Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Tomaso Albinoni - Oboekontsert d 
   Heinz Holliger (oboe), I Musici
* Wolfgang Amadeus Mozart - Viiulikontsert nr. 4 D 
   Gidon Kremer (viiul), Viini Filharmoonikud, Nikolaus Harnoncourt
* Johann Christoph Friedrich Bach - Triosonaat F II Andante
   London Baroque
* Arianna Savall, Antonio Machado - El viaje/Merereis
   Arianna Savall, Pedro Estevan, Dimitris Psonis
* Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr. 8 c "Pateetiline" II
   Claudio Arrau (klaver)
* Johann Sebastian Bach - Aaria "Bist du bei mir"
   Heiki Mätlik (kitarr), Jüri Leiten (trompet), Andres Uibo (orel)
* Georg Friedrich Händel - Belshazzar: Oh sacred oracles of Truth
   David Daniels (kontratenor), Ensemble Orchestral de Paris, John Nelson
* William Schimmel - Piazzolla / Getz
   Martin Kuuskmann, William Schimmel
* Giuseppe Tartini - III osa - Grave Tšellokontserdist D-duur
   Püha Pauli Kammerorkester, Mstislav Rostropovitš, Hugh Wolff
* Richard Wagner - Ooper "Tannhäuser": Palverändurite koor
   Eesti Rahvusmeeskoor, Orphei Drängar, Ylioppilaskunnan Laulajat,
   Alin Cecilia Rydinger
* Richard Rodgers, sõn. Oscar Hammerstein II - "Something Wonderful"
   from "The King And I"
   Bryn Terfel, English Northern Philharmonia, dirigent Paul Daniel
* Giacomo Puccini - Crisantemi / Krüsanteemid
   Kremli Kammerorkester, Misha Rahlevski
 
01:04
 
* Artur Lemba - Andante con espressione Klaverikontserdist nr. 1
   Lauri Väinmaa (klaver), ERSO, Arvo Volmer
* Anonymous - Pavana d'Espana
   Ansambel "Tragicomedia"
* Antonio Vivaldi - Morasto aaria "Öelge mulle" ooperist "Ustav nümf"
   Cecilia Bartoli (mezzo), Il Giardino Armonico, dirigent Giovanni Antonini
* Peter Philips1 - Amarilli
   Martin Souter (orel)
* Robert Schumann - Fantaasiapalad 
   Michael Collins (klarnet), Kathryn Stott (klaver)
* Gioacchino Rossini - Mooses Egiptuses: koor Dal tuo stellato
   Covent Gardeni Ooperi koor ja orkester, Lamberto Gardelli
* J.P. Webster, Dan Emmett - Lorena & Dixie`s Land
   Joel Frederiksen (basso profondo), Ensemble Phoenix Munich
* Claude Debussy - Heroiline hällilaul (Berceuse héroique)
   Cincinnati Sümfooniaorkester, Paavo Järvi
* Francis Poulenc - Salve Regina
   Winchesteri Katedraali koor, David Hill
* Howard Shore - As easy as breathing
   orkester, Howard Shore
* Edvard Grieg - Hommikumeeleolu süidist "Peer Gynt"
   Andre Rieu orkester, Andre Rieu
* Edward Elgar - Romanss d-moll
   Julian Lloyd Webber (tšello), Academy of St.Martin-in-the-Fields,
   Neville Marriner
* Enrique Granados - 12 danzas espanolas: II Oriental
   Mischa Maisky (tšello), Lily Maisky (klaver)
 
02:01
 
* Pietro Mascagni - Ave Maria
   Daumants Kalninš (poisihääl/sopran), Aija Zingite (orel)
* Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 92 G-duur ("Oxfordi sümfoonia")
   Kuningliku Kontserdimaja Orkester, Karel Ančerl
* Franz Schubert - Keelpillikvartett B II Andante sostenuto
   Coull-kvartett
* Antonin Dvorak - II osa - Adagio Sümfooniast nr. 8 G-duur
   Berliini Filharmoonikud, Herbert von Karajan
* Johann Adolph Scheibe - Flöödikontsert A-duur
   Maria Bania (flööt), Concerto Copenhagen, Andrew Manze
 
03:06
 
* Alfredo Catalani - Contemplazione
   Pietro Spada (klaver)
* Johannes Brahms, Johannm Wolfgang Goethe - Rapsoodia aldile,
   koorile ja orkestrile
   Marjana Lipovšek (alt), Ernst-Senff-koor, Berliini Filharmoonikud,
   Claudio Abbado
* Arvo Pärt - Seitse magnificat-antifooni
   Vasari Singers, Jeremy Backhouse
* Uuno Klami - Kalevala süit 
   Islandi sümfooniaorkester, Petri Sakari
 
04:13
 
* Pjotr Tšaikovski - Muusika Aleksander Ostrovski muinasloole "Lumivalguke"
   Detroiti Sümfooniaorkester, koor, solistid, Neeme Järvi
 
05:33
 
* Henryk Gorecki - Sümfoonia nr. 3 II Lento e largo - Tranquillissimo
   London Sinfonietta, David Zinman
* Ernest Chausson - Poeem 
   Leila Josefowicz (viiul), Academy of St.Martin-in-the-Fields, Neville Marriner
 
06:00
 
* Erik Satie - Kolm Gnossienne'i: Nr. 3
   The New London Orchestra, Ronald Corp
* Alo Ritsing, Mart Raud - Serenaad
   Tartu Akadeemiline Meeskoor, Alo Ritsing
* Erkki-Sven Tüür - Aditus
   Birminghami Sümfooniaorkester, Paavo Järvi
* Maurice Ohana - Tiento antiguo
   Oscar Ghiglia (kitarr)
* Mihkel Lüdig - Ballaad
   Henry-David Varema (tšello), Heiki Mätlik (kitarr)
* Franz Liszt - Klaverikontser nr. 1 IV Allegro marziale animato
   Lise de la Salle (klaver), Gulbenkian Orchestra, dirigent Lawrence Foster
* Ruperto Chapi - Zebedeo tütred: Luisa aaria
   Elina Garanča (metsosopran), Dresdeni Riigikapell, Fabio Luisi
* Aleksandr Skrjabin - Valss Des-duur
   Cyprien Katsaris (klaver)
* John Tavener - Many years
   Patricia Rozario (sopran), The Vanbrugh Quartet
* Victor Herbert - Tšellokontsert nr. 2 e-moll 
   Gautier Capucon (tšello), Frankfurdi Raadio sümfooniaorkester, Paavo Järvi
* Joseph Jennings, Traditional - Soon Onwe Mornin'; What You Gon' Do When 
   The Wordl's On Fire; You Can't Hide; Run On For Long Time
   Bishop Yvette A. Flunder, Michael Lichtenauer, Chanticleer
* Agustin Barrios-Mangore - Aconguija (air guarani)
   Eliot Fisk (kitarr)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar