Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Heino Eller - Kodumaine viis
   ERSO, Olari Elts
* Johannes Brahms - Viiulikontsert D-duur II Adagio
   Joshua Bell (viiul), Clevelandi Sümfooniaorkester, Christoph von Dohnanyi
* Fritz Kreisler - Viini kapriis
   Fritz Kreisler (viiul), Franz Rupp (klaver)
* Richard Strauss, Richard Dehmel - Vaikne laul
   Renée Fleming (sopran), Jean-Yves Thibaudet(klaver)
* Scott Joplin - Pleasant Moments: Ragtime Waltz
   Alexander Peskanov (klaver)
* Eduard Tubin - Meditatsioon
   Urmas Vulp (viiul), Vardo Rumessen (klaver)
* Maurice Ravel, Arthur Hoeree - Vocalise en forme de Habanera
   Elina Garanca (metsosopran), Orchestra Sinfonica Nazionale della RAI,
   Karel Mark Chichon
* Carl Orff - In Trutina
   Sarah Brightman, Londoni SO
* Claude Debussy - Süit "Meri" I Meri koidust keskpäevani
   Eesti-Soome Sümfooniaorkester, Anu Tali
* Eesti vaimulik rahvalaul - Mu mano tulge, latse
   Tartu Ülikooli Akadeemiline Naiskoor, Tartu Ülikooli Kammerkoor,
   Tartu Karlova Gümnaasiumi poisteans, Triin Koch
* Michael Nyman - "God's Hands" filmist "Gattaca"
   Michael Nyman
* Antonio Vivaldi - Kitarrikontsert 
   Christopher Parkening (kitarr), Academy of Saint Martin in the Fields,
   Iona Brown
* y Soler Vicente Martin, Johann Nepomuk Wendt - Una cosa rara:
   XIV Dammi la cara mano
   Moonwinds (instrumentaal/puhkpilliansambel), Joan Enric Lluna
 
01:02
 
* Johann Christian Bach - II Tempo di Minuetto Sonaadist G-duur "Duett
   kahele klaverile"
   Güher Pekinel (klaver), Süher Pekinel (klaver)
* Franz Schubert - Kaugele armsamale
   Ian Bostridge (tenor), Julius Drake (klaver)
* Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr. 14 cis (Kuupaistesonaat)
   Jevgeni Kissin (klaver)
* Adrian Willaert - O dolce vita mia
   Ansambel "Tragicomedia"
* Tomaso Albinoni - Amore perduto
   Jose Carreras (tenor), orkester
* Joseph Jennings, Traditional - Amazing Grace
   Bishop Yvette A.Flunder, Chanticleer
* Felix Mendelssohn-Bartholdy - Klaverikontsert nr. 2 d II Adagio
   Andras Schiff (klaver), Baieri RSO, Charles Dutoit
* Percy Grainger - Recessional
   Academy of St.Martin-in-the-Fields Chorus, Richard Hickox
* Craig Armstrong - "World Trade Center Piano Theme" muusikast filmile
   "World Trade Center"
   The Hollywood Studio Orchestra, Randy Kerber (klaver), Pete Anthony
* Uuno Klami - Süit "Merepildid" IV Nokturn
   Islandi sümfooniaorkester, Petri Sakari
* Gabriel Faure - Siciliana
   Gautier Capucon (tšello), Michel Dalberto (klaver)
* Anonymous - Tantum ergo
   Linnamuusikud, Taivo Niitvägi
* Fryderyk Chopin - Prelüüd cis-moll 
   Martha Argerich (klaver)
* Joseph Haydn - Klaveritrio nr. 25 G II Poco adagio. Cantabile
   Beaux Arts Trio
 
02:04
 
* Perotinus - Beata viscera
   Vox Clamantis, Jaan-Eik Tulve
* Felix Mendelssohn-Bartholdy - Adagio religioso Sümfoonia nr. 2 B-duur
   Deutsches SO Berlin, Vladimir Ashkenazy
* Jean Sibelius - Kontsertsüit "Ajaloolised stseenid II" 
   Norra Raadio orkester, Ari Rasilainen
* Georg Philipp Telemann - Süit F kahele metsasarvele, keelpilliorkestrile 
   Concentus Musicus Wien, Nikolaus Harnoncourt
* Carl Maria von Weber - Klarnetikontsert nr. 2 Es-duur
   Martin Fröst (klarnet), Tapiola Sinfonietta, dirigent Jean-Jaques Kantorow
* Raimo Kangro - Lihtne sümfoonia 
   Leedu Kammerorkester, Saulius Sondeckis
 
03:08
 
* Gabriela Montero / Albinoni - Albinoni: Adagio
   Gabriela Montero (klaver)
* Arvo Pärt - Nunc dimittis
   Polyphony, Stephen Layton
* Sergei Rahmaninov - Klaverikontsert nr. 2 c-moll 
   Varssavi Filharmoonia orkester, Stanislaw Wislocki
* Johannes Brahms - Klaverikontsert nr. 2 B-duur
   Marc-André Hamelin (klaver), Dallase Sümfooniaorkester, Andrew Litton
 
04:44
 
* Pjotr Tšaikovski - Andante ja finaal 
   Bernd Glemser (klaver), Poola Raadio Sümfooniaorkester, Antoni Wit
 
05:06
 
* John Tavener - Come and do Your will in me
   Anonymous 4, Chilingirian Quartet
* Ferenc Liszt - Ungari rapsoodia nr. 3
   Iisraeli Filharmoonikud, Zubin Mehta
* Joseph Lanner - Valss "Die Kosenden" (Õrnutsejad)
   Ensemble Wien, Paul Guggenberger
* Ferenc Liszt - Järelkajad Mozarti ooperist "Don Giovanni"
   Jorge Bolet (klaver)
* Fryderyk Chopin - Skertso nr 2 b-moll 
   Benjamin Grosvenor (klaver)
 
06:00
 
* Veljo Tormis, Paul-Eerik Rummo - Hamleti laul I
   Eesti Rahvusmeeskoor, Olev Oja
* Antonin Dvorak - Klaverikvartett Es: IV Allegro, ma non troppo
   Isabelle Faust, Diemut Poppen, Tanja Tetzlaff, Lars Vogt
* William Boyce - Avamäng nr 7 G-duur
   Cantilena, Adrian Shepherd
* Domenico Scarlatti - Aaria "Sono amante" teosest "Piangete, occhi dolenti"
   Patrizia Ciofi (sopran), Alan Curtis (klavessiin), Il Complesso Barocco,
   Alan Curtis
* John Ireland - Sea Fever
   Jonathan Lemalu (bass-bariton), Roger Vignoles (klaver)
* Edvard Grieg - Süit "Holbergi aegadest" 
   Oslo Filharmoonikud, Maris Jansons
* Francisco Guerrero - Ego flos campi
   Stile Antico
* Johann Adolf Hasse - Aaria "Leia üksainus" kantaadist "Andestus"
   Les Violons du Roy, Bernard Labadie
* Mr. De Sainte-Colombe Le Fils - Prelüüd e
   Jordi Savall (viola da gamba)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar