Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Francoise Poulenc - Andante con moto Klaverikontserdist
   Francois-Rene Duchable (klaver), Rotterdami Filharmoonikud, James Conlon
* Emilis Melngailis - Keelpillikvartett "Quasi uno Quartetto": III Tähtede kuld
   Ilze Zarina, Agnese Kannina, Arigo Štrals, Diana Ozolina
* Giulio Caccini - Kas pean siis surema?
   Anne Sofie von Otter, Jakob Lindgren
* Ryuichi Sakamoto - Intermezzo
   Ryuichi Sakamoto (klaver)
* Fritz Kreisler - Viini kapriis
   Tasmin Little (viiul), Piers Lane (klaver)
* Giuseppe Verdi - Di Luna aaria ooperist "Trubaduur"
   Georg Ots (bariton), Eesti Raadio Sümfooniaorkester, dirigent Neeme Järvi
* Margo Kõlar - "Marta juures" muusikast filmile "Nimed marmortahvlil"
   Heiki Mätlik (kitarr), Jaak Sooäär (kitarr)
* Johann Sebastian Bach, seade Peter Breiner - Pastoraal
   Capella Istropolitana, Richard Edlinger
* Arvo Pärt - Silouans Song
   Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Paavo Järvi
* Urmas Sisask - 12 laulu püha Neitsi Maria auks: Hele täht
   Pärnu Kammerkoor, Ave Sopp
* Wojciech Kilar - Teema filmist "Cwal/In Full Gallop"
   Poola Raadio Orkester Katowicest, Zdzislaw Szostak
* Georges Bizet - "Duo" väikesest süidist "Laste mängud"
   Orchestre de Paris, Paavo Järvi
* Antonio Vivaldi - Sonaat C-duur (Lautotrio) II 
   Heiki Mätlik (kitarr), Jaak Sooäär (elektrikitarr)
* Gustav Mahler - "Die zwei blauen Augen" tsüklist
   "Lieder eines fahrenden Gesellen"
   Christoph Pregardien (tenor), Michaek Gees (klaver)
 
01:04
 
* Claude Debussy - "Udu" tsüklist "Prelüüdid" (II vihik)
   Steven Osborne
* Tommaso Albinoni - Adagio
   James Galway (flööt), Müncheni Raadio Orkester, John Georgiadis
* Galina Grigorjeva - (III osa) Mornilt / teosest "Lahkumisele"
   Hortus Musicus
* Philip Glass, Philip Glass - "Akhnaten": Hümn päikesele
   Paul Esswood (tenor), Stuttgarti Ooperi koor ja orkester
* Eric Levi, Yvan Cassar - Ma usun
   Andrea Bocelli (tenor), Rooma St.Cecilia Akadeemia koor & orkester
* Gustav Theodore Holst - The Perfect Fool: Dance of the Spirits of Water
   BBC National Orchestra of Wales, dirigent Richard Hickox
* Michael Nyman - "Eddie" muusikast filmile "Imemaa"
   Michael Nyman Band, Michael Nyman
* Aleksander Kunileid, Lydia Koidula - Mu isamaa on minu arm
   Tartu Akadeemiline Meeskoor, Alo Ritsing
* Robert Schumann - Õhtulaul 
   Detroidi Sümfooniaorkester, Neeme Järvi
* Pietro Mascagni - Intermetso ooperist "Sõber Fritz"
   Monte Carlo Filharmoonikud, Lawrence Foster
* Edward Elgar - Öölaul
   Nigel Kennedy (viiul), Peter Pettinger (klaver)
* Anonymus, 13. sajand - Miri it is while sumer ilast 
   The Dufay Collective
* William Boyce - Bard Of Armagh
   Leon Goossens (oboe), David Lloyd (klaver)
 
02:00
 
* Ludwig van Beethoven - Elisele
   Dag Achatz (klaver)
* Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverikontsert nr. 21 C-duur 
   Piotr Anderszewski (klaver), Sinfonia Varsovia, Piotr Anderszewski
* Claudio Monteverdi - "Püha Neitsi vesper": Kuula, taevas
   Concerto Italiano, Anna Simboli, Roberta Invernizzi, Sara Mingardo,
   Pietro Spagnoli, Vincenzo di Don, Rinaldo Alessandrini
* Alessandro Scarlatti - Kantaat "Karjaste laul Meie Issanda Jeesuse
   Kristuse sünni puhul"
   Kaia Urb (sopran), Corelli Consort
* Gabriel Faure - Klaverikvintett nr. 1 d 
   Domus-kvintett
 
03:08
 
* Ludwig August Lebrun - Oboekontsert nr. 5 C-duur I Grave 
   Heinz Holliger (oboe), Camerata Bern, Thomas Füri
* Benjamin Britten - "Phantasy" oboele, viiulile, vioolale ja tšellole
   Francois Leleux (oboe), Guillaume Sutre, Miguel Da Silva, Marc Coppey
* Alban Berg - Klaverisonaat 
   Mitsuko Uchida (klaver)
* Olav Ehala, Leelo Tungal - Põlev puu
   Tiina Renser (klaver-saade), Teaduste Akadeemia Naiskoor, Andrus Siimon
* Felix Mendelssohn - Sümfoonia nr. 3 a-moll (Šoti sümfoonia)
   BBC Šoti Sümfooniaorkester, Osmo Vänskä
 
04:25
 
* Johannes Brahms - Serenaad nr. 1 D-duur
   La Scala Filharmoonia orkester, Riccardo Muti
 
05:15
 
* Erkki-Sven Tüür - Kontsert tšellole ja orkestrile
   David Geringas, Viini Raadio sümfooniaorkester, Dennis Russell Davies
* John Tavener - Come and do Your will in me
   Anonymous 4, Chilingirian Quartet
* Giuseppe Tartini, Riccardo Zandonai - Allegro assai Sonaadist g-moll 
   Anne-Sophie Mutter (viiul), Trondheimi Solistid, Anne-Sophie Mutter
* Giuseppe Demachi - Sümfoonia F-duur "Rooma kellad"
   Fabio Biondi (viiul), Europa Galante, Fabio Biondi
 
06:11
 
* Joseph Bodin de Boismortier - "Menuett" 
   Le Concert Spirituel, Hervé Niquet
* Sergei Tanejev - Mägede kohal kaks sünget pilve/tsüklist "Kaksteist koori"
   Madalmaade KK, Tõnu Kaljuste
* Georg Friedrich Händel - Triosonaat g-moll 
   London Baroque
* Antonin Dvorak - Slaavi tants nr. 15 C-duur
   Praha Raadio Sümfooniaorkester, Vladimir Valek
* Nicola Antonio Porpora - Orfeo: Dall' amor piu sventurato
   Vivica Genaux (metsosopran), Akademie für Alte Musik Berlin, Rene Jacobs
* Ernesto Lecuona - A la Antigua
   Gabriela Montero (klaver)
* Piret Rips, Betti Alver - Mina ise
   Inseneride Meeskoor, Ants Üleoja
* Peteris Vasks - Viatore
   Rootsi Kammerorkester
* Heino Eller - Etüüd Ges-duur
   Sten Lassmann (klaver)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar