Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Eric Coates - By the Sleepy Lagoon
   BBC Sümfooniaorkester, David Parry
* Carl Zeller; seade Andre Rieu - "Roosid Tiroolist" operetist "Linnukaupmees"
   Andre Rieu (viiul), Andre Rieu koor, orkester
* Gustav Holst, Christina Tourin - In The Bleak Mid-Winter
   Christina Tourin (harf)
* Felix Mendelssohn, Ernst von Feuchtersleben - Rahvalaul
   Margaret Price (sopran), Graham Johnson (klaver)
* Claude Debussy - "Delphi tantsijatarid" tsüklist "Prelüüdid" 
   Steven Osborne
* Johannes Brahms - Sõnadeta laulud: Öörändur
   Mischa Maisky (tšello), Pavel Gililov (klaver)
* Georg Friedrich Händel - Messias: Tean, et mu Lunastaja elab
   Cheryl Studer (sopran), Londoni SO, Ion Marin
* Joni Mitchell - The Circle Game
   Joni Mitchell
* Ludwig August Lebrun - Oboekontsert nr. 6 F-duur II 
   Heinz Holliger (oboe), Camerata Bern, Thomas Füri
* Gustav Ernesaks - Kojuigatsus
   Naiskoor Carmina, Margit Võsa
* John Williams - Freedom's Call filmist Lincoln
   Chicago Symphony Orchestra
* Christoph Willibald Gluck - Õndsate vaimude tants ooperist "Orfeus ja Euridice"
   Londoni Sümfooniaorkester, Philip Gibson
* Lars-Erik Larsson - Pastoraalne süit II Romanss
   Norra Raadio SO, Ari Rasilainen
 
01:01
 
* Giovanni Picchi - Canzon decima nona a doi chori
   Jakob Lindberg (teorb), The Purcell Quartet, His Majesty's
   Sagbutts and Cornetts
* Suzoy - Prophilias (ballade)
   The Medieval Ensemble of London, Peter Davies & Timothy Davies
* Fryderyk Chopin - Nokturn nr. 7 cis-moll 
   Maria Joao Pires (klaver)
* Galina Grigorjeva - (III osa) Mornilt / teosest "Lahkumisele"
   Hortus Musicus
* Ameerika rahvalaul - Swing low, little chariot
   Bryn Terfel (bariton), London Voices, Londoni Sümfooniaorkester,
   Barry Wordsworth
* Rolf Lislevend, Giovanni Girolamo Kapsberger - Arpeggiata addio
   Rolf Lislevand, Arianna Savall, Pedro Estevan, Bjorn Kjellemyr,
   Guido Morini, Marco Ambrosini
* Georg Philipp Telemann - Trompetikontsert D I Adagio
   Hakan Hardenberger, Academy of St.Martin-in-the-Fields, Iona Brown
* Percy Grainger - Ye Banks and Braes O'Bonnie Doon
   Academy of St.Martin-in-the-Fields Chorus, Richard Hickox
* Aram Hatšaturjan - "Vaenlane on hukkumisele määratud" muusikast
   filmile "Stalingradi lahing"
   Clark Rundell
* trad., seade Percy Grainger - Londonderry Air
   City of London Sinfonia
* Erik Satie - Kolm Gnossienne'i: nr. 1
   The New London Orchestra, Ronald Corp
* Astor Piazzolla, José Carli - Milonga del Angel
   Die 12 Cellisten der Berliner Philharmoniker
* gregooriuse laul - Virgo prudentissima / Magnificat
   Vox Clamantis, Jaan-Eik Tulve
* Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverisonaat Es-duur 
   Mitsuko Uchida (klaver)
 
02:04
 
* Claude Debussy, Charles Baudelaire - Viis Baudelaire'i luuletust
   Dawn Upshaw (sopran), James Levine (klaver)
* Barbara Strozzi - Udite, amanti / Kuulake, armastajad
   Anne Sofie von Otter, Jakob Lindberg, Anders Ericson
* Max Bruch - Viiulikontsert nr. 1 g III FInaal
   Nigel Kennedy (viiul), Inglise Kammerorkester, Jeffrey Tate
* Sergei Prokofjev - Viiulikontsert nr. 1 D-duur 
   Ilja Grubert (viiul), Moskva kammerorkester, Konstantin Orbeljan
 
03:06
 
* Salamone Rossi, Albert Kellim - Pieces from the Lumley Part Books
   Fretwork
* Camille Saint-Saens - Sümfoonia nr. 2 Es-duur
   Prantsuse Raadio Sümfooniaorkester, Jean Martenot
* George Enescu - Rumeenia rapsoodia nr. 1 A-duur
   Rumeenia Rahvuslik Raadioorkester, Horia Andreescu
* Gustav Mahler, Friedrich Rückert - Olen maailmale kaotsi läinud
   Läti Raadio koor, Sigvards Klava
* Franz Schubert - Sümfoonia nr.7 h-moll ("Lõpetamata")
   Baieri Raadio sümfooniaorkester, Carlo Maria Giulini
 
04:11
 
* Sergei Rahmaninov - Klaverikontsert nr. 3 d-moll 
   Arkadi Volodos, Berliini Filharmooniaorkester, James Levine
* Fryderyk Chopin - Klaverisonaat nr. 3 h-moll 
   Cyprien Katsaris (klaver)
 
05:10
 
* Tarquinio Merula - Hor ch'e tempo di morire
   Sara Mingardo, Concerto Italiano
* Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 101 D-duur "Kellasümfoonia" 
   New York Philharmonic, Leonard bernstein
* Johann Sebastian Bach - Tritt auf die Glaubensbahn
   Thomas Quasthoff (bass-bariton), Dorothea Röschmann (sopran),
   Berliini Barokksolistid
* Emilis Mengailis - Finaal Keelpillikvartetist "Quasi uno quartetto"
   Ilze Zarina (viiul), Agnese Kannina-Liepina (viiul),
   Arigo Štrals (altviiul), Diana Ozolina (tšello)
* Dobrinka Tabakova - Suite in old style: II The rose garden by moonlight
   Maksim Rõsanov (altviiul), Vaiva Eidukaityte-Storastiene
   (klavessiin), Leedu Kammerorkester, Maksim Rõsanov
* Giuseppe Verdi - Neli sakraalpala: I Ave Maria. Moderato
   Ernst-Senff-koor, Carlo Maria Giulini
 
06:06
 
* Maurice Ravel - Kontsertrapsoodia "Mustlane"
   Sarah Chang (viiul), Berliini Filharmoonikud, Placido Domingo
* y Soler Vicente Martin - Divertisment nr. 4 B-duur
   Moonwinds (instrumentaal/puhkpilliansambel), Joan Enric Lluna
* Richard Strauss - Finaal Sonaadist tšellole ja klaverile F-duur
   Yo-Yo Ma, Emanuel Ax
* Jean-Baptiste Antoine Forqueray - La Du Vaucel
   Jordi Savall (viola da gamba)
* Josquin Desprez - O virgo virginum
   The King's Singers
* Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 93 D-duur
   Nicolaus Esterhazy Sinfonia, Bela Drahos
* Orlando di Lasso - Videntes stellam Magi
   Stephen Cleobury
* Edvard Grieg - Arietta 
   Leif Ove Andsnes (klaver)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar