00:15:50Emilis Melngailis - Keelpillikvartett "Quasi uno Quartetto": III Tähtede kuld Ilze Zarina, Agnese Kannina, Arigo ~Strals, Diana Ozolina
00:19:24Astor Piazzolla - Etüüd nr. 4 "Tango etüüdidest" Gidon Kremer (viiul)
00:24:23Dario Baldan Bembo/Alfredo Casella - Just Show Me How To Love You Sarah Brightman, Jose Cura, Londoni SO
00:28:21Pjotr Tšaikovski - III variatsioon Variatsioonidest Rokokoo teemale op.96 Truls Mork (tšello), Oslo FilharmoonikudDirigent Mariss Jansons
00:32:11Nino Rota - IV osa - "Attesa" filmist "Orkestriproov" Filharmonica della ScalaDirigent Riccardo Muti
00:33:25Erik Satie - Gymnopeedia nr.3 Gerald Garcia (kitarr), Slovaki FilharmoonikudDirigent Peter Breiner
00:35:44Ralph Vaughan-Williams - Fantasia on Greensleeves Academy of St. Martin-in-the-FieldsDirigent Neville Marriner
00:40:00Martin Zimmer - "Salvete virgines" muusikast filmile "Da Vinci kood"
00:43:13Maria Kõrvits - Olla ärkvel ja tasa: Taevas on mitmendat päeva tasa Kammerkoor Sireen, Marten Altrov (klarnet), Kaido Kopli (viiul), Ivo Lain (vibrafon), Pipilota Neostus (flööt)Dirigent Tiiu Sinisalu
00:46:22Nino Rota - VIII osa balletisüidist "La Strada" Palermo teatri SümfooniaorkesterDirigent Marzio Conti
00:49:44Isaac Albeniz/arr. Romero - Tango Angel Romero (kitarr)
00:52:02Margo Kõlar - Marta juures Kristo Käo (kitarr), Jorma Puusaag (kitarr)
00:53:28Lennon/McCartney - Two Beatle Girls. Eleanor & Michelle Tommy Reilly & The Academy of St. Martin-in-theFields Chamber Ensemble
00:59:43Claude Debussy - Heroiline hällilaul (Berceuse héroique) Cincinnati SümfooniaorkesterDirigent Paavo Järvi
01:04:53Veljo Tormis/Juhan Liiv - Nägemus Eestist Eesti RahvusmeeskoorDirigent Ants Soots
01:09:45Alfonso De Villalonga - Cirquito filmist "Blancanieves" Alfonso De Villalonga (klaver, ukulele), Manuel Matinez (tšello)
01:12:15Felix Mendelssohn-Bartholdy - VIII osa - Nocturne / muusikast näidendile "Suveöö unenägu", op.61 Londoni SümfooniaorkesterDirigent Andre Previn
01:19:27Clint Mansell - "Ghosts of Things to Come" Darren Aronofsky filmist "Requiem for a Dream" Kronos Kvartett
01:21:01Francis Poulenc - Eleegia Güher Pekinel (klaver), Süher Pekinel (klaver)
01:25:45Antonio Vivaldi - Flöödikontsert G-duur II Largo Michala Petri (flööt), Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Iona Brown
01:28:10Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverikontsert nr. 23 A-duur KV 488 Inglise KammerorkesterDirigent Murray Perahia
01:55:40Jean-Baptiste Lully - Motett "Dixit Dominus" Les Arts FlorissantsDirigent William Christie
02:02:56Arvo Pärt - Fratres Eesti Riiklik SümfooniaorkesterDirigent Paavo Järvi
02:12:37Pjotr Tšaikovski - Itaalia capriccio op.45 New Yorgi FilharmoonikudDirigent Leonard Bernstein
02:28:30Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverisonaat F-duur K280; II - Adagio Mitsuko Uchida (klaver)
02:36:51Felix Mendelssohn-Bartholdy - Keelpillisümfoonia nr 9 C-duur Heidelbergi SümfoonikudDirigent Thomas Frey
03:08:24Johannes Brahms - Klaverikvartett nr. 2 A-duur op 26 Leopold String Trio
03:58:51Ferenc Liszt - Järelkajad Bellini ooperist "Norma" Jorge Bolet (klaver)
04:19:44Fryderyk Chopin - Klaverisonaat nr 2 h-moll op 35 Khatia Buniatishvili (klaver)
04:42:29Richard Wagner - Wesendoncki laulud Jane Eaglen (sopran), Londoni SümfooniaorkesterDirigent Donald Runnicles
05:03:08Emilis Mengailis - Finaal Keelpillikvartetist "Quasi uno quartetto" Ilze Zarina (viiul), Agnese Kannina-Liepina (viiul), Arigo Štrals (altviiul), Diana Ozolina (tšello)
05:10:25Johannes Brahms - Sümfoonia nr. 2 D II Adagio non troppo Berliini FilharmoonikudDirigent Claudio Abbado
05:20:49Lepo Sumera - In memoriam Malmö SümfooniaorkesterDirigent Paavo Järvi
05:33:50Sergei Prokofjev - Klaverisonaat nr.6 A-duur, III: Tempo di valzer lentissimo Boris Berman
05:41:08Terry Riley - Sunrise of the planetary dream collector Kronos Quartet
05:53:50Georg Friedrich Händel - Kantaat "Salve Regina" Emma Kirkby (sopran), London Baroque
06:04:33Eduard Tubin - Süit eesti tantsuviisidest I Vana valss Mark Lubotski (viiul), Göteborgi SümfooniaorkesterDirigent Neeme Järvi
06:07:47Claude Debussy - Arabesk nr.1 Simon Trpčeski (klaver)
06:12:13Ludwig van Beethoven - Sonatiin Heiki Mätlik (kitarr), Andres Uibo (orel)
06:22:16Ludwig van Beethoven - (IX osa) Joogilaul / tsüklist "Rüütliballeti muusika" WoO 1 Tapiola SinfoniettaDirigent John Storgards
06:24:51Manuel Garcia - Semiramide retsitatiiv, stseen ja aaria ooperi "La Figlia dell'aria" 2. vaatusest Cecilia Bartoli, International Chamber Soloists, Orchestra La ScintillaDirigent Adam Fischer
06:31:56Claude Debussy - Voiles (Purjed) Maurizio Pollini (klaver)
06:35:15Lucien Hillemacher/Paul Hillemacher - Kui mu luulel oleksid tiivad John Mark Ainsley, Graham Johnson
06:36:48Ludwig van Beethoven - Viiulikontsert D II Larghetto Nigel Kennedy (viiul), Põhja-Saksa Raadio SODirigent Klaus Tennstedt
06:48:30Johann David Heinichen - Kontsert a 7 G-duur (Seibel 214) Il Fondamento
06:56:32Georg Friedrich Händel - Süit d HWV 447 II Courante Keith Jarrett (klaver)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.