Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Pjotr Tšaikovski - Lumivalguke
   Saulius Sondeckis
* Johann Sebastian Bach - I osa - Sinfonia Kantaadist nr.
   21 "Ich hatte viel Bekümmernis" ("Mu süda oli täis muret")
   Collegium Vocale, Philippe Herreweghe
* Ludwig van Beethoven - Keelpillikvartett nr.13 B 
   Lindsay Quartet
* gregooriuse laul - Virgo prudentissima / Magnificat
   Vox Clamantis, Jaan-Eik Tulve
* Sergei Rahmaninov - "Serenaad b-moll" tsüklist "Fantaasiapalad"
   Arkadi Volodos (klaver)
* Dmitri Šostakovitš - Andante Klaveritriost nr. 2 e-moll 
   Martha Argerich (klaver), Gidon Kremer (viiul), Mischa Maisky (tšello)
* Giacomo Puccini - "Madama Butterfly": Duett / Vogliatemi bene
   Mirella Freni, Luciano Pavarotti, Viini Filharmoonikud, Herbert von Karajan
* Edvard Grieg - Peer Gynt süit nr. 2: Pruudirööv 
   Norra Raadio Orkester, Ari Rasilainen
* Ólafur Arnalds - A Stutter
   Ólafur Arnalds
* Gustav Ernesaks, Gustav Ernesaks - Sireli kas mul õnne
   ER segakoor, Ants Üleoja
* Francis Chagrin - Nocturne filmist "Last Holiday"
   BBC Philharmonic
 
01:00
 
* Claude Debussy - Kuuvalgus
   Detroidi Sümfooniaorkester, Neeme Järvi
* Richard Strauss - Der Bürger als Edelmann, Das Menuett des Lully
   Deutsche Kammerphilharmonie Bremen, Paavo Järvi
* Wolfgang Amadeus Mozart - II osa - Andante Sonaadist B-duur
   Anne-Sophie Mutter (viiul), Lambert Orkis (klaver)
* Pietro Mascagni - Ave Maria
   Heikki Rainio (tenor), Kalevi Kiviniemi (orel)
* Robert Johnson - Fantasia
   Jakob Lindberg
* Georg Friedrich Händel - Aaria
   Mintšo Mintšev (viiul), Maier Frank (klaver)
* Joseph Haydn, Gottfried van der Goltz - "Ombre insepolte"
   ooperist "Orlando Paladino"
   Thomas Quasthoff (bass-bariton), Freiburgi Barokkorkester
* Karl Jenkins - Hymn
   Adiemus
* Antonin Dvorak - Humoresque
   David Garrett
* Gregorio Allegri - "Agnus Dei" missast "Vidi turbam magnam"
   A Sei Voci, dirigent Bernard Fabre-Garrus
* Thomas Newman - Broom of Truth
   Steve Kujala, Leslie Reed, Sid Page, John Beasley, Bill Bernstein,
   Thomas Newman, Rick Cox, M. Fisher
* Edward Elgar - Enigma-variatsioonid 
   Birminghami SO, Simon Rattle
* Jean Sibelius - Kurb valss
   New Yorgi Filharmoonikud, Leonard Bernstein
* Giovanni de Macque - Capriccio stravagante
   Private Musicke, Pierre Pitzl
* Ralph Vaughan, Dante Gabriel Rossetti - Silent Noon
   Bejun Mehta (kontratenor), Julius Drake (klaver)
* Jean-Philippe Rameau - Prélude Esimesest klavessiinipalade raamatust 
   Michel Kiener
 
02:01
 
* Arcangelo Corelli - Viiulisonaat C 
   Catherine Mackintosh (vl), Robert Woolley (klavessiin), Richard Boothby (vc)
* Camille Saint-Saens - Keelpillikvartett nr. 2 G-duur 
   Fine Arts Quartet
* Claudio Monteverdi - "Püha Neitsi vesper": Olen rõõmus
   Concerto Italiano, Monica Piccinini, Anna Simboli, Sara Mingardo,
   Luca Dordolo, Vincenzo di Donato, Rinaldo Alessandrini
* Sergei Prokofiev - Balletisüit Romeo ja Julia nr. 1, VI: Romeo ja Julia
   Cincinnati Sümfooniaorkester, Paavo Järvi
* Johann Joachim Quantz - Flöödikontsert G-duur
   Emmanuel Pahud (flööt), Trevor Pinnock (klavessiin),
   Kammerakademie Potsdam
 
03:05
 
* Leonid Desjatnikov - Tracing Astor
   Gidon Kremer, Marta Sudraba, Ula Ulijona, Leonid Desjatnikov
* Johannes Brahms - Sümfoonia nr. 3 F II Andante
   Berliini Filharmoonikud, Claudio Abbado
* Carl Philipp Emanuel Bach - Carl Philipp Emanuel Bach
   Danny Driver (klaver)
* Carl Czerny - Fantaasia f-moll
   Yaara Tal (klaver), Andreas Groethuysen (klaver)
* Valentin Silvestrov - Kaks vaimulikku laulu: Rahu halastus /Jumal, laulame
   Kiievi Kammerkoor, Mõkola Hobdõtš
* Franz Schubert - Keelpillikvartett a-moll "Rosamunde"
   Melos Quartet
 
04:28
 
* Hector Berlioz - Dramaatilisest sümfoonia "Romeo ja Julia" 
   Clevelandi Orkestri koor, Clevelandi Sümfooniaorkester, Pierre Boulez
 
05:26
 
* Wojciech Kilar - Exodus
   Poola Raadio Katowice sümfooniaorkester, Krakovi Filharmoonia koor,
   Antoni Wit
* Guy Woolfenden - Illüüria tantsud: III osa Gigue
   Eesti Kaitseväe Orkester, Peeter Saan
* Philippe Rogier - Videntes stellam
   The Choir of King's College London, The English Cornett and Sackbutt
   Ensemble, David Trendell
 
06:00
 
* Giuseppe Sammartini - Flöödikontsert F
   Conrad Steinmann (fl), Ensemble 415, Chiara Banchini
* Fryderyk Chopin - Nokturn e-moll 
   Benjamin Grosvenor (klaver)
* Giovanni Paisiello - Klaverikontsert nr. 7 A-duur I 
   Mariaclara Monetti (klaver), Inglise Kammerorkester, Stephanie Gonley
* Veljo Tormis - Kust tunnen kodu
   Marrit Gerretz-Traksmann, Eve Härma, Kadri Ratt
* Arvo Pärt - Festina lente
   Bournemouth Sinfonietta, Richard Studt
* Piret Rips-Laul - Laula elu ilusaks
   Eesti Koorijuhtide naiskoor, Õnne-Ann Roosvee
* Pietro Antonio Locatelli - Viiulisonaat nr. 2 F-duur 
   Locatelli Trio: Elizabeth Wallfisch (viiul), Richard Tunnicliffe (tšello),
   Paul Nicholson (klavessiin)
* Robert Schumann - "Õhtuti" tsüklist "Fantaasiapalad"
   Marc-André Hamelin (klaver)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar