00:19:31Christian Sinding - Adagio Serenaadist 2-le viiulile ja klaverile Stephan Barratt-Due, Soon Mi Chung (viiulid), Eva Knardahl (klaver)
00:23:23Philip Glass/Philip Glass - 'Akhnaten': Hümn päikesele Paul Esswood (tenor), Stuttgarti Ooperi koor ja orkester
00:29:38Imre Kalman - Pali Raczi laul operetist "Mustlasprimas" Georg Ots (bariton), Eesti Raadio estraadiorkesterDirigent Peeter Saul
00:35:31Edvard Grieg - Süit "Holbergi aegadest" II Saraband Oslo FilharmoonikudDirigent Maris Jansons
00:40:02John Field/arr. Dave Cooke - Meie unelmate saar (Nokturn B) Alison Hood, instrumentaalansambel
00:43:52Joaquin Rodrigo - Fantaasia ühele härrasmehele: I Adagietto - Andante moderato (Villano y Ricercare) Angel Romero (kitarr), Londoni SümfooniaorkesterDirigent Andre Previn
00:48:44Edward MacDowell - Romanze op 35 Alban Gerhardt (tšello), Cecile Licad (klaver)
00:52:22Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 93 D-duur; II-Largo cantabile Nicolaus Esterhazy SinfoniaDirigent Bela Drahos
00:57:15Gustav Mahler - "Urlicht" tsüklist "Des Knaben Wunderhorn" Christoph Pregardien (tenor), Michaek Gees (klaver)
01:02:10Georg Friedrich Händel - Süit E-duur Harmonious Blacksmith, II: Allemande Sophie Yates (klavessiin)
01:07:43Christos Hatzis - Coming to Hilary Hahn (viiul), Cory Smythe (klaver)
01:10:54Giacomo Puccini - Turandot: Nessun dorma Franco Corelli (tenor), orkesterDirigent Franco Ferraris
01:14:05Andrew Lloyd Webber - All I ask of You Renee Fleming (sopran),Bryn Terfel (bassbariton), Wales'i rahvusooperi orkesterDirigent Paul Gemignani
01:19:14Arvo Pärt - Da Pacem Domine Eesti Filharmoonia KammerkoorDirigent Paul Hillier
01:24:57Philip Glass - The Hours The Lyric Quartet, Michael Riesman (klaver)Dirigent Nick Ingman
01:32:57Sergei Prokofiev - Balletisüit Romeo ja Julia nr. 2, I: Montecchid ja Capuletid Cincinnati SümfooniaorkesterDirigent Paavo Järvi
01:38:15Benjamin Godard/arr. Michel Prezman - Hällilaul ooperist "Jocelyn" Patrick Gallois (flööt), Londoni FestivaliorkesterDirigent Ross Pople
01:41:16Erkki-Sven Tüür - Dedication Valle-Rasmus Roots (tsello), Johan Randvere (klaver)
01:47:39Pierre Tabart - Magnificat IV Suscepit Israel Ensemble La Fenice, Ensemble Jacques ModerneDirigent Jean Tubery
01:49:47Johann Sebastian Bach/Xuefei Yang - Orkestrisüit nr 3 D-duur: Aaria G-keelel BWV 1068 Xuefei Yang (kitarr)
01:53:46Wolfgang Amadeus Mozart - II osa - Andante Sonaadist B-duur, K-454 Anne-Sophie Mutter (viiul), Lambert Orkis (klaver)
02:02:51Wolfgang Amadeus Mozart - Sümfoonia nr.33 B-duur 18. Sajandi OrkesterDirigent Frans Brüggen
02:25:15Johann Sebastian Bach - Kantaat nr 116 Du Friedefürst, Herr Jesu Christ, BWV 116 Gächinger Kantorei Stuttgart, Bach-Collegium StuttgartDirigent Helmuth Rilling
02:43:11Richard Strauss - II osa - Improvisation. Andante cantabile Sonaadist viiulile ja klaverile Es-duur op. 18 Gidon Kremer (viiul), Oleg Maisenberg (klaver)
