00:17:57Isaac Posch - Levavi oculos Barbara Tišler (sopran), Musica Cubicularis
00:20:59Ryuichi Sakamoto - Choral No 1 / Koraal nr. 1 Ryuichi Sakamoto (klaver)
00:23:28Lucas Ruiz de Ribayaz - Espagnoletta Private MusickeDirigent Pierre Pitzl
00:26:22Giacomo Carissimi/Stephen Johns - Plorate Die 12 Cellisten der Berliner Philharmoniker, Members of the Berliner Rundfunkchor
00:32:24Traditsional - El mariner Arianna Savall & Petter Udland Johansen
00:38:30Georg Philipp Telemann - Kontsert a-moll plokkföödile, viola da gambale ja keelpillidele III Dolce Marion Verbruggen (plokkflööt), Sarah Cunningham (viola da gamba), Valgustusaj. orkesterDirigent Monica Huggett
00:41:51Aleksander Kunileid/Lydia Koidula - Mu isamaa on minu arm Revalia KammermeeskoorDirigent Hirvo Surva
00:44:32Max Richter - On the Nature of Daylight Max Richter
00:50:48Wolfgang Amadeus Mozart - Sümfoonia nr. 40 g-moll KV 550, II osa: Andante Berliini FilharmoonikudDirigent Herbert von Karajan
00:58:33Pablo de Sarasate - Zigeunerweisen I David Garrett
01:02:31Aleksander Skrjabin - Romanss Steven Isserlis (tšello), Thomas Ades (klaver)
01:04:24John Dowland - In darkness let me dwell/Laske mul elada pimeduses Anne Sofie von Otter, Jakob Lindberg
01:08:47Edvard Grieg - Õhtu mägedes op.68, nr.4 Leif Ove Andsnes (klaver)
01:12:38Johann Christoph Friedrich Bach - Tšellosonaat G II Larghetto Charles Medlam (tšello), Richard Egarr (klaver)
01:17:16Giordano Umberto - "Un di, all'azzurro spazio" ooperist "Andrea Chenier" Mario Lanza, orkesterDirigent Constantine Callinicos
01:22:23Heino Eller/arr. Andrus Rannaääre - Kodumaine viis Kukerpillid
01:26:03Jean Sibelius - Kontsertsüit "Luigevalgeke", op.54: III osa "Roosineid" Norra Raadio orkesterDirigent Ari Rasilainen
01:30:01Mart Siimer/Juhan Viiding - Õnne laul Õnne-Ann Roosvee (klaver), Virgo Veldi (saksofon), Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline NaiskoorDirigent Raul Talmar
01:35:03Ennio Morricone, Andrea Morricone/Alessio de Sensi - "Se" muusikast filmile "Cinema Paradiso" Jackie Evancho, 2Cellos
01:38:33Giacomo Puccini - Crisantemi / Krüsanteemid Kremli KammerorkesterDirigent Misha Rahlevski
01:44:00Eduard Tubin - Süit eesti tantsuviisidest IV Sikusarve lood Mark Lubotski (viiul), Göteborgi SümfooniaorkesterDirigent Neeme Järvi
01:49:10Orlando di Lasso - O foible esprit Ensemble Clement Janequin
01:53:39Johannes Brahms - Klaverikvintett f op.34 II Andante, un poco adagio Amadeus-kvartett, C. Eschenbach (klaver)
02:02:39Sergei Prokofjev - Viiulikontsert nr. 1 D-duur op 19 Ilja Grubert (viiul), Moskva kammerorkesterDirigent Konstantin Orbeljan
02:23:43Georg Friedrich Händel - Aaria "Crede l'uom ch'egli riposi" oratoorium "Aja ja Tõe triumf" HWV-46a Sonia Prina (alt), Le Concert d'AstréeDirigent Emmanuelle Haim
02:31:39Johann Sebastian Bach - II osa - Adagio Kontserdist nr. 1 d-moll, BWV-1052 Angela Hewitt (klaver), Austraalia KammerorkesterDirigent Richard Tognetti
02:38:56Johan Joachim Agrell - Flöödikontsert D-duur Maria Bania (flööt), Concerto CopenhagenDirigent Andrew Manze
02:54:03Joseph Lanner - Valss "Flüchtige Lust" Ensemble WienDirigent Paul Guggenberger
03:01:17Maurice Ravel - Klaverikontsert G II Adagio assai Zoltan Kocsis (klaver), Budapesti Festivali orkesterDirigent Ivan Fischer
03:09:30Johann Ernst Bach (1722-1777) - Kantaat "Me süda on täidetud Jumala armuga" Gächinger Kantorei, Bach-Collegium StuttgartDirigent Helmut Rilling
03:21:41Frédéric Chopin - Klaverisonaat nr.3 h-moll op.58: I Allegro maestoso Yun-Di Li (klaver)
03:30:54Tina Andersson - The Angel Lisa Carlioth (sopran), Love Enström (tenor), Rootsi Raadio koorDirigent Peter Dijkstra
03:38:26Arvo Pärt/Psalm 42-43 - Como cierva sedianta Helena Olsson (sopran), Rootsi Raadio koor, Rootsi Raadio SümfooniaorkesterDirigent Tõnu Kaljuste
04:10:27Pjotr Tšaikovski - Sümfoonia nr. 6 h-moll "Pateetiline" op 74 Leipzigi GewandhausorkesterDirigent Kurt Masur
04:54:40John Sheppard - Media vita The Tallis ScholarsDirigent Peter Phillips
05:16:22William Byrd - Libera me Deller ConsortDirigent Mark Deller
05:24:51Eric Whitacre - Equus Londoni SümfooniaorkesterDirigent Eric Whitacre
05:33:46Benjamin Godard - "Concerto romantique" viiulile ja orkestrile op 35 Slovaki Filharmoonia orkesterDirigent Kirk Trevor
05:58:18Johann Strauss - An Der Schönen Blauen Donau Strauss-Orchestra ViennaDirigent Joseph Francek
06:09:12Veljo Tormis - Ümberküla laul tsüklist "Meestelaulud II Riiklik Akadeemiline MeeskoorDirigent Ants Soots
06:13:03Richard Wagner - Eelmäng ooperile "Tristan ja Isolde" Covent Gardeni Kuningliku Ooperiteatri orkesterDirigent Mark Elder
06:25:22Georg Philipp Telemann - Concerto grosso B I Largo Hamburgi Telemanni-ühingu KODirigent Wilfried Böttcher
06:27:03Antonio Caldara - Joaz: Azaria aaria "Lo so, lo so: con periglio" Ian Bostridge (tenor), The English ConcertDirigent Bernard Labadie
06:32:19Gioachino Antonio Rossini - Armastav Savoie tsüklist "Album klaverile, viiulile, harmooniumile, tšellole ja metsasarvele" Marco Sollini (klaver)
06:38:42Bedrich Smetana - The Two Widows - Sissejuhatus II vaatusele BBC FilharmoonikudDirigent Gianandrea Noseda
06:41:03Ester Mägi/Debora Vaarandi - Igav liiv Eesti Filharmoonia KammerkoorDirigent Mikk Üleoja
06:44:22Ferenc Liszt - "Õhtuharmooniad" tsüklist "Kõrgema raskusastmega etüüdid" Jorge Bolet (klaver)
06:55:07Claude Debussy - Arabesk nr.1 Simon Trpčeski (klaver)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.