach - St John Passion: Es ist vollbracht Janet Baker (metsosopran), Academie of St Martin in the FieldsDirigent Neville Marriner
06:38:32Clementi - Allegretto vivace Piano Sonata in D op 37 No 3 Howard Shelley (klaver)
06:40:05Nicola Porpora - Andante Aris Christofellis (sopran), ansambelDirigent Iakovos Pappas
06:42:04Max Reger - Variatsioonid ja fuuga Mozarti teemale I: Teema. Andante Vene Riiklik SümfooniaorkesterDirigent Valeri Poljanski
06:44:28Aleksandr Kastalski - Svete tihhii op 73 Holst SingersDirigent Stephen Layton
06:47:19Giuseppe Tartini - Viiulisonaat B-duur Locatelli Trio: Elizabeth Wallfisch (viiul), Richard Tunnicliffe (tšello), Paul Nicholson (klavessiin)
06:56:32Frederic Chopin - Valss op. 70 no. 3 Des-duur Cyprien Katsaris (klaver)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.