02:52:05Ludwig van Beethoven - Largo Klaverikontserdist nr. 3 Till Felner (klaver), The Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Neville Marriner
03:02:13Wolfgang Amadeus Mozart - Klarnetikvartett B-duur K 317d Eric Hoeprich (klarnet), The Artaria Quartet
03:23:17Johann Pachelbel - Partita "Christus, der ist mein Leben" Werner Jacob (orel)
03:31:12Johannes Brahms - Serenaad A-duur, op.16 Kuninglik Concertgebouw OrkesterDirigent Bernard Haitink
04:00:52Johann Sebastian Bach - Partita nr. 2 c-moll BWV 826 Murray Perahia (klaver)
04:21:47Dobrinka Tabakova - Suite in old style: II The rose garden by moonlight Maksim Rõsanov (altviiul), Vaiva Eidukaityte-Storastiene (klavessiin), Leedu KammerorkesterDirigent Maksim Rõsanov
04:29:37Wolfgang Amadeus Mozart - Viiulisonaat nr. 35 F-duur KV 547 Anne-Sophie Mutter (viiul), Lambert Orkis (klaver)
04:46:10Kuldar Sink - Silencio III / Vaikus III Kaia Urb (sopran), Heiki Mätlik (kitarr)
04:53:18Fryderyk Chopin - Klaverikonts.nr.1 e op.11 II Romanss. Larghetto Dang Thai Son (p), Sinfonia VarsoviaDirigent Jarzy Maksymiuk
05:03:50Henryk Wieniawski - Viiulikontsert nr 1 fis-moll op 14 Charlie Siem (viiul), Londoni SümfooniaorkesterDirigent Andrew Gourlay
05:31:37Claudio Monteverdi - Se i languidi miei sguardi Sara Mingardo, Concerto Italiano
05:38:51Robert Schumann - Kreisleriana op.16 II Sehr innig Maurizio Pollini (klaver)
05:46:09Morten Lauridsen/Pablo Neruda - Nocturnes: II Soneto de la noche PolyphonyDirigent Stephen Layton
05:52:11Antonio Vivaldi - Kontsert viola d'amorele ja orkestrile d-moll RV 395 Fabio Biondi (viola d'amore), Europa Galante
06:02:51Heinrich Schütz - Taaveti psalm "Wohl dem, der den Herren Führtet" Stuttgarti Kammerkoor, Musica Fiata KölnDirigent Frieder Bernius
06:06:01Sergei Prokofjev - Romanss op.60 nr.2 Chicago SODirigent Claudio Abbado
06:10:10Fryderyk Chopin - Etüüd c-moll op.10 nr.12 Louis Lortie (klaver)
06:12:59Reynaldo Hahn - Monoloog ja forlana Yuco Inoue (altviiul), Stephen Coombs (klaver)
06:20:59Wolfgang Amadeus Mozart - I osa - Allegro moderato Viiulikontserdist nr. 2 D-duur, KV-211 Christian Tetzlaff (viiul), Saksa KammerfilharmooniaDirigent Christian Tetzlaff
06:28:53Christoph Willibald Gluck - Timante aaria ooperist "Demofoonte" Philippe Jaroussky (kontratenor), Le Concert d'AstréeDirigent Emmanuelle Haim
06:36:32Sergei Rahmaninov - Prelude in G minor op. 23 No. 5 Alla marcia Lang Lang (klaver)
06:40:54Lucien Hillemacher/Paul Hillemacher - Serenaad (Bettina laul) John Mark Ainsley, Graham Johnson
06:43:11Johannes Brahms - Sümfoonia nr.3 F I Allegro con brio Berliini FilharmoonikudDirigent Claudio Abbado
06:56:50Ludwig van Beethoven - Stücke für eine Flötenuhr I osa Allegro Peter Alexander Stadtmüller (orel)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.