Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Jean Sibelius - 5 laulu: III Soluppgang
   Tine Thing Helseth (trompet), Royal Liverpool Philharmonic Orchestra,
   Eivind Aadland
* Johann Sebastian Bach - Viiulikontsert a II
   Andrew Manze, The Academy of Ancient Music, Andrew Manze
* Trad. - Three Three Ravens
   Alfred Deller & Mark Deller, Desmond Dupré (lauto, kitarr)
* Simone Molinaro - Ballo detto "Il Conte Orlando" - Saltarello del predetto ballo
   Göran Söllscher (kitarr)
* Vincenzo Bellini - "Vedi, o madre, e afflitto e mesto" ooperist "La Sonnambula"
   Natalie Dessay (sopran), Francesco Meli (tenor), Lyoni Ooperi orkester,
   Evelino Pido
* Norra rahvaviis - Eg ser deg utfor gluggjen
   Nils Okland (viiul), Sigbjorn Apeland (harmoonium)
* Edvard Grieg - Fantoom
   Leif Ove Andsnes (klaver)
* Larry Norman, George David Weiss - I Love You
   Conspirare, Craig Hella Johnson
* Howard Shore, Philippa Boyens - Lothlorien
   London Philharmonic Orchestra, The London Voices,
   The London Oratory School Schola, The New Zealand, Howard Shore
* Arvo Pärt - Für Lennart in memoriam
   Tallinna Kammerorkester, Tõnu Kaljuste
* Edgar Arro - Andante religioso
   Ines Rannap (viiul), Hugo Lepnurm (orel)
* Franz Tunder - Kantaat "Ole tervitatud, taevalik Isa"
   Harry van der Kamp (bass), Period Instruments Ensemble
* Max Bruch - Viiulikontsert nr. 1 g II
   Nigel Kennedy (viiul), Inglise Kammerorkester, Jeffrey Tate
 
01:07
 
* Camille Saint-Saens - Luik
   Bengt Ericson (tšello), Karin Langebo (harf)
* Georgs Pelecis - All in the Past (Remembering Oskar Strock)
   Gidon Kremer (viiul), Kremerata Baltica
* Giulio Caccini, seade N. Ingman - Ave Maria
   Lesley Garrett (sopran), Britten Sinfonia, Ivor Bolton
* Giuseppe Tartini - I osa - Largo Tšellokontserdist D-duur
   Püha Pauli Kammerorkester, Mstislav Rostropovitš, Hugh Wolff
* Eric Whitacre, Octavio Paz - A boy and a girl
   Eric Whitacre Singers, Laudibus (segakoor), Eric Whitacre
* Andres Goldstein, Daniel Tarrab - Farewell filmist "some who lived"
   Orquesta Sinfónica Nacional de la Republica Argentina
* Samuel Barber - Adagio keelpillidele
   Austraalia Kammerorkester, Richard Tognetti
* Ennio Morricone - La califfa
   Katherine Jenkins (vokaal), David Foster (klahvpillid), Chris Botti (trompet)
* Oskar Merikanto - Romanss
   Erkki Rautio (tšello), Izumi Tateno (klaver)
* Marcel Dupre - Cortege et litanie
   Ian Tracey (orel), BBC Philharmonic, Rumon Gamba
* Nikolai Rimski-Korsakov, Apollon Majakov - Nümf
   Mischa Maisky, Pavel Gililov
* Felix Mendelssohn - Auf Flügeln des Gesanges op 34 nr 2
   Janet Baker (metsosopran), Geoffrey Parsons (klaver)
* Claude Debussy - Linalakk tütarlaps
   Peter Donohoe (klaver)
* Alfreds Kalnins - Ballaad
   Marcis Kuplais (tšello), Ventis Zilberts (klaver)
 
02:05
 
* Franz Schubert - Saksa missa
   Stuttgarti Lõuna-Saksa Raadio koor, Rupert Huber
* Giacomo Carissimi - Deh, memoria, e che piu chiedi
   Sara Mingardo, Concerto Italiano
* Astor Piazzolla, José Carli - La resurrección del Angel
   Die 12 Cellisten der Berliner Philharmoniker
* John Tavener - The Hidden Face
   Michael Chance (kontratenor), Nicholas Daniel (oboe), Fretwork
 
03:01
 
* Joseph Bodin de Boismortier - Külatantsud
   Le Concert Spirituel
* Fryderyk Chopin - Klaverikontsert nr. 2 f II
   Krystian Zimerman (klaver), Poola Festivali orkester, Krystian Zimerman
* Johannes Brahms, Friedrich Schiller - Neenia
   Berliini Raadio koor, Berliini Filharmoonikud, Claudio Abbado
* Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr. 23 f (Appassionata) I
   Murray Perahia (klaver)
* Galina Grigorjeva - Diptühhon II
   Margus Vellmann (voc), Aleksander Arder (voc), Eesti Rahvusmeeskoor,
   Mikk Üleoja
* Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverikontsert nr. 18 B-duur
   Salzburgi Kammerfilharmoonia, Yoon Kuk Lee
 
04:25
 
* Gustav Mahler - Laul Maast
   Los Angelese Filharmoonia orkester, Placido Domingo (tenor),
   Bo Skovhus (bariton), Esa-Pekka Salonen
 
05:26
 
* Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 72 D-duur
   Nicolaus Esterhazy Sinfonia, Béla Drahos
* Carlo Farina - Capriccio stravagante
   Jane Rogers (altviiul), Robert Woolley (klavessiin), The Purcell Quartet
 
06:04
 
* Antonin Dvo'rak - Adagio ma non troppo Tšellokontserdist h-moll
   Truls Mork (tšello), Oslo Filharmoonikud, Mariss Jansons
* Lembit Veevo, Debora Vaarandi - Kadakad
   Tallinna Tehnikaülikooli kammerkoor, Peeter (jun.) Perens
* Alessandro Scarlatti - Concerto grosso nr. 2 c-moll
   Europa Galante, Fabio Biondi
* Ferenc Liszt - "Gondoljeer" tsüklist "Rännuaastad"
   Jorge Bolet (klaver)
* Malcolm Arnold - "Polka" balletist "Solitaire"
   The Philharmonia, Bryden Thomson
* Luigi Boccherini - Kvintett nr. 5 D IV Andantino pausato con variazioni
   Artaria Quartet, Richard Savino (kitarr)
* Hector Berlioz - "Ball" Fantastilisest sümfooniast"
   Cincinnati Sümfooniaorkester, Paavo Järvi
* Aleksander Kunileid, Lydia Koidula - Sind surmani
   Revalia Kammermeeskoor, Hirvo Surva
* Heino Eller - Sümfooniline poeem "Koit"
   Šoti Rahvusorkester, John Digney (oboe), Neeme Järvi
* Pjotr Tšaikovski - Lastealbum: Polka
   Olli Mustonen

Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar