00:17:13J. S. Bach - "Orchestral Suite No 3 in D, BWV 1068 - 'Air' on the G string" filmist "Runaway Bride" Academy of St Martin in the FieldsDirigent Neville Marriner
00:20:44Pjotr Tšaikovski - Adagio balletist "Uinuv kaunitar" Montreali SümfooniaorkesterDirigent Charles Dutoit
00:25:03Wilhelm Friedemann Bach - Klavessiinikontsert D II Andante Richard Egarr (klavessiin), London BaroqueDirigent Charles Medlam
00:30:34Arvo Pärt - Festina lente Filharmoonia orkesterDirigent Neeme Järvi
00:36:16Sven Grünberg - Kodulugu filmist "Reekviem" Sven Grünberg, Leelet Reimann, Leho Läte
00:38:24Wolfgang Amadeus Mozart - Maurerische Trauermusik K 477 Le Concert des NationsDirigent Jordi Savall
00:43:59Wojciech Kilar - Witek i Alina filmist "Kronika Wypadkow Milosnych/The Chronicle of Amorous Accidents" Poola Raadio Sümfooniaorkester KatowicestDirigent Antoni Wit
00:48:05Ronald Binge - Sailing By BBC SümfooniaorkesterDirigent David Parry
00:50:35Fryderyk Chopin - Prelüüd cis-moll op 45 Martha Argerich (klaver)
00:55:41Leopold Mozart - Kontsert Es-duur II Andante Herman Jeurissen, Michael Höltzel (metsasarv), Concerto RotterdamDirigent Heinz Friesen
01:01:02Johann Christoph Friedrich Bach - Tšellosonaat G II Larghetto Charles Medlam (tšello), Richard Egarr (klaver)
01:05:40Johann Sebastian Bach - Orkestrisüit nr.2 h-moll, III: Saraband William Bennett(fl), Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Neville Marriner
01:08:43Calvin Lewis/Andrew Wright - When a man loves a woman: When a man loves a woman Praha Filharmoonia orkesterDirigent Nick Ingman
01:12:13Antonin Dvorak - Slaavi tants nr. 10 e-moll Praha Raadio SümfooniaorkesterDirigent Vladimir Valek
01:18:30David Foster/Malika Ayane - Ancora non sai Katherine Jenkins (vokaal), David Foster (klahvpillid)
01:23:27tundmatu - Hymne: Urbs Jerusalem Vox ClamantisDirigent Jaan-Eik Tulve
01:26:32Wojciech Kilar - Teema nr. 1 filmist "Bilans Kwartalny/The Balance" Poola Raadio Orkester KatowicestDirigent Konrad Bryzek
01:30:17Max Reger - "Teema" tsüklist "Variatsioonid ja fuuga Mozarti teemale" Venemaa Riiklik SümfooniaorkesterDirigent Valeri Poljanski
01:32:41Tan Dun - "Longing In Silence (man)" muusikast filmile "The Banquet" Ge Teng Er, Yuan Li, Lang LangDirigent Tan Dun
01:37:46Gustav Theodore Holst - The Perfect Fool: Dance of the Spirits of Water BBC National Orchestra of WalesDirigent Richard Hickox
01:40:52Johann Sebastian Bach/arr.Mats Bergström - Kontsert a-moll BWV 1041 II Andante Sharon Isbin (kitarr), Zürichi KammerorkesterDirigent Howard Griffths
01:46:40Arvo Pärt - Fratres Eesti Riiklik SümfooniaorkesterDirigent Paavo Järvi
01:56:02Aleksandr Borodin/Felix Blumenfeld - Polovtsian Dance no. 17 from "Prince Igor" opera Cyprien Katsaris (klaver)
01:59:36Antonin Dvorak - Sümfoonia nr. 4 d-moll op 13 Šoti RahvusorkesterDirigent Neeme Järvi
02:42:57Wolfgang Amadeus Mozart - Klarnetikvartett B-duur K 317d Eric Hoeprich (klarnet), The Artaria Quartet
03:04:04Richard Wagner - Siegfriedi idüll (transkriptsioon klaverile) Glenn Gould (klaver)
03:27:54Georg Philipp Telemann - Tafelmusik, I osa. Kontsert flöödile, viiulile ja tšellole A-duur Freiburgi Barokkorkester
03:49:09Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat As-duur op 26 Angela Hewitt (klaver)
04:08:37Alexander Zemlinsky - Orkestrifantaasia "Merineitsi" Kuningliku Kontserdimaja OrkesterDirigent Riccardo Chailly
04:50:01Johannes Brahms - Viiulisonaat nr. 2 A-duur op100 Pamela Frank (viiul), Peter Serkin (klaver)
05:10:41Ludwig van Beethoven - Sümfoonia nr. 8 F-duur Chicago SümfooniaorkesterDirigent Georg Solti
05:37:03Joaquin Rodrigo - Aranjuezi kontsert kitarrile ja orkestrile (Concerto de Awrnjuez) Kuang Junhong (kitarr), Eesti Riiklik SümfooniaorkesterDirigent Tõnu Kaljuste
06:00:14Georg Friedrich Händel - Triosonaat g-moll op 2 nr .2 London Baroque
06:08:04Johann Sebastian Bach - Viiulikontsert E III Allegro assai Nigel Kennedy (viiul), Berliini Filharmoonikud
06:10:41Domenico Scarlatti - Sonaat D-duur K.492 /Presto Alan Curtis (klavessiin)
06:14:56Gabriel Faure - Klaverikvintett nr.2 c op.115 I Allegro moderato Domus-kvintett
06:25:11William Boyce - Avamäng nr 5 F-duur CantilenaDirigent Adrian Shepherd
06:33:29Georg Friedrich Händel - Messias, Nr.10 Air: The people that walked in darkness Concentus Musicus Wien, Gerald Finley (bass)Dirigent Nikolaus Harnoncourt
06:36:53Johann Sebastian Bach - Sonaat pedaalcembalole nr.1 Es-duur BWV-525, I osa Stefan Palm (pedaalcembalo)
06:39:54Orlando di Lasso - Elle s'en va Ensemble Clement Janequin
06:42:30Ernest Guiraud - Caprice I Andante Philippe Graffin (viiul), Ulsteri OrkesterDirigent Thierry Fisher
06:49:36Dietrich Buxtehude - Kantaat "Mu süda on valmis" Harry van der Kamp (bass), Period Instruments Ensemble
06:58:00Johann Sebastian Bach, arr. Sergei Rahmaninov - Partiita sooloviiulile E-duur: Gigue Howard Shelley (klaver)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.