Nokturn

Nokturn

00:05
 
* Edvard Grieg - Sümfooniline tants nr. 2
   Oslo Filharmoonikud, Maris Jansons
* Janis Medins - Aaria Süidist nr. 1
   Liepaja Sümfooniaorkester, Imants Resnis
* Arcangelo Corelli - Sonata: Sarabanda
   Teatro Lirico: Milos Valent, Maxine Eilander, Erin Headley, Stephen Stubbs
* Franz Schubert - Meremehe laul Dioskuuridele
   Ian Bostridge (tenor), Julius Drake (klaver)
* Kurt Weill - Je ne t'aime pas
   Tine Thing Helseth (trompet), Havard Gimse (klaver)
* Vincenzo Bellini - Amina lõpuaaria ooperist "Uneskäija"
   Cecilia Bartoli, Celso Albelo, Orchestra La Scintilla, dirigent Adam Fischer
* Carlos Eleta Almaran - Historia de un amor
   Roberto Alagna (tenor), Mariachis
* Johannes Brahms - Saksa reekviem: IV Wie lieblich sind deine Wohnungen
   Rootsi Raadio koor, Frankfurdi Raadio sümfooniaorkester, Paavo Järvi
* Arvo Pärt - The Beatitudes
   Polyphony, Andrew Lucas (orel), Stephen Layton
* Ennio Morricone - Febora's theme from "Once Upon a Time in America"
   Chris Botti (trompet), orkester
* Johann Sebastian Bach, seade Peter Breiner - Pastoraal
   Capella Istropolitana, Richard Edlinger
 
01:01
 
* Pablo de Sarasate - Zigeunerweisen II
   David Garrett
* Georg Friedrich Händel - Aaria c-moll
   Mischa Maisky (tšello), Daria Horova (klaver)
* Desprez - Missa di dadi
   The Medieval Ensemble of London, Peter Davies & Timothy Davies
* Giles Farnaby - Spagnioletta
   Martin Souter (orel)
* W.A. Mozart - Trio G-duur 
   The Mozartean Players: Steven Lubin (klaver),
   Stanley Ritchie (viiul), Myron Lutzke (tšello)
* Felix Mendelssohn-Bartholdy - Oratoorium "Elias", Arioso.
   Weh ihnen, daß sie von mir weichen
   Monica Groop (alt), Orchestre des Champs Elysees, dirigent Philippe Herreweghe
* Zbigniew Preisner - To Know
   Teresa Salgueiro, Camerata Silesia, AUKSO Orchestra, dirigent Marek Mo's
* Sergei Rahmaninov - Klaverikontsert nr. 1 fis 
   Bernd Glemser (klaver), Poola Raadio Sümfooniaorkester, Antoni Wit
* Galina Grigorjeva - Diptühhon II
   Margus Vellmann (voc), Aleksander Arder (voc), Eesti Rahvusmeeskoor,
   Mikk Üleoja
* Nino Rota - Romeo and Juliet: Love theme
   Praha Filharmoonia orkester, Nick Ingman
* Heino Eller - Kodumaine viis
   Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Peeter Lilje
* Georg Philipp Telemann - Süit "Veemuusika" II Saraband: "Magav Thetis"
   The King's Consort, Robert KIng
* Erkki-Sven Tüür - Visioonid barokktantsudest, III: Saraband
   Tallinna Muusikakooli flöödiansambel, Kalju Vest
* Anonymous - Regnantem sempiterna
   Jan Garbarek, The Hilliard Ensemble: David James,
  Rogers Covey-Crump, John Potter, Gordon Jones
 
02:01
 
* Frederic Chopin - Etudes in C-sharp minor
   Lang Lang (klaver)
* Santiago de Murcia - Missa mexicana: Jacaras de la costa
   The Harp Consort, Andrew Lawrence-King
* Jean-Baptiste Lully - III süit "Alceste"
   Le Concert des Nations, Jordi Savall
* Eesti-rootsi vaimulik rahvalaul - Kom o Jesu, huru länge
   Linnamuusikud, Taivo Niitvägi
* Mihhail Glinka - Valss-fantaasia
   BBC Filharmoonikud, Vassili Sinaiski
* Richard Wagner - Wesendoncki laulud
   Jane Eaglen (sopran), Londoni Sümfooniaorkester, Donald Runnicles
 
03:10
 
* Johannes Brahms - Klaverikontsert nr. 2 B-duur III osa 
   Marc-Andre Hamelin, Dallase Sümfooniaorkester, Andrew Litton
* Jean Sibelius - Kontsertsüit "Belsatsari võõruspeod" 
   Norra Raadio orkester, Ari Rasilainen
* Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr. 3 C II
   Murray Perahia (klaver)
* Franz Schubert - Sümfoonia nr. 5 B-duur
   Viini Filharmoonikud, Georg Solti
 
04:14
 
* Fryderyk Chopin - Klaverikontsert nr. 1 e-moll 
   Lang Lang (klaver), Viini Filharmoonikud, Zubin Mehta
* Camille Saint-Saens - Viiulikontsert nr 3 h-moll
   Jean-Jacques Kantorow (viiul) ja Tapiola Sinfonietta, Kees Bakels
 
05:19
 
* Kuldar Sink - Requiem aeternam
   Eesti Rahvusmeeskoor, Ants Soots
* Johann Strauss - Liebelieder-Walzer
   Strauss-Orchestra Vienna, Joseph Francek
* Wojciech Kilar - Exodus
   Poola Raadio Katowice sümfooniaorkester, Krakovi Filharmoonia koor,
   Antoni Wit
* Charles Gounod - Fantaisie sur l'hymne national russe
   Ian Tracey (orel), BBC Philharmonic, Rumon Gamba
 
06:09
 
* Robert Schumann - I osa - Allegro affetuoso Klaverikontserdist a-moll
   Helene Grimaud (klaver), Staatskapelle Dresden, Esa-Pekka Salonen
* Heinrich Schütz - Taaveti psalm "Singet dem Herren ein neues Lied"
   Stuttgarti Kammerkoor, Musica Fiata Köln, Frieder Bernius
* Ferenc Liszt - "Allika ääres" tsüklist "Rännuaastad"
   Jorge Bolet (klaver)
* Pietro Antonio Locatelli - Viiulisonaat nr. 6 D III Menuett
   Locatelli-trio
* Sigismondo d'India - Duett "Occhi della mia vita"
   Concerto Vocale, William Christie
* William Boyce - Concerto grosso h-moll
   Cantilena, Adrian Shepherd
* Jean Sibelius - Humoreski
   Ylioppilaskunnan Laulajat, Pasi Hyökki
* Eyvind Alnaes - Romanss 
   Erling R. Eriksen (klaver)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar