00:15:18Philip Glass - (VII osa ) Old World / Muusikast filmile "Naqoyqatsi". Yo-Yo Ma, Philip Glass EnsembleDirigent Michael Riesman
00:19:10Wolfgang Amadeus Mozart - Sümfoonia nr.25 g-moll, II: Andante Berliini FilharmoonikudDirigent Claudio Abbado
00:24:35Urmas Sisask - 12 laulu püha Neitsi Maria auks: Auväärne haldaja, taevalik õis Pärnu KammerkoorDirigent Ave Sopp
00:26:30Hans Zimmer/Richard Harvey - "Growing Up" filmist "The Little Prince" Hans Zimmer & Richard Harvey
00:31:16Jean Sibelius - Krahvinna portree Lilga Kovanko (retsiteerija), Kesk-Pohjanmaa Kammerorkester,Dirigent Juha Kangas
00:34:53Franz Schubert - Klaverisonaat nr.1 E-duur (lõpetamata), II: Andante Arkadi Volodos (klaver)
00:42:05Tomaso Albinoni - Oboekontsert d op.9 nr.2 II Adagio Heinz Holliger (oboe), I Musici
00:47:34Pjotr Tšaikovski - Sümfoonia nr.3 D (Poola) II Alla tedesca. Allegro moderato New Yorgi FilharmoonikudDirigent Leonard Bernstein
00:55:24Astor Piazzolla - "Palju aastaid tagasi" filmist "Heinrich IV" Oleg Maisenberg, Gidon Kremer
01:00:41Peter Machajdik - On the Sun Dividing the Grass Dušan Sujan
01:03:22Georgs Pelecis - All in the Past (Remembering Oskar Strock) Gidon Kremer (viiul), Kremerata Baltica
01:05:42Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverikontsert nr. 17 G-duur II Andante Leonard Hokanson (klaver), Camerata LabacensisDirigent Kurt Redel
01:14:58Tina Andersson - The Angel Lisa Carlioth (sopran), Love Enström (tenor), Rootsi Raadio koorDirigent Peter Dijkstra
01:22:27Pietro Mascagni - Intermezzo oop. "Cavalliera Rusticana" filmist "Ristiisa III" National Symphony Orchestra
01:25:37Dietrich Buxtehude/Leopold Stokowski - Sarabande ja Courante BBC FilharmoonikudDirigent Matthias Bamert
01:31:04Vangelis - West across the ocean
01:33:57Emilis Mengailis - Tähekuld Keelpillikvartetist "Quasi uno quartetto" Ilze Zarina (viiul), Agnese Kannina-Liepina (viiul), Arigo Štrals (altviiul), Diana Ozolina (tšello)
01:37:36Erik Satie - Kolm Gnossienne'i: Nr. 3 The New London OrchestraDirigent Ronald Corp
01:39:57William Byrd - All in a garden grine Martin Souter (klavessiin)
01:44:42Wolfgang Amadeus Mozart - Kontsert 3-le klaverile ja orkestrile F-duur KV 242 Londoni Filharmoonia orkesterDirigent Christoph Eschenbach
02:09:07Heinrich Bach (1615-1692) - Lamento "Oh oleks mu näol palju pisaraid" Julia Hamari (alt), instr.-ansambelDirigent Helmuth Rilling
02:16:28Giuseppe Tartini - Kontsert viiulile, keelpillidele ja continuole A-duur D 96 Giuliano Carmignola (viiul), Veneetsia BarokkorkesterDirigent Andrea Marcon
02:35:43Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 89 F-duur Hesseni Raadio sümfooniaorkesterDirigent Hugh Wolff
02:56:17Johann Adolf Hasse - Aaria "Su jätan aheldatuna" ooperist "Armino" Les Violons du RoyDirigent Bernard Labadie
03:04:32Isaac Albéniz - Folias op 33a Aquarelle Guitar Quartet
03:19:36Franz Schubert/Johann Wolfgang von Goethe - Im Gegenwärtigen Vergangenes / Minevik olevikus RIAS-Kammerkoor, Werner Güra (tenor),Philip Mayers (klaver)Dirigent Marcus Creed
03:26:21Ludwig van Beethoven - Sümfoonia nr. 7 A-duur Chicago SümfooniaorkesterDirigent Georg Solti
04:05:46Johannes Brahms - Keelpillisekstett nr.2 G-duur op.36 ASMF Chamber Ensemble klassikaline poogenpill-sekstett
04:45:55Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr. 8 c-moll ("Pateetiline") Paul Lewis (klaver)
05:06:16Josquin Desprez - Pater noster / Ave Maria The King's Singers
05:14:25Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverisonaat nr. 14 c-moll KV 457 Mitsuko Uchida (klaver)
05:32:17Mirjam Tally - Swinburne Robert Jürjendal, Vambola Krigul, Külli Möls, Iris Oja, Alar Pintsaar, Ardo-Ran Varres
05:43:34Joseph Haydn - Keelpillikvartett F op.77/2 III Andante Salomon Quartet
05:50:59Georg Philipp Telemann - Sinfonia melodica 2-le oboele ja keelpillidele C-duur TWV 50 2 Albrecht Mayer (oboe), Viola Orlovsky (oboe), Berliini BarokksolistidDirigent Rainer Kussmaul
06:01:09Karl August Hermann/Juhan Kunder - Munamäe otsas Eesti Filharmoonia KammerkoorDirigent Tõnu Kaljuste
06:08:19Johann Sebastian Bach/arr. Cyprien Katsaris - Fuuga d-moll Cyprien Katsaris (klaver)
06:14:11W. A. Mozart - Divertisment B-duur; II-Adagio The Mozartean Players: Steven Lubin (klaver), Stanley Ritchie (viiul), Myron Lutzke (tšello)
06:23:19Christoph Willibald Gluck - Ezio, Sinfonia Il Complesso BaroccoDirigent Alan Curtis
06:29:53Henry Desmarest - Dominus regnavit: II Le Concert Spirituel, dir Hervé Niquet
06:31:44Claude Debussy - Nuku Cake-walk Moura Lympany (klaver)
06:34:38Ralph Vaughan Williams - The Shepherd Ian Partridge (tenor), Janet Craxton (oboe)
06:35:27Felix Mendelssohn-Bartholdy - VII osa - "What hempen homespuns" / muusikast näidendile "Suveöö unenägu", op.61 Londoni SümfooniaorkesterDirigent Andre Previn
06:40:34Heinrich Schütz - Taaveti psalm "Nun lob, mein Seel, den Herren" Stuttgarti Kammerkoor, Musica Fiata KölnDirigent Frieder Bernius
06:48:05Antonio Vivaldi - Kontsert c-moll kahele viiulile, keelpillidele ja basso continuole RV 509 Viktoria Mullova (viiul), Giuliano Carmignola (viiul), Veneetsia Barokkorkester, dir Andrea MarconDirigent Andrea Marcon
06:56:43Georg Friedrich Händel - Süit f-moll III Courante Keith Jarrett (klaver)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.