Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Giacomo Puccini - Crisantemi / Krüsanteemid
   Kremli Kammerorkester, Misha Rahlevski
* Edouard Lalo - Norra fantaasia II Andante
   Philippe Graffin (viiul), Ulsteri Orkester, Thierry Fisher
* Isaac Albeniz - Espana: II Tango
   Mischa Maisky (tšello), Lily Maisky (klaver)
* Thomas Moore, seade Frank Gallagher - Suve viimne roos
   Charlotte Church (sopran), Londoni Sümfooniaorkester, Sian Edwards
* Manuel Maria Ponce - Kitarrivariatsioonid ja fuuga "Hispaania Folia" teemale
   Ismo Eskelinen (kitarr)
* tundmatu - Fandango.
   Ensemble Kapsberger
* Joseph Haydn - Agnus Dei Missast d-moll "Nelson Missa"
   Ann Monoyios (sopran), Svetlana Serdar (alt),
   Wolfgang Bünten (tenor), Harry van der Kamp (bass), Bruno Weil
* Leigh Harline, Ned Washington - When you wish upon a star
   Jackie Evancho
* Henry Purcell - Prelude
   Le Concert des Nations, dirigent Jordi Savall
* Johannes Brahms - Motett "Kus on nii suurepärane rahvas"
   La Chapelle Royale, Collegium Vocale, Philippe Herreweghe
* Ludwig van Beethoven - Romanss F-duur
   Andre Rieu orkester, Andre Rieu
* Jean Sibelius - "Armastaja" süidist "Armastaja"
   Kesk-Pohjanmaa Kammerorkester, Juha Kangas
* John Adams - Christian Zeal and Activity
   The San Francisco Symphony, Edo de Waart
 
01:04
 
* Joseph Joachim - Romanze
   Daniel Hope, Royal Stockholm Philharmonic Orchestra
* Heinrich Marschner - Ave Maria
   Heikki Rainio (tenor), Mikko Leistola (harf)
* Eduard Lassen, Pablo Casals - Mit deinen blauen Augen
   Alban Gerhardt (tšello), Cecile Licad (klaver)
* Sergei Rahmaninov - Bogoroditse Devo
   Holst Singers, Stephen Layton
* P. Cordel - Storia d'amore
   Sarah Brightman, Londoni sümfooniaorkester
* Arvo Pärt, Psalm 121, Tõnu Kaljuste - Wallfahrtslied
   Rootsi Raadio koor, Rootsi Raadio Sümfooniaorkester
* Nicola Piovani - "La Stanza del Figlio" from "La Stanza del Figlio"
   Nicola Piovani
* Christoph Willibald Gluck - Balletistseen ooperist "Orfeus ja Euridice"
   Londoni Filharmoonikud, Raymond Leppard
* Heino Eller - Sümfooniline poeem "Videvik"
   ERSO, Peeter Lilje
* Johann Sebastian Bach - II osa - Adagio Kontserdist D-duur
   Alison Balsom (trompet), Colm Carey (orel)
* trad., seade Taivo Niitvägi - Miks sa tahad väljas seista
   Linnamuusikud
* Manuel Maria Ponce - 3 mehhiko laulu, II
   Eliot Fisk (kitarr)
 
02:01
 
* Antoine de Lhoyer - Adagio - Concerto for guitar
   Philippe Spinosi (kitarr), Ensemble Matheus, dirigent Jean-Christophe Spinosi
* Jean-Baptiste Lully - II süit "Le Divertissement Royal"
   Le Concert des Nations, Jordi Savall
* Franz Schubert - Ave Maria
   Georg Ots (bariton), Eugen Kelder (klaver)
* Georg Philipp Telemann - Süit a-moll plokkflöödile ja keelpillidele I Ouverture
   Marion Verbruggen (plokkflööt), Valgustusajastu orkester, Monica Huggett
* Claude Debussy - "Meri" - kolm sümfoonilist eskiisi
   Cincinnati Sümfooniaorkester, Paavo Järvi
 
03:09
 
* John F.Larcet - By The Waters Of Moyle
   Iiri Raadio kontsertorkester
* Richard Strauss - I osa - Allegro ma non troppo Sonaadist viiulile
   ja klaverile Es-duur
   Gidon Kremer (viiul), Oleg Maisenberg (klaver)
* Raimo Kangro - Lihtne sümfoonia
   Leedu Kammerorkester, Saulius Sondeckis
* Giovanni Zamboni - Sonaat
   Edin Karamazov (lauto)
* Samuel Barber - Agnus Dei
   Winchesteri katedraali koor, David Hill
* Tõnu Kõrvits - Kreegi vihik
   Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Tallinna Kammerorkester, Tõnu Kaljuste
 
04:26
 
* Felix Mendelssohn - Kontsert kahele klaverile ja orkestrile E-duur
   Philharmonia Orchestra, Neville Marriner
* Georg Friedrich Händel - Retsitatiiv ja aaria "Armsad silmad" ooperist "Orlando"
   Les Violons du Roy, Bernard Labadie
 
05:03
 
* Mihhail Glinka - Valss-fantaasia
   BBC Filharmoonikud, Vassili Sinaiski
* Veljo Tormis - Ingerimaa õhtud
   Eesti Filharmoonia kammerkoor, Tõnu Kaljuste
* Franz Biebl - Ave Maria
   Revalia Kammermeeskoor, Hirvo Surva
* tundmatu - Istampitta In Pro
   Raho Langsepp (keskaja flööt), Lilian Langsepp (gooti harf),
   Helena Uleksin (kellad)
* Fryderyk Chopin - Klaverikontsert nr. 1 e II Romanss
   Dang Thai Son (p), Sinfonia Varsovia, Jarzy Maksymiuk
* George Enescu - Rumeenia rapsoodia nr. 1 A-duur
   Rumeenia Rahvuslik Raadioorkester, Horia Andreescu
 
06:06
 
* Zdenek Fibich - Sümfoonia nr. 2 Es III
   Detroiti SO, Neeme Järvi
* Percy Grainger - Agincourt Song (esmasalvestus)
   Academy of St.Martin-in-the-Fields Chorus, Richard Hickox
* Joseph Haas - Kirikusonaat "Kyrie" d-moll
   Tõnu Reimann (viiul), Anne-Marie Grundsten (orel)
* Dmitri Šostakovitš - Polka balletist "Kuldne ajastu"
   Prantsuse Raadio filharmooniaorkester, Paavo Järvi
* Joseph Lanner - Valss "Flüchtige Lust"
   Ensemble Wien, Paul Guggenberger
* Lepo Sumera - Vaikiv odalisk
   Neeme Punder (flööt)
* Mart Saar, Julius Oro - Kasehaldjate laul
   Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Mikk Üleoja
* Max Reger - Introduktsioon ja Passacaglia d-moll
   Hedwig Bilgram (org)
* Peter Benoit - Fantaasia nr. 3 b-moll
   Jan Vermeulen (klaver)

Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar