Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Edward Elgar - "Nimrod" teosest "Enigma variatsioonid"
   BBC Sümfooniaorkester, Andrew Davis
* Pjotr Tšaikovski - Andantino semplice Klaverikontserdist nr. 1 b-moll
   Elisabeth Leonskaja (klaver), New Yorgi Filharmoonikud, Kurt Masur
* Gioacchino Rossini - Keelpillisonaat nr. 6 D II Andante assai
   Kvartett "Serenata of London"
* Peter Warlock - Balulalow
   Janet Baker (metsosopran), Philip Ledger(klaver)
* Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverisonaat c-moll; II - Adagio
   Mitsuko Uchida (klaver)
* Johann Sebastian Bach - Aaria Süidist nr. 3 D-duur
   Jüri Leiten (trompet), Andres Uibo (orel)
* Pietro Mascagni - "Attesa" ooperist "Talupoja au"
   Sarah Brightman (sopran), Londoni Sümfooniaorkester, Paul Bateman
* Edith Piaf, Marguerite Monnot, sõn. G. Parsons - Hymne a l'amour 
   Elaine Paige (vokaal), orkester
* Pjotr Tšaikovski - Eleegia G keelpilliorkestrile
   Saulius Sondeckis
* Rene Eespere - Ärkamise aeg
   Vita Kalnciena, Eda Rajasalu, Rein Roos, Eesti Poistekoor, Venno Laul
* Howard Shore - Breath Of Life
   London Philharmonic Orchestra, The London Voices,
   The London Oratory School Schola, Howard Shore
* Wolfgang Amadeus Mozart - Klarnetikontsert A II Adagio
   Hannes Altrov (cl), Eesti Riiklik SO, Neeme Järvi
 
01:03
 
* Antonio Vivaldi - Viola d'amore kontsert a 
   Catherine Mackintosh (viola d'amore), Valgustusajastu Orkester,
   Catherine Mackintosh
* Alfred Schnittke - Süit vanas stiilis; III osa - Menuett
   Vadim Gluzman (viiul), Angela Yoffe (klaver)
* Folkloor, Fred E. Weatherly - Danny Boy
   Matthew Gilsenan, Niall Morris, James Nelson
* Joseph Haydn - Klaveritrio nr. 12 e II Andante
   A. Schiff (klaver), Y. Shiokawa (viiul), B. Pergamenschikov (tšello)
* Georg Friedrich Händel, seade Valdo Preema - Rinaldo: Lascia chio pianga
   Margarita Voites, kammerorkester, Vanemuise ooperikoor, Kristiina Poska
* Leopold Mozart - Sinfonia pastorella G-duur 
   Herman Jeurissen (karjasarv), Concerto Rotterdam, Heinz Friesen
* Eric Whitacre, Charles Anthony Silvestri - Sleep
   Junges Vokalensemble Hannover, Klaus-Jürgen Etzold
* Andres Goldstein, Daniel Tarrab - Some who lived filmist "Some who lived"
   Orquesta Sinfónica Nacional de la Republica Argentina
* Max Bruch - Šoti fantaasia I Adagio cantabile
   Midori (viiul), Iisraeli Filharmoonikud, Zubin Mehta
* Erich Wolfgang Korngold - Die tote Stadt: Marietta laul
   Tine Thing Helseth (trompet), Royal Liverpool Philharmonic Orchestra,
   Eivind Aadland
* Camille Saint-Saens - Loomade karneval: Kilpkonnad
   Katia Labeque (klaver), keelpillikvintett
* César Cui, Aleksandr Puškin - Teid armastasin
   Dmitri Hvorostovski (bariton), Ivari Ilja (klaver)
* Edvard Grieg - Nokturn 
   Leif Ove Andsnes (klaver)
* Dobrinka Tabakova - Frozen river flows
   Roman Mints (viiul), Raimondas Sviackievicius (akordion),
   Donatas Bagurskas (kontrabass)
 
02:02
 
* Johannes Brahms - Viiulisonaat nr. 1 G-duur 
   Elisabeth Batiashvili (viiul), Milana Chernyavska (klaver)
* Georg Friedrich Händel - Aaria "Crede l'uom ch'egli riposi" 
   oratoorium "Aja ja Tõe triumf"
   Sonia Prina (alt), Le Concert d'Astrée, Emmanuelle Haim
* Luigi Boccherini - Kvintett nr. 4 G III Grave assai - Fandango
   Artaria Quartet, Richard Savino (kitarr)
* Wolfgang Amadeus Mozart - Oboekontsert C-duur  
   Heinz Holliger (oboe), Müncheni Kammerorkester, Hans Stadlmair
* Edvard Grieg - Lüüriline süit 
   Bergeni Filharmooniaorkester, Ole Kristian Ruud
 
03:12
 
* Franz Schubert - Muusikaline moment nr. 6
   Jeremy Menuhin (klaver)
* Fryderyk Chopin - 24 prelüüdi 
   Rafal Blechacz (klaver)
* Ludwig van Beethoven - Missa C-duur
   Corydon Orchestra sümfooniaorkester, Matthew Best
 
04:45
 
* Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 104 D-duur "London"
   Euroopa Solistid, Jack Martin Händler
 
05:14
 
* gregooriuse laul - Ecce venit / Psalm 94
   Vox Clamantis, Jaan-Eik Tulve
* Felix Mendelssohn-Bartholdy - Klaverikontsert nr. 2 d I 
   Andras Schiff (klaver), Baieri RSO, Charles Dutoit
* Pjotr Tšaikovski - Mälestus kallist paigast 
   Maxim Vengerov (viiul), Vag Papian (klaver), Virtuosi
* Ferenc Liszt - Petrarca sonett nr. 104 tsüklist "Rännuaastad"
   Jorge Bolet (klaver)
* Philippe Rogier - Caligaverunt oculi mei
   The Choir of King's College London, David Trendell
 
06:04
 
* Ester Mägi, K. Muuli - Vaikne lauluke
   Viljandimaa Kammerkoor, Toomas Voll
* Lepo Sumera - Pardon, Fryderyk!
   Lea Leiten (klaver)
* Jean Sibelius - Lüüriline valss 
   Lahti Sümfooniaorkester, Osmo Vänskä
* Johannes Brahms - Keelpillikvintett F  
   Amadeus-kvartett, Claudia Aronowitz (alt)
* Arvo Pärt - Kuss, kuss, kallike
   Montserrat Figueras, Arianna Savall, ansambel
* Robert Schumann - Arabesk
   Jevgeni Kissin (klaver)
* Giuseppe Sammartini - Flöödikontsert F
   Conrad Steinmann (fl), Ensemble 415, Chiara Banchini
* Aram Hatšaturjan, Emin Hatšaturjan - Spartacus and Phrygia 
   balletist "Spartacus" 
   Cyprien Katsaris (klaver)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar