Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Giuseppe Tartini, Riccardo Zandonai -
  Sonaat g-moll "Kuraditriller" I Larghetto affettuoso
   Anne-Sophie Mutter (viiul), Trondheimi Solistid, Anne-Sophie Mutter
* Georg Friedrich Händel - Süit "Radamisto" I Passacaglia
   Akademie für Alte Musik Berlin
* Manuel de Falla, Maurice Marechal - 7 hispaania rahvalaulu: Nana
   Alban Gerhardt (tšello), Cecile Licad (klaver)
* Arvo Pärt - Es sang vor langen Jahren
   Susan Bickley (metsosopran), Gidon Kremer (viiul),
  Vladimir Mendelssohn (altviiul)
* Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverisonaat F-duur K533; II - Andante
   Mitsuko Uchida (klaver)
* Johann Sebastian Bach - Siciliana Flöödisonaadist Es-duur
   Emmanuel Pahud (flööt), Trevor Pinnock (klavessiin)
* Jacques Offenbach - "Belle nuit,
  o nuit d'amour" ooperist "Hoffmanni lood"
   Jessye Norman (sopran), Ann Murray (metsosopran),
  Orchestre Symphonique de l'Opera National du heatr,
  Sylvain Cambreling
* Terje Rypdal - 3rd Movement (Escalator)
   Terje Rypdal & Bergen Chamber Ensemble
* Georges Bizet - Adagietto Arlitar-süidist nr. 1
   New Yorgi Filharmoonikud, Leonard Bernstein
* Antoine Brumel - Et ecce terrae motus: Agnus dei
   Ensemble Clément Janequin, Toulouse Saqueboutiers, Dominique Visse
* John Corigliano - Punane viiul (filmist The Red Violin)
   Joshua Bell (viiul), Philharmonia Orchestra, Esa-Pekka Salonen
* Heino Eller - Kodumaine viis
   ERSO, Olari Elts
* Claude Debussy - Sümfooniline triptühhon "Nokturnid" I Pilved
   Los Angelese Filharmoonia orkester, Esa-Pekka Salonen
 
01:06
 
* Ester Mägi - Kadents ja teema viiulile ja kitarrile
   Urmas Vulp (viiul), Heiki Mätlik (kitarr)
* Robert Stolz - "Du sollst der Kaiser meiner Seele sein"operetist
  "Favoriit"
   Barbara Bonney (sopran); Ronald Schneider (klaver)
* Robert Schumann - 5. osa tsüklist "Liblikad"
   Marc-André Hamelin (klaver)
* Enrique Granados - Coyescas: Intermezzo
   Mischa Maisky (tšello), Lily Maisky (klaver)
* Amilcare Ponchielli - Cielo e mar (Enzo),
  ooperist "La Gioconda" II vt.
   Placido Domingo, Orchester der Deutschen Oper Berlin,
  dirigent Nello Santi
* Stephan Micus - I praise you, shelter of the world
   Stephan Micus (vokaal, instrumentaal)
* Maurice Ravel - Ma Mere l'Oye. Cinq pieces enfantines -
  "Petit Poucet"
   Cincinnati Symphony Orchestra, Paavo Järvi
* Sven-David Sanström - Agnus Dei
   Revalia Kammermeeskoor, Hirvo Surva
* Craig Armstrong - "Elegy" muusikast filmile "World Trade Center"
   The Hollywood Studio Orchestra, Pete Anthony
* Christoph Willibald Gluck - Orpheus ja Eurydike: Heade vaimude
  ringmäng
   Edela-Saksa Kammerorkester, Wilhelm Keitel
* Uuno Klami - Kalevala-süit op.23 IV Hällilaul Lemminkäisele
   Islandi sümfooniaorkester, Petri Sakari
* Franz Schubert - Ave Maria
   Janet Baker (metsosopran), Gerald Moore (klaver)
 
02:00
 
* Camille Saint-Saens - Klaverikontsert nr.5 F-duur, op 103
   Stephen Hough, Birminghami Sümfooniaorkester, Sakari Oramo
* Johann Strauss, André Rieu - Kaiservalzer
   Andre Rieu & Sein Johann Strauss Orchester
* Richard Wagner - Wesendoncki laulud
   Jane Eaglen (sopran), Londoni Sümfooniaorkester, Donald Runnicles
* Dietrich Buxtehude - Sonata (Bux WV 271)
   The Purcell Quartet
 
03:04
 
* Fryderyk Chopin - Klaverikontsert nr 1 e-moll op 11 II Romance.
  Larghetto
   Lang Lang (klaver), Viini Filharmoonikud
* Benjamin Britten - "Phantasy" (Quatuor-Fantaisie) oboele, viiulile,
  vioolale ja tšellole.
   Francois Leleux (oboe), Guillaume Sutre, Miguel Da Silva,
  Marc Coppey
* Franz Xaver Mozart - Sonaat G-duur op. 10; I osa - Allegro moderato
   Cyprien Katsaris (klaver)
* Anti Marguste, Eesti rahvaluule - Meestetoonid op 22
   Andres Alamaa (bass), Mareks Lobe (bariton),
  Margus Vellmann (tenor), Andrus Kirss (tenor), Eesti Ra, Ants Soots
* Pjotr Tšaikovski - "Lastealbum" op 39
   Arkadi Sevidov (klaver)
 
04:11
 
* Felix Mendelssohn - Kantaat-sümfoonia "Kiituselaul" op 52
   Leipzigi Gewandhauskoor, Leipzigi Ooperi koor,
  Leipzigi Gewandhausorkester, Riccardo Chailly
 
05:09
 
* Jean Sibelius - Kontsertsüit "Luigevalgeke" op 54
   Norra Raadio orkester, Ari Rasilainen
* Sergei Prokofjev - Balletisüit "Romeo ja Julia" nr. 3 op 101
   Cincinnati Sümfooniaorkester, Paavo Järvi
* Max Bruch - Viiulikontsert nr.1 g II Adagio
   Nigel Kennedy (viiul), Inglise Kammerorkester, Jeffrey Tate
 
06:01
 
* Janis Medins - Aaria Süidist nr. 1
   Liepaja Sümfooniaorkester, Imants Resnis
* Veljo Tormis - Tantsulaul tsüklist "Meestelaulud II
   Riiklik Akadeemiline Meeskoor, Ants Soots
* Tommaso Albinoni, Remo Giazzotto, seade John William Duarte - Adagio
   Sharon Isbin (kitarr), Zürichi Kammerorkester, Howard Griffiths
* Ryuichi Sakamoto - Bachata
   Ryuichi Sakamoto (klaver)
* Francis Poulenc - Improvisatsioon nr.10 F-duur / Eloge des Gammes
   Allan Schiller (klaver)
* Emilis Mengailis - Finaal Keelpillikvartetist "Quasi uno quartetto"
   Ilze Zarina (viiul), Agnese Kannina-Liepina (viiul),
  Arigo Štrals (altviiul), Diana Ozolina (tšello)
* Albert Ketelbey - "Kuldpulm" süidist "Armastajate aias"
   The Palm Court Theatre Orchestra, Anthony Godwin
* Cyrillus Kreek - "Sanctus" Reekviemist
   Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Tallinna Kammerorkester,
  Tõnu Kaljuste
* Modest Mussorgski - "Promenaad ja Gnoom" tsüklist "Pildid näituselt"
   Leif Ove Andsnes (klaver)
* anonymous - Leccio libri apokalipsis / Lection: Vidi civitatem
   Anonymous 4
* Giovanni Paisiello - Klaverikontsert nr. 5 D-duur II Largo
   Mariaclara Monetti (klaver), Inglise Kammerorkester,
  Stephanie Gonley
* Juhan Aavik - Karjapoiss
   Püha Miikaeli Poistekoor, Linnamuusikud, Kadri Hunt
* Manuel Maria Ponce - 3 mehhiko laulu, II: Andante
   Eliot Fisk (kitarr)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar