00:17:53Tan Dun - "Longing In Silence (man)" muusikast filmile "The Banquet" Ge Teng Er, Yuan Li, Lang LangDirigent Tan Dun
00:22:15Aleksandr Glazunov - Vahemäng balletist "Raimonda" Prantsuse Raadio filharmooniaorkesterDirigent Paavo Järvi
00:26:23Katalaani rahvalaul/Pablo Casals - Lindude laul Alban Gerhardt (tšello)
00:28:45Michel Legrand - "Les Parapluies de Cherbourg" from "Les Parapluies de Cherbourg" Michel Legrand & Catherine Michel
00:34:58Peteris Barisons - Damewort Läti Rahvuslik SümfooniaorkesterDirigent Romualds Kalsons
00:40:33Edward Elgar - Kui rahulikult on saabubud õhtu Worcesteri Katedraali koorDirigent Donald Hunt
00:43:38Traditsionaal/Percy Grainger (arr.) - Brigg Fair Julian Lloyd Webber (tšello), Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Neville Marriner
00:47:22Sven Grünberg - Kodulugu filmist "Reekviem" Sven Grünberg, Leelet Reimann, Leho Läte
00:49:30Manuel de Falla/Maurice Marechal - 7 hispaania rahvalaulu: Nana Alban Gerhardt (tšello), Cecile Licad (klaver)
00:51:41Johann Sebastian Bach/arr. Edward Elgar - Fantaasia c-moll BWV-537 BBC FilharmoonikudDirigent Leonard Slatkin
00:57:22Franz Schubert - Muusikaline moment nr. 3 f-moll David Fray (klaver)
00:59:30Dmitri Šostakovitš - Romanss tšellole ja orkestrile filmist "Kiin" Vene FilharmooniaorkesterDirigent Dmitri Jablonski
01:02:23David Lanz - Madre De La Terra David Lanz
01:05:50Wolfgang Amadeus Mozart - Oboekontsert C-duur ("Ferlendis") II osa Andante ma non troppo Francois Leleux (Oboe), Ensemble Orchestral de ParisDirigent John Nelson
01:13:07James Horner/Marco Pierobon - Space brass III Star Trek TV series - Closing theme Gomalan Brass Quintet
01:15:33Pantšo Vladigerov - Sarabande from the cycle Classic and Romantic op 24 BNR Symphony OrchestraDirigent Emil Tabakov
01:20:48Johann Sebastian Bach - Kantaat nr 12 Weinen, Klagen, Sorgen, Zagen: Avamäng/Sinfo Roger Reversy (ob), Romaani-Shveitsi SODirigent Ernest Ansermet
01:25:05Sven Grünberg - "Walbourg" filmist "Näkimadalad" Sven Grünberg
01:26:26Gioacchino Rossini - Religioosne prelüüd Väiksest pidulikust missast (XV osa) Philip Mayers (klaver)Dirigent Marcus Creed
01:34:17Georg Friedrich Händel - Kantaat "Laudate pueri" Emma Kirkby (sopran), London Baroque
01:56:05Johann Sebastian Bach - Partita nr. 1 B-duur BWV 825 Murray Perahia (klaver)
02:14:33Heino Eller - Neli pala Tallinna Keelpillikvartett Urmas Vulp (viiul), Olga Voronova (viiul), Toomas Nestor (vioola), Levi-Danel Mägila
02:26:22Johann Pachelbel/Rene Capdeville - Kaanon Cyprien Katsaris (klaver)
02:34:09Johannes Brahms - Keelpillikvintett F-duur op 88
03:00:21Gustav Mahler - Laul Maast Los Angelese Filharmoonia orkester, Placido Domingo (tenor), Bo Skovhus (bariton)Dirigent Esa-Pekka Salonen
04:01:30Joseph Haydn - Viiulikontsert A-duur Alberto Lysy (viiul), Camerata Lysy Gstaad
04:29:03Wolfgang Amadeus Mozart - Viiulisonaat nr. 34 A-duur, KV 526 Anne-Sophie Mutter (viiul), Lambert Orkis (klaver)
04:50:32Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr.15 D-duur (Pastoraalne) Ralf Taal (klaver)
05:18:42Franz Schubert/Ludwig Rellstab - Auf dem Strom / Jõel Barbara Hendricks, Radu Lupu (klaver), Bruno Schneider (metsasarv)
05:27:44Ferenc Liszt - Rännuaastad II "Itaalia" Arkadi Volodos (klaver)
05:44:21Salamone Rossi, Albert Kellim - Pieces from the Lumley Part Books Fretwork
05:53:04Georg Friedrich Händel - Triosonaat g-moll op 2 nr .2 London Baroque
06:00:59Wolfgang Amadeus Mozart - Viiulikontsert nr.3 G KV 216 I Allegro Gidon Kremer (viiul), Viini FilharmoonikudDirigent Nikolaus Harnoncourt
06:10:19György Orban - "Gloria" teosest "Missa Nona" OSA: 2 Ellerhein, Katrin Kuldjärv (klaver)Dirigent Tiia-Ester Loitme
06:14:09Johann Sebastian Bach - Brandenburgi kontsert nr.4 G I Allegro Northern Sinfonia of EnglandDirigent George Malcolm
06:21:23Edward McGuire - Hornpipe Nancy Rutter (flööt)
06:23:03Felix Mendelssohn-Bartholdy - Klaveritrio nr. 2 c-moll op 66, IV osa - Finale: Allegro appassionato Julia Fischer (viiul), Jonathan Gilad (klaver), Daniel Müller-Schott (tšello)
06:30:51Franz Schubert - Klaveripala nr. 2 Es-duur D-946 Mitsuko Uchida (klaver)
06:41:24Johannes Brahms/Emanuel Geibel - Geistliches Wiegenlied Kathleen Ferrier (kontraalt), Phyllis Spurr (klaver), Max Gilbert (altviiul)
06:46:28Carl Maria von Weber - Sümfoonia nr. 2 C-duur; III-Menuett.Trio Norra Raadio OrkesterDirigent Ari Rasilainen
06:48:40Georg Philipp Telemann - Tafelmusik, III osa. Kvartett e-moll K. Kaiser (fl), P. Müllejans (viiul), S. Mühleisen (tš), H. Perl (gamba), L. Santana (lauto), T. Johann (klav
06:57:26trad./arr. Miguel Llobet - Melodies populaires catalanes, I: El testamento d'Amelia Alirio Diaz (kitarr)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.