Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Samuel Barber - Adagio keelpillidele
   Baltimore'i Sümfooniaorkester, David Zinman
* Robert Schumann, Ernst Rudorff - 12 vierhändigen Klavierstücken für
   kleine und grosse Kinder: III Gartenmelodie
   Lena Neudauer (viiul), Deutsche Radio Philharmonie, Pablo Gonzalez
* Anton Huberty - Neu method-messige Viold'amor Stücke - Duetto
   Marianne Ronez, Ludwig Hampe
* Trad., seade Edmund Rubbra - My tocher is the jewel
   The King's Singers
* Franz Schubert - Muusikaline moment nr. 2 
   Jeremy Menuhin (klaver)
* Giovanni Paolo Foscarini - Allemanda per la E
   Ensemble Kapsberger
* Giuseppe Verdi - Ma se m'e forza perderti (Riccardo), ooperist "Maskiball" 
   Placido Domingo, Orchester der Deutschen Oper Berlin, dirigent Nello Santi
* Teatro Lirico - Improvisation I (on the Folia bass)
   Teatro Lirico: Milos Valent, Maxine Eilander, Erin Headley, Stephen Stubbs
* Eric Whitacre, Edward Esch, Charles Anthony Silvestri -
   Lux aurumque (Light of Gold)
   Elora Festival Singers, Noel Edison
* Michael Nyman - "A Borrowed Ladder" filmist "Gattaca"
   Michael Nyman
* Georg Friedrich Händel, seade Jim Byfield - Largo
   Regina Kilbey Strings
* Modest Mussorgski - Prelüüd Hovanštšinale
   Cincinnati Sümfooniaorkester
 
01:00
 
* Josef Gabriel Rheinberger - 6 pala: II Abendlied
   Elise Batnes (viiul), Magne H. Draagen (orel)
* Pierre Tabart - Te Deum III Tu Rex Gloriae
   Ensemble La Fenice, Ensemble Jacques Moderne
* Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr. 17 d-moll "Torm"
   Helene Grimaud (klaver)
* Fryderyk Chopin, seade Nathan Milstein - Nokturn nr. 20 cis-moll
   Sarah Chang (viiul), Sandra Rivers (klaver)
* Xavier Montsalvatge - Madrigal rahvalaulu "Lindude laul" teemal
   Elina Garanča (metsosopran), Peter Bruns (tšello), Dresdeni Riigikapell
* Sergei Rahmaninov - Klaverikontsert nr 4 G-moll
   Leif Ove Andsnes (klaver), Londoni Sümfooniaorkester, Antonio Pappano
* Percy Grainger - Recessional
   Academy of St.Martin-in-the-Fields Chorus, Richard Hickox
* Thomas Newman - Heaven
   Steve Kujala, Leslie Reed, Sid Page, John Beasley, Bill Bernstein,
   Thomas Newman, Rick Cox, M. Fisher
* Wolfgang Amadeus Mozart - Väike öömuusika II: Romanss
   Academy of St.Martin-in-the-Fields
* Ennio Morricone - Ipotesi
   Rocco Parisi (klarnet), Quartetto Noferini
* Franz Lehar - "Einer wird kommen" operetist "Friederike"
   Barbara Bonney (sopran); Ronald Schneider (klaver)
* Pjotr Tšaikovski - Sentimentaalne valss
   Ofra Harnoy (tšello), Michael Dussek (klaver)
* Edvard Grieg - Viiulisonaat nr. 1 F-duur 
   Vilde Frang (viiul), Michail Lifits (klaver)
 
02:19
 
* Giuseppe de Majo - Aaria "Se crede sta secura"
   Giuseppe De Vittorio (tenor), Cappella della Pieta dei Turchini
* Johannes Brahms - Sümfoonia nr. 3 F II 
   Berliini Filharmoonikud, Claudio Abbado
* Arvo Pärt - La Sindone
   Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Tõnu Kaljuste
* Gioacchino Rossini - Keelpillisonaat nr. 5 Es I 
   Kvartett "Serenata of London"
* Peeter Vähi - Ülim vaikus: II Vajrasattva mantra
   Iren Lovasz (sopran), Peeter Vähi (süntesaator),
   Eesti Rahvusmeeskoor, Eesti Riiklik Sümfooniaorkest, Kristjan Järvi
 
03:08
 
* Mari Vihmand - Floreo
   Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, dirigent Arvo Volmer
* Georgi Šenderjov, Friedrich Lips - Vene süit: Dumka; Tšastuška; Vene tants
   Friedrich Lips (bajaan)
* Sergei Tanejev - Tähed /tsüklist "Kaksteist koori"
   Madalmaade KK, Tõnu Kaljuste
* Franz Schubert - Sonaat a-moll "Arpeggione" 
   Juri Bašmet (altviiul), Mihhail Muntjan(klaver)
 
04:00
 
* Cyrillus Kreek - Reekviem c-moll
   Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Tallinna Kammerorkester, Tõnu Kaljuste
* Sergei Rahmaninov - Fantaasiapalad 
   Bernd Glemser (klaver)
 
05:04
 
* Arianna Savall, Joan Salvat-Papasseit - Anna mulle oma käsi
   Arianna Savall, Pedro Estevan, Dimitris Psonis
* Franz Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 90 C II 
   Birminghami sümfooniaorkester, Simon Rattle
* Claude Debussy - "Meri" - kolm sümfoonilist eskiisi
   Cincinnati Sümfooniaorkester, Paavo Järvi
* Rudolf Tobias - Nokturn (Ööpala)
   Tallinna Keelpillikvartett
* Alfredo Catalani - Contemplazione
   Pietro Spada (klaver)
 
06:01
 
* Max Bruch - Šoti fantaasia IV Finaal
   Midori (viiul), Iisraeli Filharmoonikud, Zubin Mehta
* Heinrich Schütz - Taaveti psalm "Nun lob, mein Seel, den Herren"
   Stuttgarti Kammerkoor, Musica Fiata Köln, Frieder Bernius
* Peeter Süda - Prelüüd ja fuuga g-moll
   Ines Maidre (orel)
* Felix Mendelssohn - Keelpillikvartett nr. 2 A IV 
   Sorrel Quartet
* Gerard Victory - Revel In Reel Time
   Iiri Raadio kontsertorkester
* Gabriel Faure, Albert Samain - Soir
   Renée Fleming (sopran), Jean-Yves Thibaudet(klaver)
* Giuseppe Antonio Brescianello - Concerto g-moll II Grave
   La Cetra Barockorchester Basel, dirigent David Plantier, Vaclav Luks
* Manuel Maria Ponce - Kitarrivariatsioonid ja fuuga "Hispaania Folia" teemale
   Ismo Eskelinen (kitarr)
* Arcangelo Corelli - Viiulisonaat d nr. 12 "La Folia"
   William Christie, Emmanuel Balsa, Hiro Kurosaki
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Samal teemal

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar