Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Christoph Willibald Gluck - Orpheus ja Eurydike: Heade vaimude ringmäng
   Edela-Saksa Kammerorkester, Wilhelm Keitel
* Wolfgang Amadeus Mozart - Sümfoonia nr. 40 g-moll, II osa
   Berliini Filharmoonikud, Herbert von Karajan
* XVII saj. Anonymus - Folia Variations
   Teatro Lirico: Milos Valent, Maxine Eilander, Erin Headley, Stephen Stubbs
* Johann Rosenmüller - Kantaat "Prohvet Jeremia kaebus"
   Harry van der Kamp (bass), Period Instruments Ensemble
* Francis Poulenc - Flöödisonaat, II: Cantilena
   Emmanuel Pahud (flööt), Eric Le Sage (klaver)
* Johann Sebastian Bach, seade Mats Bergström - Kontsert a-moll
   Sharon Isbin (kitarr), Zürichi Kammerorkester, Howard Griffths
* Barbara Strozzi - Udite amanti
   Pierre Pitzl
* Mitch Leigh - Don Quijote tõotuslaul muusikalist "Mees La Manchast"
   Georg Ots (bariton), Eesti Raadio estraadiorkester, dirigent Peeter Saul
* Ludwig van Beethoven - Romanss nr. 2 F-duur
   Sarah Chang (viiul), Berliini Filharmoonikud, Placido Domingo
* Nikolai Rimski-Korsakov - Otše naš
   Holst Singers, Stephen Layton
* Edisson Denissov - "Conclusion/Lõpetus" muusikast filmile "Ideaalne abielumees"
   Venemaa Kinematograafia Orkester, Sergei Skripka
 
01:01
 
* trad. - Armurõõm
   Die Berliner
* Georg Benda - II osa - Andantino Sonaadist G-duur flöödile ja cembalole
   Hans-Martin Linde, Hugo Ruf, Johannes Koch
* Edward Elgar - Sospiri
   Turku Philharmonic Orchestra
* Johannes Regis - Ave Maria a 3
   The Clerks` Group, Edward Wickham
* John Renbourn - One for William
   Jennifer de Montfort Jones (ob), John Renbourn (g)
* Gustav Mahler, Friedrich Rückert - Liebst du um Schönheit
   Anne Sofie von Otter, NDR-Sinfonieorchester, John Eliot Gardiner
* Trad. - My Love Is Like A Red Red Rose
   Izzy
* Albert Ketelbey - "Kellad üle aasa"
   The Palm Court Theatre Orchestra, Anthony Godwin
* Fryderyk Chopin - Klaverisonaat nr 2 h-moll: III Marche funebre
   Khatia Buniatishvili (klaver)
* Howard Shore - The Forbidden Pool
   London Philharmonic Orchestra, The London Voices,
   The London Oratory School Schola, Howard Shore
* Sergei Rahmaninov - Rhapsody on a Theme of Paganini
   Lang Lang (klaver) Maria Teatri orkester Valeri Gergievi juhatusel
* Marin Marais - Prelude de l'Acte troisieme
   Le Concert des Nations, dirigent Jordi Savall
* Anton Huberty - Neu method-messige Viold'amor Stücke - Duetto, I: Adagio
   Marianne Ronez, Ludwig Hampe
* Pierre Verdier - Christus är mitt liv
   Corona Artis, Hans Davidsson
* Aleksandr Skrjabin - V osa - Masurka nr. 5 dis-moll tsüklist "Kümme masurkat"
   Cyprien Katsaris (klaver)
* Ferenc Liszt - Eleegia
   Ofra Harnoy (tšello), Michael Dussek (klaver)
 
02:04
 
* Camille Saint-Saens - Klaveritrio nr. 1 F-duur
   The Florestan Trio
* Jean-Baptiste Lully - Motett "Dixit Dominus"
   Les Arts Florissants, William Christie
* Sergei Prokofjev - Avamäng juudi teemadel op 34b
   Stefan Vladar (klaver), Euroopa Kammerorkester, Claudio Abbado
* Johann Joachim Quantz - Flöödikontsert G-duur
   Emmanuel Pahud (flööt), Trevor Pinnock (klavessiin),
   Kammerakademie Potsdam
 
03:00
 
* Gioacchino Rossini - Keelpillisonaat nr. 2 A I Allegro
   Kvartett "Serenata of London"
* Jean Sibelius - Toonela luik
   Toronto Sümfooniaorkester, Jukka-Pekka Saraste
* Johann Adolph Scheibe - Flöödikontsert A-duur
   Maria Bania (flööt), Concerto Copenhagen, Andrew Manze
* Gabriela Montero / Albinoni - Albinoni: Adagio
   Gabriela Montero (klaver)
* Arvo Pärt - De Profundis
   Polyphony, Andrew Lucas, Chris Guy, Stephen Layton
* Urmas Sisask - Te Deum
   Pärnu Linnaorkester, Pärnu Kammerkoor, Ave Sopp
 
04:12
 
* Johannes Brahms - Klaverikvintett f-moll
   Amadeus-Kvartett
* Pjotr Tšaikovski - Suur sonaat klaverile nr. 3 G-duur
   Leslie Howard (klaver)
 
05:24
 
* Cesar Franck - Keelpillikvartett D III Larghetto
   Bartholdy-kvartett
* Joseph Haydn - Klaverisonaat Es-duur
   Andreas Staier (klaver)
* Samuel Barber - Viiulikontsert
   James Buswell (viiul), Šoti Kuninglik Rahvusorkester, Marin Alsop
 
06:04
 
* William Byrd - Kuninganna Allemande
   Sophie Yates (klavessiin)
* Leopold Mozart - Jahisümfoonia G-duur III Menuett
   Concerto Rotterdam, Heina Friesen
* Felix Mendelssohn-Bartholdy - Anna meile rahu
   Corydon Singers, Inglise KO, Matthew Best
* Alessandro Scarlatti - Concerto grosso nr. 6 E-duur
   Europa Galante, Fabio Biondi
* David Popper - Liblikas
   Maria Kliegel (tšello), Nicolaus Esterhazy Sinfonia, Gerhard Markson
* Georg Friedrich Händel - Ülirõõmus peab ta olema
   The Academy of Ancient Music, Oxfordi Uue Kolledzhi koor,
   Edward Higginbottom
* Carl Maria von Weber - Suur kontsertduo I Alllegro con fuoco
   Michael Collins (klarnet), Kathryn Stott (klaver)
* Claude Debussy - Väike süit: Paadis
   Northern Sinfonia, Jean-Bernard Pommier
* Heinrich Schütz - Taaveti psalm "Wohl dem, der den Herren Führtet"
   Stuttgarti Kammerkoor, Musica Fiata Köln, Frieder Bernius
* tundmatu - Mandatum Novum
   Vox Clamantis, Weekend Guitar Trio, dirigent Jaan-Eik Tulve
* Manuel Maria Ponce - Kitarrivariatsioonid ja fuuga "Hispaania Folia" teemale
   Ismo Eskelinen (kitarr)

Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar