00:13:12Michelangelo Rossi - Toccata terza Robert Woolley (orel)
00:17:20Georg Friedrich Händel - Süit "Radamisto" I Passacaglia Akademie für Alte Musik Berlin
00:21:54Andre Rieu - Ballaad Andre Rieu orkesterDirigent Andre Rieu
00:26:48Eleni Karaindrou - "Rongivaguni lähedus. Variatsioon A" muusikast filmile "Toonekure samm" Andreas Tsekouras (akordion)
00:28:15Thom Yorke, Ed O'Brien, Colin Greenwood, Johnny Greenwood, Phil Selway - Street spirit Peter Gabriel
00:33:12Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverikonts.nr.5 D II Andante ma un poco adagio Alfred Brendel (klaver), Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Neville Marriner
00:41:56Eyvind Alnaes - 10 klaveripala norra rahvaviiside teemal op 39 VI Aa Ola, Ola min eigen onge Erling R.Eriksen (klaver)
00:43:50Peter Warlock - Capriol Suite: Pavane Nicholas Kraemer (klavessiin), Academy of St Martin-in-the-FieldsDirigent Neville sir Marriner
00:46:40Joe Hisaishi - "The Journey to the West" filmist "Printsess Mononoke"
00:49:13Trad. - Greensleeves Andre Rieu orkesterDirigent Andre Rieu
00:52:10Edvard Grieg - Peer Gynt süit nr. 2 op.55: Pruudirööv / The Rape of the Bride Norra Raadio OrkesterDirigent Ari Rasilainen
00:57:28Tan Dun - Silk Road Shanghai Symphony Orchestra, Shanghai National Orchestra, Shanghai Percussio, Yo-Yo MaDirigent Tan Dun
01:00:32Joseph Haydn - Keelpillikvartett op.33 nr. 6 D II Andante Lindsay Quartet
01:04:23Antonio Vivaldi - Kontsert D 2-le trompetile ja ork.-le II Grave Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Neville Marriner
01:06:21Dick Hyman - "Unfaithful Woman" filmist "Sweet and Lowdown" Dick Hyman Group, Howard Alden
01:08:38Rebecca Pellett - Isn't it wonderful Colin Maier (instrumentaal)
01:14:45Bernard Herrmann - The Stairs / Astmed / Filmisüidist "Psycho" Los Angelese Filharmoonia orkesterDirigent Esa-Pekka Salonen
01:16:18Claude Debussy - Süit "Meri" I Meri koidust keskpäevani Eesti-Soome SümfooniaorkesterDirigent Anu Tali
01:25:12David Baerwald/Kevin Gilbert - "Come what may" muusikast filmile "Moulin Rouge" Jackie Evancho, The Tenors
01:30:03trad./André Rieu, De Van - Minuit Chretien André Rieu (viiul), Strauss Orchestra
01:32:47Heino Kaski - Öö mererannal op. 34 nr.1 Izumi Tateno (klaver)
01:36:12Maurice Ravel - Gaspard de la nuit Benjamin Grosvenor (klaver)
01:56:51Heitor Villa-Lobos - Brasiilia bachiana nr.5: Aaria Kaia Urb, Heiki Mätlik, Jaan Õun
02:04:41Johann Sebastian Bach - Brandenburgi kontsert nr.1 F-duur BWV 1046 Oregoni Bachi Festivali KammerorkesterDirigent Helmuth Rilling
02:25:48Ludwig van Beethoven - Keelpillikvartett nr.12 Es-duur Lindsay String Quartet
03:07:57Claude Debussy/Charles Baudelaire - "Viis Baudelaire'i luuletust": Le Balcon/Rõdu Dawn Upshaw (sopran), James Levine (klaver)
03:16:40Robert Schumann - Viiulikontsert d-moll Lena Neudauer (viiul), Deutsche Radio PhilharmonieDirigent Pablo Gonzalez
03:49:14Franz Schubert - Sonaat klaverile neljal käel C-duur "Suur duo",D.812 Jevgeni Kissin (klaver), James Levine (klaver)
04:29:50Wolfgang Amadeus Mozart - Viiulisonaat nr. 23 D-duur KV 306 Anne-Sophie Mutter (viiul), Lambert Orkis (klaver)
04:51:15Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverisonaat nr. 10 C-duur KV 330 Mitsuko Uchida (klaver)
05:09:59Jüri Reinvere - Loodekaar NYYD Ensemble
05:24:42Wolfgang Amadeus Mozart - Sinfonia Concertante for Violin, Viola and Orchestra in E-flat major, K. 364 II Andante Julia Fischer (viiul), Gordan Nikolič (vioola), Netherlands Chamber OrchestraDirigent Yakov Kreizberg
05:35:52Antonio Vivaldi - Introduzione al miserere "Filiae Maestae Jerusalem" RV-638 Ensemble 415, Andreas Scholl (kontratenor)Dirigent Chiara Banchini
05:45:24Johannes Brahms - Sümfoonia nr.3 F II Andante Berliini FilharmoonikudDirigent Claudio Abbado
05:53:52Claude Debussy - "La fille aux cheveux de lin" tsüklist "Prelüüdid" (II vihik) Nelson Freire (klaver)
05:56:12Franz Schubert - Sonaat a-moll D821 I Allegro moderato Yuri Bashmet = viola, Mihhail Muntjan = klaver
06:09:07Benjamin Britten - Neli mereinterlüüdi oop."Peter Grimes" II Pühapäeva hommik Edmontoni SODirigent Uri Mayer
06:12:43Juan Mostazo Morales/Francisco Merenciano Bosch - Antonio Vargas Heredia Placido Domingo (tenor), Madriidi Linnaorkester, Miguel Roa
06:18:04Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr.17 d I Largo. Allegretto Edith Fischer (klaver)
06:26:56Gustav Mahler - III osa -Comoda.Scherzando Sümfooniast nr. 3 d-moll Viini Filharmoonikud,Dirigent Pierre Boulez
06:43:37Antonio Vivaldi - Viiulikontsert a-moll op 9 nr. 5 Nicola Benedetti (viiul), Šoti KammerorkesterDirigent Christian Curnyn
06:51:33Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr.2 A II Largo appassionato Murray Perahia (klaver)
06:57:40Georg Friedrich Händel - Tulevärgimuusika II Bourree TafelmusikDirigent Jeanne Lamon
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.