00:18:49Johann Sebastian Bach - Koraaliprelüüd "Ach Gott tu dich erbarmen" Joseph Payne (orel)
00:22:46Johann Joachim Quantz - I osa - Grave Sonaadist a-moll op.1 nr.1 flöödile ja basso continuole Hans-Martin Linde, Johannes Koch, Hugo Ruf
00:25:11Georg Friedrich Händel - Rodelinda: Bertarido aaria Georg Ots (bariton), Tallinna KammerorkesterDirigent Neeme Järvi
00:28:49Trad. - Swans among the rushe Margie Butler
00:32:36Benjamin Britten - Neli mereinterlüüdi oop."Peter Grimas" III Kuuvalgus Edmontoni SODirigent Uri Mayer
00:37:28Juozas Gudavicius - Where the Green Forest / Kur giria žaliuoja Segakoor "Aukuras"Dirigent Alfonsas Vildžiunas
00:40:36W. A. Mozart - "Piano Concerto No. 21 in C, K467, II Andante" filmist "Elvira Madigan" Stephen Hough, Halle Orchestra
00:47:19Frederick Albert Theodore Delius - Summer Night on the River BBC Symphony OrchestraDirigent Sir Andrew Davis
00:53:17Johann Christoph Friedrich Bach - Triosonaat A F.VII/2 II Andante London Baroque
00:57:51Franz Schubert/tekst: Schober - Muusikale Ian Bostridge (tenor), Julius Drake (klaver)
01:00:33Georg Philipp Telemann/Andreas Staier - I osa - Loure. Der verliebte Neptunus/"Loure. Armunud Neptun" tsüklist "Hamburgi tõus ja mõõn" Andreas Staier (klavessiin)
01:02:34Maurice Ravel - Piece en forme de habanera Mischa Maisky (tšello), Lily Maisky (klaver)
01:06:04Ludwig van Beethoven - Sanctus teosest "Missa Solemnis" Cornelius Hauptmann (bass),james Taylor (tenor),Birgit Remmert (alt, Rosa Mannion (sopran), Collegium Vocale, LaDirigent Philippe Herreweghe
01:11:21Eric Levi/Yvan Cassar - Ma usun Andrea Bocelli (tenor), Rooma St.Cecilia Akadeemia koor & orkester
01:16:07Nicholas Ludford - Sanctus - Missa Benedicta et Venerabilis Choir of New College, OxfordDirigent Edward Higginbottom
01:18:23Nigel Hess - Teaching Andrea Joshua Bell, Royal Philharmonic OrchestraDirigent Nigel Hess
01:21:13trad./arr. Percy Grainger - Londonderry Air City of London Sinfonia
01:24:55Robert Schumann/Heinrich Heine - Kui ma vaatan sinu silmadesse The King's Singers
01:26:54Claude Debussy - La cathédrale engloutie (Uppunud katedraal) Maurizio Pollini (klaver)
01:33:02Camille Saint-Saens - Loomade karneval: Kilpkonnad Katia Labeque (klaver), keelpillikvintett
01:36:17Georg Friedrich Händel - Kantaat "Laudate pueri" Emma Kirkby (sopran), London Baroque
01:57:59Johann Sebastian Bach - Brandenburgi kontsert nr.4 G I Allegro Northern Sinfonia of EnglandDirigent George Malcolm
02:06:01Johannes Brahms/Friedrich Schiller - Neenia op.82 Berliini Raadio koor, Berliini FilharmoonikudDirigent Claudio Abbado
02:20:02Cesar Franck - Keelpillikvartett D III Larghetto Bartholdy-kvartett
02:29:27Felix Mendelssohn - Viiulikontsert e-moll op 64: II osa Andante Anne-Sophie Mutter (viiul), Leipzigi Gewandhaus-orkester, Kurt Masur
02:36:45Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverikontsert nr. 23 A-duur KV 488 Inglise KammerorkesterDirigent Murray Perahia
