Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Tommaso Albinoni - Adagio g-moll
   Šoti Barokkansambel, Lenoard Friedman
* John Ireland - Püha laps
   Julian Lloyd Webber (tšello), Academy of St.Martin-in-the-Fields,
   Neville Marriner
* Franz Schubert - Keelp.-kvartett a "Rosamunde" II Andante
   Melos Quartet
* Claudio Monteverdi - "Püha Neitsi vesper": Kiitke, teenrid, Issandat
   Concerto Italiano, Monica Piccinini, Anna Simboli,
   Francesco Ghelardini, Luca Dordolo, Gianluca Ferr, Rinaldo Alessandrini
* John Field - Nokturn c-moll
   Käbi Laretei (klaver)
* tundmatu - Jacaras
   Ensemble Kapsberger
* Ferenc Liszt - Psalm nr. 125 Qui seminant in lacrimis
   Rooma St.Cecilia Akadeemia koor ja orkester, Myung-Whun Chung
* Cesare Andrea Bixio - Parlami D'Amore Mariu
   Alfie Boe (voc), Royal Philharmonic Orchestra, dirigent Valeriano Chiaravalle
* Johann Sebastian Bach - Klaverikontsert f II Largo
   Andrei Gavrilov (klaver), Academy of St.Martin-in-the-Fields, Neville Mariner
* Camille Saint-Saens - Ave Maria
   Riia Toomkiriku poistekoor, Aija Zingite (orel), Martinš Klišans
* Craig Armstrong - "Elegy" muusikast filmile "World Trade Center"
   The Hollywood Studio Orchestra, Pete Anthony
* Erik Satie - Kolm Gnossienne'i: Nr. 2
   The New London Orchestra, Ronald Corp
 
01:00
 
* Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverikontsert nr. 21 C II Andante
   Alicia de Larrocha (klaver), Inglise KO, Colin Davis
* Nikolai Rimski-Korsakov, Aleksander Puškin - Pilved hakkavad hajuma. Eleegia
   Mischa Maisky, Pavel Gililov
* William Byrd - Rõõmustagem Issanda õndsuse üle
   Robin Blaze (voc), ansambel "Concordia"
* Eyvind Alnaes - 10 klaveripala norra rahvaviiside teemal, Herr Gudmund
   Erling R. Eriksen (klaver)
* Ludwig van Beethoven - Variatsioonid vene teemale "Schöne Minka"
   Patrick Gallois (flööt), Cecile Licad (klaver)
* Georg Friedrich Händel - San Giovanni aaria: "Caro figlio!" oratooriumist
   "Ülestõusmine" 
   Rolando Villazon (tenor), Christopher Suckling (tšello),
   Robert Howarth (klavessiin), Gabrieli Playe
* Edgar Meyer - Short Trip Home
   Joshua Bell & Edgar Meyer
* Samuel Barber - Balletisüit "Suveniirid"
   Šoti Rahvusorkester, Marin Alsop
* César Franck - Domine non secundum
   Flaami Raadio koor, Joris Verdin (orel)
* Howard Shore - Many Meetings
   London Philharmonic Orchestra, The London Voices,
   The London Oratory School Schola, The New Zealand, Howard Shore
* Alessandro Marcello - II osa Adagio Oboekontserdist d-moll
   Burkhard Glaetzner (oboe), Neues Bachisches Collegium musicum
* Sergei Rahmaninov - Variatsioon nr.18 Rapsoodiast Paganini teemale
   Gary Graffman (p), New Yorgi Filharmoonikud, Leonard Bernstein
* Eino Tamberg - Aaria
   Kalev Kuljus (oboe), Marrit Gerretz-Traksmann (klaver)
* Giovanni Battista Bononcini - Aaria ooperist "Griselda": "Troppo e il dolore"
   Aris Christofellis (sopran), ansambel, Laure Morabito
 
02:01
 
* Henry Desmarest - Te Deum de Paris: IV Te per orbem
   Le Concert Spirituel, dir Hervé Niquet
* Johannes Brahms - Viiulisonaat nr. 1 G-duur 
   Elisabeth Batiashvili (viiul), Milana Chernyavska (klaver)
* Jean-Baptiste Lully - Motett "Dixit Dominus"
   Les Arts Florissants, William Christie
* Johann Strauss - Ilusal sinisel Doonaul
   Berliini Filharmoonikud, Herbert von Karajan
* Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr. 7 D-duur
   Murray Perahia (klaver)
 
03:12
 
* Richard Strauss - III osa - Finale Sonaadist viiulile ja klaverile Es-duur 
   Gidon Kremer (viiul), Oleg Maisenberg (klaver)
* Carl Maria von Weber - Klarnetikontsert nr. 2 Es-duur 
   Martin Fröst (klarnet), Tapiola Sinfonietta, dirigent Jean-Jaques Kantorow
* Robert Schumann - Avamäng Skertso ja Finaal 
   Dresdeni Riigikapell, Wolfgang Sawallisch
* René Eespere - Evocatio
   Tiit Peterson (kitarr)
* Morten Lauridsen - Ave Maria
   Polyphony, Stephen Layton
 
04:01
 
* Franz Schubert - Sümfoonia nr. 8 h-moll ("Lõpetamata")
   Viini Filharmoonikud, Georg Solti
* Pjotr Tšaikovski - Katkendid balletist "Uinuv kaunitar"
   BBC Philharmonic, Vassily Sinaisky
 
05:40
 
* Camille Saint-Saens - Klaveritrio nr. 1 F-duur
   The Florestan Trio
 
06:06
 
* Antonio Vivaldi - Flöödikontsert F-duur II Largo
   Michala Petri (flööt), Academy of St.Martin-in-the-Fields, Iona Brown
* Urmas Sisask - 12 laulu püha Neitsi Maria auks: Sind tervitan
   Pärnu Kammerkoor, Ave Sopp
* Georg Philipp Telemann - Tafelmusik, II osa. Viiulisonaat A-duur
   Petra Müllejans (viiul), Stefan Mühleisen (tšello), Michael Behringer (klavessiin)
* Modest Mussorgski - "Promenaad" tsüklist "Pildid näituselt"
   Rotterdami Filharmooniaorkester, James Conlon
* Giovanni d'Anzi, Domenico Titomaglio - Voglio vivere cosi
   Vittorio Grigolo (tenor), Orchestra del Teatro Regio di Parma,
   Pier Giorgio Morandi
* Anton Bruckner - Keelp.kvintett F IV Finaal. Lebhaft bewegt-Langsamer
   Melos Quartett, E.Santiago (alt)
* Francesco Paolo Tosti - Suuke
   Ben Heppner (tenor), Londoni Sümfooniaorkestri liikmed (instrumentaal)
* Veljo Tormis, Folkloor - Eestirahva erakonnamäng
   Eesti Rahvusmeeskoor, Ants Soots
* Charles Gounod - Fantaisie sur l'hymne national russe
   Ian Tracey (orel), BBC Philharmonic, Rumon Gamba
* Gabriela Montero - Montero: Continuum
   Gabriela Montero (klaver)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar