00:14:28Anonymous - Gregooriuse antifon "Gloria laus" Püha Miikaeli Poistekoor, LinnamuusikudDirigent Kadri Hunt
00:19:23Johann Sebastian Bach - Orkestrisüit nr. 3 D-duur BWV 1068, II: Aaria Akademie für Alte Musik Berlin
00:23:58Ennio Morricone/arr. Roby Lakatos & Kalman Cseki - "Poverty" filmist Once Upon A Time In America Roby Lakatos (vl), Laszlo Boni (vl), Oszkar Nemeth (double bass), Ernest Bango (cimbalom), Kalman Cseki (p), Att
00:27:46Matteo Saggese - Farinelli Amy Dickson (saksofon), London Session OrchestraDirigent Chris Walden
00:31:25Sergei Rahmaninov - Variatsioon nr.18 Rapsoodiast Paganini teemale Gary Graffman (p), New Yorgi FilharmoonikudDirigent Leonard Bernstein
00:34:24John Williams - Saving Private Ryan Bostoni Sümfooniaorkester, Tanglewood'i FestivalikoorDirigent John Williams
00:40:37Wilhelm Stenhammar - Interluud teosest "Cantata Sangen" op 44 Rootsi Raadio SümfooniaorkesterDirigent Manfred Honeck
00:45:57Frederic Chopin - Nocturne Es-duur op 55 nr 2 Lang Lang (klaver)
00:52:07Aleksandr Glazunov - Vahemäng balletist "Raimonda" Prantsuse Raadio filharmooniaorkesterDirigent Paavo Järvi
00:56:14Craig Armstrong - "New York Awakes" muusikast filmile "World Trade Center" The Hollywood Studio Orchestra, Randy Kerber (klaver)Dirigent Pete Anthony
00:58:43Andre Rieu - Ballaad Andre Rieu orkesterDirigent Andre Rieu
01:02:58Ccotbyeol - Small Flowers near the railroad Ccotbyeol
01:08:22Johann Sebastian Bach - Viiulikontsert E BWV 1042 II Adagio Andrew Manze, The Academy of Ancient MusicDirigent Andrew Manze
01:14:34Eric Whitacre - Oculi omnium Eric Whitacre SingersDirigent Eric Whitacre
01:18:01W.A. Mozart - "Flute & Harp concerto in C K299" filmist "The Joy Luck Club" Ensemble Instrumental Jean-Marie Leclair, Jean-Pierre Rampal (flööt), Lili Laskine (harf)
01:22:36George Gershwin - The Man I Love Joanna MacGregor
01:25:12Jules Massenet - Thais: Meditatsioon Renaud Capucon (viiul), Bremeni Saksa KammerfilharmooniaDirigent Daniel Harding
01:31:27Max Bruch - Šoti fantaasia: Sissejuhatus. Grave Midori (viiul), Iisraeli FilharmoonikudDirigent Zubin Mehta
01:35:12Lisa Gerrard - "Paikea Legend" muusikast filmile "Whalerider" Lisa Gerrard
01:38:55Heino Eller - 'Viis pala keelpilliorkestrile', V: Cantando espressivo Shoti RahvusorkesterDirigent Neeme Järvi
01:44:05Claude Debussy/Charles Baudelaire - Viis Baudelaire'i luuletust Dawn Upshaw (sopran), James Levine (klaver)
02:09:50Felix Mendelssohn - Viiulikontsert e-moll op 64: II osa Andante Anne-Sophie Mutter (viiul), Leipzigi Gewandhaus-orkester, Kurt Masur
02:17:52Franz Schubert - Klaverisonaat nr.1 E-duur (lõpetamata), D.157 Arkadi Volodos (klaver)
02:36:52Haydn Joseph - Sümfoonia nr. 70 D-duur II osa Andante Heidelberger SinfonikerDirigent Thomas Fey
02:45:11Pjotr Tšaikovski - Viiulikontsert D-duur op 35 David Oistrahh (viiul), Philadelphia OrkesterDirigent Eugene Ormandy
03:20:43Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr.29 B-duur. Alfred Brendel (klaver)
04:05:29Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 91 Es-duur Hesseni Raadio sümfooniaorkesterDirigent Hugh Wolff
04:30:27Wolfgang Amadeus Mozart - Viiulisonaat nr. 26 B-duur KV 378 Anne-Sophie Mutter (viiul), Lambert Orkis (klaver)
04:49:57Johannes Brahms - Sonaat viiulile ja klaverile nr. 3 d-moll op 108 Sergei Hatšaturjan (viiul), Lucine Hatšaturjan (klaver)
05:12:02Ludwig van Beethoven/Ferenc Liszt - II osa Allegretto Sümfooniast nr. 7 op 92 Cyprien Katsaris (klaver)
05:20:53Astor Piazzolla - Tango 1 Würtembergi SümfooniaorkesterDirigent Gabriel Castagna
05:28:02Morten Lauridsen/James Agee - Nocturnes: III Sure on this shining night Morten Lauridsen (klaver), PolyphonyDirigent Stephen Layton
05:33:52Albert Ketelbey - "Kuuvalgus" The Palm Court Theatre OrchestraDirigent Anthony Godwin
05:38:12Urmas Sisask - 12 laulu püha Neitsi Maria auks: Taevainglid, kiitke Issandat Pärnu KammerkoorDirigent Ave Sopp
05:42:20Dietrich Buxtehude - Praeludium & Fuga g-moll BuxWV 163/Prelüüd ja fuuga g-moll Andreas Staier (klavessiin)
05:49:52William Byrd - Have with yow tu Walsinghame Martin Souter (klavessiin)
05:59:05Gotifredo Jacopo Ferrari - Kaheksa Tirooli valssi Consilium Musicum WienDirigent Paul Angerer
06:12:33Joseph Joachim Raff - Kontsertpala G op.76 "Ood kevadele" klaverile ja ork.-le Jean-Francois Antonioli (klaver), Lausanne KammerorkesterDirigent Lawrence Foster
06:27:21André da Silva Gomes - Missa a 8 vozes e instrumentos. Cum Sancto Spiritu Ex Cathedra & Jeffrey Skidmore
06:29:32Alfredo Catalani - Impressioni: Sans-Souci! (Melodia) Pietro Spada (klaver)
06:32:18Francesco Paolo Tosti - Tahaksin surra Ben Heppner (tenor), Londoni Sümfooniaorkestri liikmed (instrumentaal)
06:37:40Antonio Vivaldi - Tšellokontsert d-moll RV-406 II Andante Mstislav Rostropovtiš (tšello), Püha Pauli KammerorkesterDirigent Hugh Wolff
06:41:16Arcangelo Corelli - Viiulisonaat d nr. 12 'La Folia' William Christie, Emmanuel Balsa, Hiro Kurosaki
06:51:35Jean-Philippe Rameau - III osa - Allemande II / Esimesest klavessiinipalade raamatust (1706). Michel Kiener
06:54:06Joseph Haydn - Sümfoonia nr.88 G-duur, II: Largo Hesseni Raadio sümfooniaorkesterDirigent Hugh Wolff
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.