Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Robert Schumann - Lastestseenid: Unelm
   Koshice Filharmoonikud, Christian Ehwald
* Giuseppe Tartini - Tšellokontsert D-duur I Largo
   Mstislav Rostropovtiš (tšello), Püha Pauli Kammerorkester, Hugh Wolff
* Gioacchino Rossini - Keelpillisonaat nr. 3 C II
   Kvartett "Serenata of London"
* John Ireland - The Salley Gardens
   Janet Baker (metsosopran), Gerald Moore (klaver)
* Johann Sebastian Bach - Süit nr. 2 d soolotšellole II 
   Edgar Meyer (kontrabass)
* Anonymus, 13. sajand - Ar ne kuth ich sorghe non (Formerly I knew no sorrow)
   The Dufay Collective
* Johannes Brahms - Hällilaul
   Anthony Way, John Scott
* Aine Minogue - Silence / Vaikus
   Aine Minogue, vokaalinstrumentaalansambel
* Heino Kaski - Prelüüd orkestrile Ges-duur
   Soome Raadio Sümfooniaorkester, Okko Kamu
* Gustav Ernesaks, Juhan Smuul - Õhtu rannas
   Eesti Rahvusmeeskoor, Olev Oja
* Nigel Hess - Teaching Andrea
   Joshua Bell, Royal Philharmonic Orchestra, Nigel Hess
* Tommaso Albinoni - Adagio g-moll
   Ferenc Liszti nim. Kammerorkester, Janos Rolla
* Peteris Barisons - Damewort
   Läti Rahvuslik Sümfooniaorkester, Romualds Kalsons
 
01:04
 
* Alonso Mudarra - Fantasia que contrahaze la harpa en la maniere de Luduvico
   Ansambel "Tragicomedia"
* gregooriuse laul - Audi filia
   Vox Clamantis, Jaan-Eik Tulve
* William Byrd - Fantaasia 
   Aapo Häkkinen (klavessiin)
* Alfreds Kalnins - Ballaad
   Marcis Kuplais (tšello), Ventis Zilberts (klaver)
* Giacomo Puccini - Cavaradossi aaria ooperist "Tosca" 
   Kalju Karask (tenor), Moskva Suure Teatri orkester, Neeme Järvi
* trad. - Feneste Che Lucive
   Alfie Boe (voc), Matteo Saggese (klaver),
   Royal Philharmonic Orchestra, dirigent Valeriano Chiaravalle
* Carl Nielsen - Viiulikontsert 
   Henrik Hannisdal (vl), Norra Raadio SO, Terje Mikkelsen
* Cyrillius Kreek - Undsel ilmal lätsi ma
   Eesti Raadio koor, Toomas Kapten
* Craig Armstrong - "Ethereal" muusikast filmile "World Trade Center"
   The Hollywood Studio Orchestra, Hollywood Film Chorale, Pete Anthony
* Sergei Prokofjev - Leitnant Kijé süit: II Romanss
   Cincinnati Sümfooniaorkester
* Maurice Ravel - Ma Mere l'Oye. Cinq pieces enfantines -
   "Pavane de la Belle au bois dormant"
   Cincinnati Symphony Orchestra, Paavo Järvi
* Lucas Ruiz de Ribayaz - Espagnoletta
   Private Musicke, Pierre Pitzl
* Pierre Verdier - Christus är mitt liv
   Corona Artis, Hans Davidsson
* Sergei Rahmaninov - Meloodia
   Käbi Laretei (klaver)
 
02:02
 
* Emilis Melngailis - Keelpillikvartett "Quasi uno Quartetto": I Introduktsioon
   Ilze Zarina, Agnese Kannina, Arigo Štrals, Diana Ozolina
* Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 6 D-duur "Le Matin" (Hommik)
   Freiburgi Barokkorkester
* Jean-Baptiste Lully - Motett "Salve Regina"
   Les Arts Florissants, William Christie
* Bernhard Henrik Crusell - Klarnetikontsert nr. 1 Es III Rondo
   Emma Johnson (klarnet), Royal Philharmonic Orchestra, Günther Herbig
* Ferenc Liszt - Järelkajad Mozarti ooperist "Don Giovanni"
   Jorge Bolet (klaver)
 
03:03
 
* Ludwig van Beethoven - Keelpillikvartett nr. 6 B II 
   Quartetto Italiano
* Ludwig August Lebrun - Oboekontsert nr. 5 C-duur I Grave 
   Heinz Holliger (oboe), Camerata Bern, Thomas Füri
* Aleksandr Arutjunja - Trompetikontsert As-duur
   Alison Balsom (trompet), BBC Šoti Sümfooniaorkester, Lawrence Renes
* Franz Schubert - Klaverisonaat nr. 16 G-duur, II
   Arkadi Volodos (klaver)
* Georges Bizet - Orkestrisüit nr 3 "Rooma"
   Orchestre de Paris, Paavo Järvi
 
04:15
 
* Pjotr Tšaikovski - Avamäng-fantaasia "Hamlet"
   NSVL RA Sümfooniaorkester, Jevgeni Svetlanov
* Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverikvartett nr. 1 g-moll
* Camille Saint-Sa?ns - Klaverikontsert nr. 1 D-duur, II
   Stephen Hough, Birminghami Sümfooniaorkester, Sakari Oramo
 
05:05
 
* Johan Joachim Agrell - Flöödikontsert D-duur
   Maria Bania (flööt), Concerto Copenhagen, Andrew Manze
* G.F. Händel - Music For the Royal Fireworks
   Delux Trio
* Johannes Brahms - Serenaad A III 
   Amsterdami Concertgebouw-orkester, Bernard Haitink
* Ernest Chausson - Poeem 
   Leila Josefowicz (viiul), Academy of St.Martin-in-the-Fields, Neville Marriner
* Fryderyk Chopin - Nokturn nr. 14 fis-moll 
   Maria Joao Pires (klaver)
 
06:01
 
* Anton Bruckner - Tota pulchra es
   Janis Sprogis, Läti Raadio koor, Aivars Kalejs (org), Sigvards Klava
* Felix Mendelssohn-Bartholdy - Klaveritrio nr. 2 c-moll 
   Julia Fischer (viiul), Jonathan Gilad (klaver), Daniel Müller-Schott (tšello)
* Ryuichi Sakamoto - Put Your Hands Up
   Ryuichi Sakamoto (klaver)
* Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 6 D-duur IV Finaal 
   Musici di San Marco, Alberto Lizzio
* André Messager - "Ööbik" ooperist "Monsieur Beaucaire"
   Kate Royal, Crouch End Festivali koor, Inglise Rahvusooperi orkester,
   Edward Gardner
* Benjamin Britten - Tšellosüit nr. 2 D-duur
   Truls Mork (tšello)
* Domenico Scarlatti - Stabat mater, "Eja mater, fons amoris"
   Vox Luminis
* Giuseppe Verdi - Avamäng ooperist "Traviata"
   Andre Rieu orkester, Andre Rieu
* Johann Nepomuk Hummel - Tantsud Apollo-saalile
   Consilium Musicum Wien, Paulo Angerer
* Manuel Maria Ponce - Sonaat nr. 3
   Ismo Eskelinen (kitarr)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar