Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* William Lloyd Webber - Serenaad keelpillidele II Romanss
   City of London Sinfonia, Richard Hickox
* Arvo Pärt - Summa
   Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Paavo Järvi
* Johannes Brahms - Sõnadeta laulud: Maiöö
   Mischa Maisky (tšello), Pavel Gililov (klaver)
* Anonymus - O miles Christi
   Malmö Muusikakolled'zi koor, Laszlo Dobszay
* Erik Satie - Gymnopedie nr. 1
   Michel Legrand (klaver)
* Johann Sebastian Bach - I osa - Eelmäng Kantaadile nr. 106
   "Jumala aeg on parim aeg"
   Rachel Beckett, Marion Scott, The Purcell Quartet
* William Henry Monk, Henry Francis Lyte - Abide with me
   Bryn Terfel (bariton), London Voices, Londoni Sümfooniaorkester,
   Barry Wordsworth
* Ennio Morricone - Nella Fantasia
   Paul Potts (vokaal), Per Magnusson (klaver), Jan Bengtsson (flööt),
   Stockholm Session Orchestra
* Georg Philipp Telemann - Trompetikontsert D nr. 2 III Siciliano
   Hakan Hardenberger, Academy of St.Martin-in-the-Fields, Iona Brown
* Gustav Ernesaks, Juhan Liiv - Lauliku talveüksindus
   Eesti Rahvusmeeskoor, Olev Oja
* Tan Dun - The Encounter
   Shanghai Symphony Orchestra, Shanghai National Orchestra,
   Shanghai Percussio, Yo-Yo Ma, Tan Dun
* Ole Bull - Karjatüdruku pühapäev
   Bornemouthi Sümfooniaorkester, Paavo Berglund
* Max Bruch - Šoti fantaasia: Sissejuhatus. Grave
   Midori (viiul), Iisraeli Filharmoonikud, Zubin Mehta
* Henry Purcell - Leinamuusika kuninganna Mary auks
   Phil Jones Brass Ensemble, Philip Ledger
* Gabriel Faure - Ave Maria
   Heikki Rainio (tenor), Kalevi Kiviniemi (orel)
* Oskar Lindberg - Vana karjaseviis
   Matti Vainio (orel)
 
01:03
 
* George Gershwin, seade Jascha Heifetz - Kolm prelüüdi: Prelüüd nr. 2 
   Joshua Bell (viiul), John Williams (klaver)
* Johann Christoph Bach - Oh, jätkuks mul vaid pisaraid
   Reinhard Goebel
* Wolfgang Amadeus Mozart, Hughes de Courson, Nasredine Dalil -
   Concerto for Oud & Piano No. 23
   Henri Agnel (ud), Mario Angelov (klaver), Musiciens du Nil,
   Bulgaaria Sümfooniaorkester, Milen Natšev
* John Tavener - Nunc dimittis
   Windsori Püha Georgi Kiriku koor, Christopher Robinson
* Georg Friedrich Händel - Oboekontsert nr. 1 B III 
   Heinz Holliger (oboe), Inglise KO, Raymond Leppard
* Wojciech Kilar - Witek i Alina filmist "Kronika Wypadkow
   Milosnych/The Chronicle of Amorous Accidents"
   Poola Raadio Sümfooniaorkester Katowicest, Antoni Wit
* Joaquin Rodrigo - Aranjuezi kontsert, II osa 
   Angel Romero (kitarr), Londoni Sümfooniaorkester, Andre Previn
* Georges Bizet - 2 osa Adagio Sümfooniast C-duur
   Orchestre de Paris, Paavo Järvi
* Nikita Koškin - Hällilaul
   Kristo Käo (kitarr), Jorma Puusaag (kitarr)
* Franz Schubert - Du bist die Ruh
   Christian Gerhaher (bariton), Gerold Huber (klaver)
 
02:00
 
* Anton Webern - Variatsioonid 
   Mitsuko Uchida (klaver)
* Kurt Weill - Kolmekrossiooper, Puhkpillisüit: V Polly's song
   tenThing
* Richard Wagner - Avamäng ja Bakhanaal ooperist "Tannhäuser"
   New Yorgi Filharmoonia orkester, Zubin Mehta
* Perotinus - Beata viscera
   Vox Clamantis, Jaan-Eik Tulve
* Johann Strauss - Liebelieder-Walzer
   Strauss-Orchestra Vienna, Joseph Francek
* Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr. 11 B-duur
   Svjatoslav Richter (klaver)
 
03:12
 
* Pjotr Tšaikovski - Klaverikontsert nr 2 G-duur II 
   Emil Gilels (klaver), New Philharmonia Orchestra, Lorin Maazel
* Louis Theodore Gouvy - Petite Suite gauloise
   Saarbrückeni Raadio Sümfooniaorkestri kammerkoosseis
* Helen Buchholtz - Barkarool
   Marco Kraus (klaver)
* Heinrich Schütz - Taaveti psalm "Jauchzet dem Herrn, alle Welt"
   Stuttgarti Kammerkoor, Musica Fiata Köln, Frieder Bernius
* Antonin Dvorak - Sümfoonia nr. 8 G-duur 
   Baltimore'i Sümfooniaorkester, Marin Alsop
 
04:26
 
* Dmitri Šostakovitš - Sümfoonia nr. 10 e-moll 
   Leningradi Filharmoonia sümfooniaorkester, Jevgeni Mravinski
 
05:14
 
* Antonio Vivaldi - Pidulik õhtujumalateenistus Neitsi Maarja
   taevaminekupühaks: "Kiitke, Issanda teenrid" (Laudate pueri) 
   Concerto Italiano, Gemma Bertagnolli (sopran), Rinaldo Alessandrini
* Franz Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 70 D II Specie d'un canone 
   Birminghami sümfooniaorkester, Simon Rattle
* Robert Schumann - Avamäng Skertso ja Finaal 
   Dresdeni Riigikapell, Wolfgang Sawallisch
 
06:03
 
* Edvard Grieg - Peer Gynt: Anitra tants
   BBC Shoti Sümfooniaorkester, Jerzy Maksymiuk
* Erkki-Sven Tüür - Arhitektoonika VI / Architectonic VI
   Tallinna Kammerorkester, Tõnu Kaljuste
* Gioacchino Rossini - Keelpillisonaat nr. 4 B I 
   Kvartett "Serenata of London"
* Ferenc Liszt - Lorelei
   Janet Baker (metsosopran), Geoffrey Parsons (klaver)
* Fryderyk Chopin - Nokturn nr. 1 B-duur
   Maria Joao Pires (klaver)
* Giulio Caccini - Amor ch'attendi
   Joel Frederiksen (basso profondo), Ensemble Phoenix Munich
* Eric Whitacre, E. E.Cummings - little tree
   Elora Festival Singers, Leslie De' Ath (klaver), Noel Edison
* Eduard Tubin - Ballaad viiulile ja klaverile
   Sigrid Kuulmann, Marko Martin
* Katalaani rahvalaul, Pablo Casals - Lindude laul
   Alban Gerhardt (tšello)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar

Viimati lisatud