00:26:46Sven Grünberg - "Walbourg" filmist "Näkimadalad" Sven Grünberg
00:28:13Johann Sebastian Bach - Aaria Orkestrisüidist nr.3 D Andre Rieu orkesterDirigent Andre Rieu
00:33:15Ludwig Spohr - Concertante nr.1 G viiulile ja harfile II Adagio Hansheinz Schneeberger (viiul), Ursula Holliger (harf), Lausanne KODirigent Peter-Lukas Graf
00:37:22Brennan - Teema filmist "Harry's game" The London Symphonic Orchestra
00:40:09V. Podgorni, arr. Friedrich Lips - Fantasie über das Thema des ukrainischen Volksliedes "Oh du Wind, wehe dur/Fantaasia ukraina rahvalaulu "Oh tuul, puhu üle oma maa" teemal Friedrich Lips (bajaan)
00:46:41Eleni Karaindrou - "Jõgi. Pagulase teema" muusikast filmile "Toonekure samm" Dimitris Vraskos (viiul), Christos Sfetsas (tšello), Ada Rouva (harf), Nikos Spinoulas (metsasarv), Andreas Ts
00:47:44Ennio Morricone / Traditional - The Mission / How Great Thou Art [Live] The Piano Guys
00:51:10Aram Hatšaturjan - Ballet Suite No. 2. Adagio of Spartacus and Phrygia Scottish National Orchestra & Neeme Järvi
01:00:06Alexandre Guilmant - Adoration op. 44 Turku Philharmonic Orchestra
01:05:59Thomas Newman - Broom of Truth Steve Kujala, Leslie Reed, Sid Page, John Beasley, Bill Bernstein, Thomas Newman, Rick Cox, M.Fisher
01:08:48Johan Halvorsen - Veslemoy laul Terje Tonnesen (viiul), Oslo FilharmoonikudDirigent Karsten Andersen
01:11:20Mihhail Ippolitov-Ivanov - Süit nr 1 "Kaukaasia eskiisid" op 10 Royal Philharmonic OrchestraDirigent Artur Rodzinski
01:16:14Atticus Ross, Claudia Sarne, Leopold Ross - "The Purpose" muusikast filmile "The Book of Eli" Atticus Ross, Claudia Sarne, Leopold Ross
01:18:14Reinhold Glier - Eksprompt op.35 nr.9 Junko Kudo (fagott), Mitsutaka Shiraishi (klaver)
01:21:55Samuel Barber - Balletisüit "Suveniirid",op.28:III Pas de Deux Shoti RahvusorkesterDirigent Marin Alsop
01:26:55Franz Schubert/arr. Ferenc Liszt - Der Müller und der Bach / Mölder ja oja Arkadi Volodos (klaver)
01:32:08Eleni Karaindrou - "Finaal" muusikast filmile "Toonekure samm" Vangelis Christopoulos (oboe), Nikos Spinoulas (metsasarv), keelpilliorkesterDirigent Lefteris Chalkiadakis
01:36:25Richard Wagner - Prelude to "Tristan und Isolde" Royal Scottish National OrchestraDirigent Järvi Neeme
01:43:36Tan Dun - Crouching Tiger, Hidden Dragon Shanghai Symphony Orchestra, Shanghai National Orchestra, Shanghai Percussio, Yo-Yo MaDirigent Tan Dun
01:46:54Claude Debussy - Süit "Meri" II Lainte mäng Eesti-Soome SümfooniaorkesterDirigent Anu Tali
01:53:54Joaquin Rodrigo - II osa "Andantino" tsüklist "Kitarri ülistus" Angel Romero (kitarr)
01:58:41Johann Sebastian Bach - II osa - Adagio Kontserdist nr. 1 d-moll, BWV-1052 Angela Hewitt (klaver), Austraalia KammerorkesterDirigent Richard Tognetti
02:05:58Hans Zimmer - "Time" filmist "Inception" Czech Philharmonic Orchestra & Tina GuoDirigent Gavin Greenaway
02:10:37Johann Sebastian Bach - I osa - Sonatina/Eelmäng Kantaadile nr.106 "Jumala aeg on parim aeg" Rachel Beckett, Marion Scott, The Purcell Quartet
02:13:20Georg Friedrich Händel - Where e'er you walk Oratooriumist "Semele" Collegium Musicum 90Dirigent Simon Standage
02:17:58Edvard Grieg - Viiulisonaat nr. 1 F-duur op 8 Vilde Frang (viiul), Michail Lifits (klaver)
02:40:42Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 91 Es-duur Hesseni Raadio sümfooniaorkesterDirigent Hugh Wolff
03:05:36Joseph Haydn - Klaveritrio nr.26 fis I Allegro Beaux Arts Trio
03:13:16Mirjam Tally - Swinburne Robert Jürjendal, Vambola Krigul, Külli Möls, Iris Oja, Alar Pintsaar, Ardo-Ran Varres
03:24:37Eriks Ešenvalds - A Drops in the Ocean Ieva Ezeriete (sopran), Liga Paegle (alt), Sinfonietta Riga ja Läti Raadio koorDirigent Sigvards Klava
03:33:08Ernest Chausson - Poeme de l'amour et de la mer Janet Baker (metsosopran), London Symphony OrchestraDirigent Andre Previn
04:00:44Hector Berlioz - Fantastiline sümfoonia op 14 Cincinnati SümfooniaorkesterDirigent Paavo Järvi
04:54:51Johann Sebastian Bach - Partita nr. 5 G-duur BWV 829 Murray Perahia (klaver)
05:15:21Galina Grigorjeva - Salve Regina Iris Oja (alt), Else Torp (sopran), Christopher Watson ( tenor), Jakob Bloch Jespersen (bass), YXUS Kvartett
05:24:11Johann Sebastian Bach - Kantaat nr 95 Christus, der ist mein Leben (Kristus on mu elu), BWV 95 Collegium Vocale GentDirigent Philippe Herreweghe
05:42:02Astor Piazzolla/José Carli - La resurrección del Angel Die 12 Cellisten der Berliner Philharmoniker
05:50:02Antonio Vivaldi - Tšellokontsert a-moll RV 418 Sol Gabetta (tšello), Sonatori de La Gioiosa Marca
06:00:49Bára Grímsdóttir/Anonymous - Nüüd palvetan Graduale Nobili ChorusDirigent Jón Stefánsson
06:04:58Johann Strauss - Wiener Blut Strauss-Orchestra ViennaDirigent Joseph Francek
06:14:22Francois Couperin - Les Baricades Mistérieuses Alexandre Tharaud (klaver)
06:16:17Wolfgang Amadeus Mozart - "Cosi fan tutte": Avamäng Viini FilharmoonikudDirigent Karl Böhm
06:20:58Pjotr Tšaikovski - Keelpillikvartett nr.1 D I Moderato e semplice Borodini Kvartett
06:31:24Pietro Antonio Locatelli - Viiulikontsert G-duur op. 3 nr. 9 III osa Allegro-Capriccio-Allegro Giuliano Carmignola (viiul), Veneetsia BarokkorkesterDirigent Andrea Marcon
06:38:35Joseph Haydn - Kyrie Missast d-moll "Nelson Missa" Hob.XXII:11 Ann Monoyios (sopran), Svetlana Serdar (alt), Wolfgang Bünten (tenor), Harry van der Kamp (bass), Tölzi PoisteDirigent Bruno Weil
06:42:49Johann Sebastian Bach - Süit nr.2 d soolotshellole II Allemande Edgar Meyer (kontrabass)
06:46:45Giuseppe Sammartini - Concerto grosso nr.6 e Ensemble 415Dirigent Chiara Banchini
06:54:45Ferenc Liszt - Armuunelm Dag Achatz (klaver)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.