00:28:46Domenico Scarlatti - Sonaat A-duur K.208 /Andante cantabile Alan Curtis (klavessiin)
00:33:22Wolfgang Amadeus Mozart - Divertisment D KV-251 II Menuett Berliini FilharmoonikudDirigent Claudio Abbado
00:37:01Justin Timberlake / Mitchell Owens - "One of Those Stories" filmist "The Book of Love" OrchestraDirigent Mitchell Owens
00:39:41Francoise Poulenc - Andante con moto Klaverikontserdist Francois-Rene Duchable (klaver), Rotterdami FilharmoonikudDirigent James Conlon
00:45:13Sarah Polley/R. Browning - "The Sweet Hereafter" from "The Sweet Hereafter" Sarah Polley
00:48:48Carl Maria von Weber/arr. Jean-Jaques Kantorow - Kvintett B-duur klarnetile ja keelpillidele op 34 II Fantasia. Adagio ma non troppo Martin Fröst (klarnet), Tapiola SinfoniettaDirigent Jean-Jaques Kantorow
00:54:00Wilhelm Stenhammar - Kolm koraalilaulu - nr. 2 "In the Seraglio Garden" Resonanser
00:57:13Nigel Hess - On the Beech Nigel Hess, Royal Philharmonic OrchestraDirigent Nigel Hess
01:00:14Johann Sebastian Bach - Aaria Orkestrisüidist nr.3 D Andre Rieu orkesterDirigent Andre Rieu
01:05:16Johannes Brahms - Sonaat viiulile ja klaverile d-moll nr. 3 op 108 II Adagio Sergei Hatšaturjan (viiul), Lusine Hatšaturjan (klaver)
01:09:34Edvard Grieg - Lüüriline süit op.54 III Nokturn Norra Raadio SODirigent Ari Rasilainen
01:14:06Aleksandr Skrjabin - 4 prelüüdi: I Prelüüd Des-duur op 31 Ivan Ilic (klaver)
01:16:31Thom Yorke, Ed O'Brien, Colin Greenwood, Johnny Greenwood, Phil Selway - Street spirit Peter Gabriel
01:21:28Johann Sebastian Bach/Luciano Berio - Contrapunctus XIX (Die Kunst der Fuge) Orchestra Sinfonica di Milano Giuseppe VerdiDirigent Riccardo Chailly
01:30:09Ennio Morricone - "Il segreto del Sahara" filmist "The Secret Of The Sahara"
01:34:55Edward Elgar - Enigma variatsioonid Londoni sümfooniaorkesterDirigent Adrian Boult
01:38:49Jacob Arcadelt - Ancidetemi pur Marju Riisikamp (klavessiin)
01:43:20Franz Krommer - Klarnetikontser Es-duur op 36 II Adagio Emma Johnson (klarnet), Royal Philharmonic OrchestraDirigent Günther Herbig
01:48:46Hans Zimmer - "Gladiator Rhapsody" filmist "Gladiator" Czech Philharmonic Orchestra & Lang Lang
01:54:34Hector Berlioz - Suveööd op. 7 Veronique Gens (sopran), Lyoni Rahvusooperi orkesterDirigent Louis Langrée
02:20:14Claude Debussy - Süit "Meri" II Lainte mäng Eesti-Soome SümfooniaorkesterDirigent Anu Tali
02:27:37Wolfgang Amadeus Mozart - Violin Concerto No. 2 in D K 211 Julia Fischer (viiul), Pieter-Jan Belder (harpsichord), Netherlands Chamber OrchestraDirigent Yakov Kreizberg
02:46:57Tõnu Kõrvits - Tsirgutii Monika Mattiesen (flööt), Tallinna KammerorkesterDirigent Risto Joost
02:58:49Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverikontsert nr. 22 Es-duur K 482 Salzburgi KammerfilharmooniaDirigent Yoon Kuk Lee
03:35:05Gustav Mahler - Laul Maast Los Angelese Filharmoonia orkester, Placido Domingo (tenor), Bo Skovhus (bariton)Dirigent Esa-Pekka Salonen
04:36:43Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr.32 c-moll, op 111 Alfred Brendel (klaver)
05:04:21Barbara Strozzi - Udite amanti Magdalena Kožena (mezzo), Private MusickeDirigent Pierre Pitzl
05:13:00Johann Sebastian Bach - Kontsert oboele, viiulile, keelpillidele ja basso continuole c-moll BWV 1060 Julia Fischer (viiul), Andrey Rubtsov (oboe), Academy of St Martin in the Fields
05:26:50Anonymus, 13. sajand - Ar ne kuth ich sorghe non (Formerly I knew no sorrow) The Dufay Collective
05:35:55
- Tractus "Deus, Deus meus" Vox ClamantisDirigent Jaan-Eik Tulve
05:48:12Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 48 C-duur "Maria Theresia"; II-Adagio Capella IstropolitanaDirigent Barry Wordsworth
05:55:44Fryderyk Chopin - Nokturn nr.14 fis-moll op 48 nr.2 Andantino Maria Joao Pires (klaver)
06:03:02Wilhelm Stenhammar/Jens Peter Jakobsen - Kolm kooriballaadi segakoorile Rootsi Raadio KoorDirigent Stefan Parkman
06:08:48Georg Philipp Telemann - Triosonaat a-moll Camerata Tallinn: Jaan Õun (flööt), Mati Kärmas (viiul), Heiki Mätlik (kitarr)
06:18:45trad./André Rieu, De Van - Minuit Chretien André Rieu (viiul), Strauss Orchestra
06:21:29Anti Marguste/Eesti rahvaluule - Meestetoonid op 22 Andres Alamaa (bass), Mareks Lobe (bariton), Margus Vellmann (tenor), Andrus Kirss (tenor), Eesti RahvusmeeskoorDirigent Ants Soots
06:27:53Jehan Alain - "Litaaniad" tsüklist "Kolm pala" Thomas Trotter (orel)
06:32:09Antonin Dvorak - Klaverikvartett Es, op.87: I Allegro con fuoco Isabelle Faust, Diemut Poppen, Tanja Tetzlaff, Lars Vogt
06:39:55Felix Mendelssohn-Bartholdy - III osa - "Over hill, over dale" / muusikast näidendile "Suveöö unenägu", op.61 Londoni SümfooniaorkesterDirigent Andre Previn
06:42:08Johann Sebastian Bach - Weichet nur, betrübte Schatten: Sich üben im Leben BWV 202 Danielle de Niese (sopran), The English ConcertDirigent Harry Bicket
06:46:38Johann Sebastian Bach - Partita nr.5 G I Preambulum Glenn Gould (klaver)
06:48:25Ralph Vaughan Williams - The Lamb Ian Partridge (tenor), Janet Craxton (oboe)
06:50:42Arvo Pärt - Passacaglia Anne Akiko Meyers (viiul), Leipzigi Raadio SümfooniaorkesterDirigent Kristjan Järvi
06:55:38Mart Saar/Julius Oro - Kasehaldjate laul Eesti Filharmoonia KammerkoorDirigent Mikk Üleoja
06:58:00Jeremiah Clarke/arr. Simon Preston - Trumpet voluntary Simon Preston (orel)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.