Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Pjotr Tšaikovski - Luikede järv: Stseen
   Suur Sümfooniaorkester, Aleksandr Lazarev
* Johann Sebastian Bach - Eelmäng Kantaadile nr. 106 "Jumala aeg on parim aeg"
   Rachel Beckett, Marion Scott, The Purcell Quartet
* Franz Schubert - Muusikale
   Karita Mattila (sopran), Ilmo Ranta (klaver)
* Mihhail Glinka, Aleksander Puškin - Meenutan kaunist hetke
   Mischa Maisky, Pavel Gililov
* Karl Jenkins - Ave verum corpus
   Bryn Terfel (bassbariton), Tamara Mumford (metsosopran),
   Mormon Tabernacle Choir, Orchestra At Templ, Mack Wilberg
* George Gershwin, Ira Gershwin - Summertime
   Chanticleer
* Jean Sibelius - Kurb valss
   New Yorgi Filharmoonikud, Leonard Bernstein
* Piret Rips - Paradisi gloria
   Tallinna Kammerkoor, Aivar Leštšinski
* John Williams - "Atlandi ookeani ületamine" filmist "Amistad"
   orkester, John Williams
* Pjotr Tšaikovski - Lumivalguke
   Saulius Sondeckis
* Leos Janacek - I osa - Adagio (con moto) Kreutzeri Sonaadist 
   Austraalia Kammerorkester, Richard Tognetti
* Richard Wagner, Leo Schulz - Tannhäuser: Ehatähe laul 
   Alban Gerhardt (tšello), Cecile Licad (klaver)
* Charles Gounod - Benna Moe
   Heikki Rainio (tenor), Kalevi Kiviniemi (orel), Marius Järvi (tšello)
* Mikis Theodorakis - Epitafios 3
   John Williams (kitarr)
* Felix Mendelssohn-Bartholdy - Oratoorium "Elias". Part 1. No. 6
   Monica Groop (alt), La Chapelle Royale, Collegium Vocale,
   Orchestre des Champs Elysees, dirigent Philippe Herreweghe
 
01:03
 
* John Lennon, Paul McCartney, seade Toru Takemitsu - Michelle
   Franz Halasz (kitarr)
* Wolfgang Amadeus Mozart - Sümfoonia nr. 28 C II Andante
   Amsterdami Concertgebouw-orkester, Josef Krips
* Rudolf Tobias, 42 Psalm - Otsekui hirv
   Ene Salumäe (orel), Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Daniel Reuss
* Ennio Morricone - "Thieves After Dark" filmist "I ladri della notte"
* Ludwig van Beethoven - Andante con moto Klaverikontserdist nr. 4 G-duur 
   Jevgeni Kissin (klaver), Londoni Sümfooniaorkester, Colin Davis
* Antonio Vivaldi - Viiulikontsert B-duur II osa Andante
   Giuliano Carmignola (viiul), Veneetsia Barokkorkester, Andrea Marcon
* Erik Satie - Gümnopeedia nr. 1
   The New London Orchestra, Ronald Corp
* Joseph Haydn - Keelpillikvartett op. 33 nr. 5 G II Largo e cantabile
   Lindsay Quartet
* Ernest John Moeran - To Daffodils
   The King's Singers
* Sergei Rahmaninov - Serenaad b-moll tsüklist "Fantaasiapalad" 
   Arkadi Volodos (klaver)
* Tõnu Kõrvits - Allikas
   Virgo Veldi (saksofon), Madis Metsamart (löökpillid)
* Wolfgang Amadeus Mozart - Viiulisonaat nr. 23 D-duur 
   Anne-Sophie Mutter (viiul), Lambert Orkis (klaver)
 
02:11
 
* Gustav Mahler - "Wo die schönen Trompeten blasen" tsüklist "Des
   Knaben Wunderhorn"
   Christoph Pregardien (tenor), Michaek Gees (klaver)
* Johann Strauss, jun. - Ilusal sinisel Doonaul
   Viini Rahvaooperi orkester, Franz Bauer-Theussl
* Aleksandr Skrjabin - Prelüüdid b-moll
   Arkadi Volodos (klaver)
* Lepo Sumera - Boris Björn Baggerile ja ta sõbrale
   Boris Björn Bagger (kitarr), Jaan Õun (flööt)
 
03:00
 
* Fryderyk Chopin - Klaverikontsert nr 1 e-moll 
   Lang Lang (klaver), Viini Filharmoonikud
* Joseph Haydn - Viiulikontsert G-duur
   Elizabeth Wallfisch (viiul), Orchestra of the Age of Enlightenment,
   Elizabeth Wallfisch
* Robert Schumann - Klaveritrio nr. 2 F 
   Beaux Arts Trio
* Sergei Tanejev - Prometheus tsüklist "Kaksteist koori op. 27"
   Madalmaade KK, Tõnu Kaljuste
* Pjotr Tšaikovski - Sümfoonia nr. 6 h-moll "Pateetiline"
   Leipzigi Gewandhausorkester, Kurt Masur
 
04:28
 
* Camille Saint-Saens - Klaverikontsert nr. 5 F-duur
   Stephen Hough, Birminghami Sümfooniaorkester, Sakari Oramo
* Dietrich Buxtehude - Jesu, meine Freud und Lust
   Michael Chance (kontratenor), The Purcell Quartet
 
05:03
 
* Emil Waldteufel - Uisutajad
   Slovaki Filharmoonikud, Alfred Walter
* Anonymus - Suite
   Teatro Lirico: Milos Valent, Maxine Eilander, Erin Headley, Stephen Stubbs
* Richard Strauss - Andante-allegro Sonaadist viiulile ja klaverile Es-duur 
   Gidon Kremer (viiul), Oleg Maisenberg (klaver)
* Tommaso Albinoni - Adagio orelile ja keelpillidele
   Adelaide'i Sümfooniaorkester, Jose Serebrier
* Johann David Heinichen - Kontsert A-duur (Seibel 228)
   Il Fondamento
* Robert Schumann - Kreisleriana op. 16 II Sehr innig
   Maurizio Pollini (klaver)
 
06:05
 
* Veljo Tormis, Aleksander Suuman - "Suvemotiivid" tsüklist "Looduspildid"
   Ellerhein, Tiia-Ester Loitme
* Edward Elgar - Romanss d-moll 
   Julian Lloyd Webber (tšello), Academy of St.Martin-in-the-Fields,
   Neville Marriner
* Eric Satie - Gnossienne No. 1
   Cyprien Katsaris (klaver)
* William Boyce - Avamäng nr 12 G-duur
   Cantilena, Adrian Shepherd
* Lauro Rossi - Amelia lõpurondo ooperist "Amelia ehk Kaheksa aastat truudust"
   Cecilia Bartoli, Robert Pickup, International Chamber Soloists,
   Orchestra La Scintilla
* William Walton, seade Herbert Murrill - Crown imperial - A coronation march
   Simon Preston (orel)
* Johann Schelle - Aus der Tiefen rufe ich, Herr, zu dir
   Cantus Cölln, Konrad Junghänel
* Giuseppe Tartini - I osa - Largo Tšellokontserdist D-duur
   Püha Pauli Kammerorkester, Mstislav Rostropovitš, Hugh Wolff
* Urmas Sisask - Nüüdisaegne Sodiaak: Lõvi
   Boris Björn Bagger (kitarr)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar