00:18:50Carl Philipp Emmanuel Bach - Tšellokontsert nr. 2 B-duur Wq 171 II Adagio Mstislav Rostropovtiš (tšello), Püha Pauli KammerorkesterDirigent Hugh Wolff
00:27:59Pjotr Tšaikovski/Apollon Majakov - Hällilaul, op. 16 nr. 1 Mischa Maisky, Pavel Gililov
00:32:43John Sheppard - Sacris solemnis The Tallis ScholarsDirigent Peter Phillips
00:40:06Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr. 14 cis-moll Kuupaiste I: Adagio sostenuto Claudio Arrau (klaver)
00:48:04Johannes Brahms - Keelpillikvintett G op.111 II Adagio Amadeus-kvartett, C. Aronowitz (alt).
00:53:39Wolfgang Amadeus Mozart - Tertsett "Õrn olgu tuul" ooperist "Nii teevad kõik" Bryn Terfel, Miah Persson, Christine Rice, Šoti KammerorkesterDirigent Sir Charles Mackerras
00:56:30Jaco da Bandalim - Doce De Coco Yo-Yo Ma & Paquito D’Rivera
01:01:37Lars-Erik Larsson - Pastoraalne süit op.19 II Romanss Norra Raadio SODirigent Ari Rasilainen
01:06:25Johann Nepomuk Hummel - Teema ja variatsioonid F-duur op.97/Variats.III Howard Shelley (klaver), London Mozart PlayersDirigent David Juritz
01:09:01Gabriel Fauré - L'Absent Konstantin Wolff (bass-bariton), Trung Sam (klaver)
01:14:02Pjotr Tšaikovski - Lastealbum Op.39 6. /Le Poupee Malade Arkadi Sevidov (klaver)
01:16:12Gabriel Faure - Romanss op.69 Steven Isserlis (tšello), Pascal Devoyon (klaver)
01:19:53Franz Schubert/arr: Sabatini - Ave Maria Leontyne Price (sopran), Viini FilharmoonikudDirigent Herbert von Karajan
01:25:18P. Cordel - Storia d'amore Sarah Brightman, Londoni sümfooniaorkester
01:29:19Antonio Vivaldi - Kontsert viiulile, keelpillidele ja continuole e-moll RV 278 II osa Largo Giuliano Carmignola (viiul), Veneetsia BarokkorkesterDirigent Andrea Marcon
01:34:13Gustav Ernesaks/Juhan Liiv - Lauliku talveüksindus Eesti RahvusmeeskoorDirigent Olev Oja
01:37:54Hans Zimmer - "Light" filmist "Thin Red Line" Czech Philharmonic Orchestra & Maxim Vengerov
01:44:55Georg Philipp Telemann - Trompetikontsert D III Grave Hakan Hardenberger, Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Iona Brown
01:46:51Edward Elgar - Romanss op.62 Junko Kudo (fagott), Mitsutaka Shiraishi (klaver)
01:51:43trad./arr. Taivo Niitvägi, Sven Grünberg - Mu süda ärka üles Linnamuusikud
01:56:11Johannes Brahms - Hällilaul Julian Lloyd Webber (tšello), John Lenehan (klaver)
01:59:38Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 72 D-duur Nicolaus Esterhazy SinfoniaDirigent Béla Drahos
02:21:04Johann Adolf Hasse - Aaria "Kui mu ainus lootus" ooperist "Armino" Les Violons du RoyDirigent Bernard Labadie
02:29:39Edvard Grieg - Vana norra meloodia variatsioonidega, op.51 Oslo FilharmoonikudDirigent Maris Jansons
02:53:23Erkki-Sven Tüür - Exodus Birminghami SümfooniaorkesterDirigent Paavo Järvi
03:10:22Joseph Haydn - Klaverisonaat nr. 46 As-duur I Allegro moderato Marc-Andre Hamelin (klaver)
03:18:22René Clausen - In pace The Choir of Royal HollowayDirigent Rupert Gough
03:27:05Johannes Brahms - Klaverisonaat nr. 3 f-moll op 5 Radu Lupu
04:09:26Franz Schubert/Brian Newbould (arran.) - Sümfoonia nr.10 D-duur, D 936A Šoti KammerorkesterDirigent Charles Mackerras
04:39:18Johannes Brahms - Kontsert viiulile, tšellole ja orkestrile a-moll, op.102 Pierre Fournier (tšello), Zino Francescatti (viiul), Columbia SümfooniaorkesterDirigent Bruno Walter
05:12:12Gustav Mahler - "Wo die schönen Trompeten blasen" tsüklist "Des Knaben Wunderhorn" Christoph Pregardien (tenor), Michaek Gees (klaver)
05:20:53Giuseppe Tartini - Viiulisonaat A-duur ("Portugali kitarri mängiva preestri stiilis") Locatelli Trio: Elizabeth Wallfisch (viiul), Richard Tunnicliffe (tšello), Paul Nicholson (klavessiin)
05:37:55Charles Tomlinson Griffes - Poeem flöödile ja orkestrile Sharon Bezaly (flööt), Haagi Residentie OrkesterDirigent Neeme Järvi
05:47:56Arvo Pärt - Credo Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Marrit Gerretz-Traksmann, Tütarlastekoor "Ellerhein", Eesti RahvusmeeskoorDirigent Eri Klas
06:00:59Georg Friedrich Händel - Oboekontsert nr.1 B I Adagio Heinz Holliger (oboe), Inglise KODirigent Raynond Leppard
06:03:27Georg Friedrich Händel - Delirio amoroso: Per te lasciai la luce Natalie Dessay, Le Concert d´AstreeDirigent Emmanuelle Haim
06:13:04Maria Szymanowska - Nokturn B-duur Tobias Koch (klaver)
06:18:24Johannes Brahms - Keelpillisekstett nr.1 B op 18 II Teema variatsioonidega. Andante Amadeus-kvartett; C. Aronowitz (alt), W. Pleeth (tšello).
06:28:05Franz Schubert/arran. Ferenc Liszt - Litanei Arkadi Volodos (klaver)
06:31:28Felix Mendelssohn - O for the Wings of a Dove Anthony Way (sopran), Daniel Philips, Uppinghami Kooli koorDirigent Neil Page
06:37:04Haydn Joseph - Sümfoonia nr 73 (La Chasse) D-duur I osa Adagio - Allegro sümfooniast nr 73 ("La Chasse") D-duur, Hob. I:73 Heidelberger SinfonikerDirigent Thomas Fey
06:46:00Antonio Vivaldi - Kontsert G-duur kahele viiulile, keelpillidele ja basso continuole RV 516 Viktoria Mullova (viiul), Giuliano Carmignola (viiul), Veneetsia Barokkorkester, dir Andrea MarconDirigent Andrea Marcon
06:54:30Konstantin Türnpu/Lydia Koidula (S) - Meil aia-äärne tänavas TA meeskoorDirigent Hirvo Surva
06:56:43William Byrd - Rowland Sophie Yates (klavessiin)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.