03:04:11Giovanni Salvatore/arr. Rinaldo Alessandrini - Allor che Tirsi udia Sara Mingardo, Concerto Italiano
03:12:43Johann Sebastian Bach - Fuuga 1 ja 2 Toccatast c-moll BWV 911 Cyprien Katsaris (klaver)
03:20:44Ludwig van Beethoven - Klaveritrio nr.6 B-duur ("Ertzhertsog") Daniel Barenboim, Pinchas Zukerman, Jacqueline du Pré
04:01:40Pjotr Tšaikovski - Sonaat klaverile nr. 2 cis-moll op 80 Leslie Howard (klaver)
04:28:49Johann Adolf Hasse - Aaria "Su jätan aheldatuna" ooperist "Armino" Les Violons du RoyDirigent Bernard Labadie
04:36:46Georg Philipp Telemann - Tafelmusik, III osa. Ouverture B-duur Freiburgi Barokkorkester
04:57:49Dietrich Buxtehude - Wenn ich, Herr Jesu, habe dich Michael Chance (kontratenor), The Purcell Quartet
05:05:17Tomaso Albinoni - Concerto ottavo g-moll op 10 Collegium Musicum 90Dirigent Simon Standage
05:14:38Arvo Pärt - Für Lennart in memoriam Tallinna KammerorkesterDirigent Tõnu Kaljuste
05:22:10Heino Eller - Kvartett nr. 5 g-moll Tallinna Keelpillikvartett Urmas Vulp (viiul), Olga Voronova (viiul), Toomas Nestor (vioola), Levi-Danel Mägila
05:38:40Rene Eespere - Glorificatio Kaia Urb (sopran), Tiit Kogerman (tenor), Tarmo Eespere (orel), Tallinna Muusikakeskkooli kammerkoorDirigent Evi Eespere
05:45:39Antonio Vivaldi - Kontsert viola d'amorele ja orkestrile d-moll RV 394 Fabio Biondi (viola d'amore), Europa Galante
05:54:40Gabriel Faure - Tantum ergo Janis Sprogis, Läti Raadio koor, Aivars Kalejs (org) +Dirigent Sigvards Klava
05:57:51Giuseppe Tartini - Tšellokontsert D-duur I Largo Mstislav Rostropovtiš (tšello), Püha Pauli KammerorkesterDirigent Hugh Wolff
06:04:18Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr 8 c-moll "Pateetiline": II Adagio cantabile Ingrid Fliter (klaver)
06:10:09Johann Sebastian Bach - Kantaat nr 12 Weinen, Klagen, Sorgen, Zagen: Avamäng The Academy of Ancient MusicDirigent Stephen Cleobury
06:13:41W. A. Mozart - Divertisment B-duur; II-Adagio The Mozartean Players: Steven Lubin (klaver), Stanley Ritchie (viiul), Myron Lutzke (tšello)
06:22:45Antonio Vivaldi - Flöödikontsert F-duur "Torm merel" I Allegro Michala Petri (flööt), Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Iona Brown
06:25:35Niccolo Grillo - "Visciole de `sto core" cantata in lingua napoletana Giuseppe De Vittorio (tenor), Cappella della Pieta dei Turchini
06:32:29Thomas Baltzer - Prelude Jaap Schröder (viiul)
06:34:14Janez Krstnik Dolar - Salve Regina Barbara Tišler (sopran), Musica Cubicularis
06:38:27Hector Berlioz - Overture/Avamäng oratooriumi "Kristuse lapsepõlv" 2. osale Kuninglik FilharmooniaorkesterDirigent Stephen Cleobury
06:44:03Johann David Heinichen - Kontsert g-moll (Seibel 237) Il Fondamento
06:53:16Heino Lemmik/Heljo Mänd - Nõmme liivakell Eesti Teaduste Akadeemia NaiskoorDirigent Andrus Siimon
06:56:16Oskar Merikanto - Valse lente, op. 33 Tapani Valsta (klaver)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.