00:16:33Claude Debussy/Gaston Choisnel - Väike süit: Menuett Alban Gerhardt (tšello), Cecile Licad (klaver)
00:19:26Giacomo Puccini - Boheem: O soave fanciulla Angela Gheorghiu (sopran), Roberto Alagna (tenor), Kuningliku Ooperimaja orkesterDirigent Richard Armstrong
00:23:12Rebecca Pellett - Isn't it wonderful Colin Maier (instrumentaal)
00:30:20Jan K'rtitel Vanhal - Sümfoonia c-moll II Andante London Mozart PlayersDirigent Matthias Bamert
00:34:39James Horner - Take Her To Sea, Mr.Murdoch (Titanic)
00:39:08Heino Eller - Neli pala: I Andante sostenuto Tallinna Keelpillikvartett Urmas Vulp (viiul), Olga Voronova (viiul), Toomas Nestor (vioola), Levi-Danel Mägila
00:42:31Ralph Vaughan-Williams/arr. Robert Greaves - Fantaasia teemal Rohelised kätised David Nadien (viiul), New Yorgi FilharmoonikudDirigent Leonard Bernstein
00:47:30Herbert Howells/Percy Bysshe Shelley - The Widow Bird Bejun Mehta (kontratenor), Julius Drake (klaver)
00:49:15Claude Debussy - Kuuvalgus Peter Schmalfuss (klaver)
00:54:26Alfreds Kalnins - Ballaad Marcis Kuplais (tšello), Ventis Zilberts (klaver)
01:01:03Georg Friedrich Händel/Antonio Fanzaglia - Ruggiero aaria "Rohelised aasad armsad salud" ooperi "Alcina" 2 vaatusest Bryn Terfel (bariton), Šoti KammerorkesterDirigent Charles Mackerras
01:04:49Elton John/Bernie Taupin - Sorry Seems To Be The Hardest Word Peter Whyman (saksofon), Brighton Festival Youth Choir, City of Prague Philharmonic OrchestraDirigent James Morgan
01:09:48Anti Marguste - Tass teed op 48 Segakoor "Noorus"Dirigent Ene Üleoja
01:16:49Richard Strauss - Der Bürger als Edelmann op 60 Das Menuett des Lully Deutsche Kammerphilharmonie BremenDirigent Paavo Järvi
01:19:02Nigel Hess - Our Secret Joshua Bell, Royal Philharmonic OrchestraDirigent Nigel Hess
01:21:31Carl Maria von Weber/arr. Jean-Jaques Kantorow - Kvintett B-duur klarnetile ja keelpillidele op 34 II Fantasia. Adagio ma non troppo Martin Fröst (klarnet), Tapiola SinfoniettaDirigent Jean-Jaques Kantorow
01:26:44Johann Sebastian Bach - Muusikaline ohver:(IX)Triosonaat fl-le,v-le ja c-le/Andante Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Neville Marriner
01:30:19Josquin Desprez - O virgo virginum The King's Singers
01:36:23Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverisonaat C-duur K309; II - Andante un poco adagio Mitsuko Uchida (klaver)
01:41:11Giulio Caccini - Amarilli, mia bella Teatro Lirico: Milos Valent, Maxine Eilander, Erin Headley, Stephen Stubbs
01:47:23Ludwig van Beethoven - Viiulisonaat nr.10 G-duur Leila Josefowicz (viiul), John Novacek (klaver)
02:16:27Heitor Villa-Lobos - Brasiilia bachiana nr.5: Aaria Kaia Urb, Heiki Mätlik, Jaan Õun
02:24:29Sergei Rahmaninov/Vladimir Leyetchkiss - Suite pour 2 pianos no. 2 Cyprien Katsaris (klaver)
02:48:16Luigi Boccherini - Kvintett nr.5 D IV Andantino pausato con variazioni Artaria Quartet, Richard Savino (kitarr)
02:55:37Claude Debussy - Süit "Meri" I Meri koidust keskpäevani Eesti-Soome SümfooniaorkesterDirigent Anu Tali
03:04:12John Cage - In a landscape Ivan Ilic (klaver)
03:13:39Ludwig van Beethoven - Sümfoonia nr. 6 F-duur "Pastoraalne" Leipzigi GewandhausorkesterDirigent Kurt Masur
03:56:27Wolfgang Amadeus Mozart - Sümfoonia nr.40 g-moll Academy of Saint Martin in the FieldsDirigent Neville Marriner
04:25:33Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 92 G-duur ("Oxfordi sümfoonia") Kuningliku Kontserdimaja OrkesterDirigent Karel Ančerl
04:52:44Giacomo Carissimi - Deh, memoria, e che piu chiedi Sara Mingardo, Concerto Italiano
05:00:06Wolfgang Amadeus Mozart - Viiulikontsert nr.4 D KV 218 III Rondo. Allegro Gidon Kremer (viiul), Viini FilharmoonikudDirigent Nikolaus Harnoncourt
05:08:18Johann Sebastian Bach - Kontsert viiulile, keelpillidele ja basso continuole E-duur BWV 1042 Julia Fischer (viiul), Academy of St. Martin in the Fields
05:24:37Anonymus, 13. sajand - Ar ne kuth ich sorghe non (Formerly I knew no sorrow) The Dufay Collective
05:33:21Ludwig van Beethoven - Sümfoonia nr.5 c-moll Op.67, II: Andante con moto Berliini FilharmoonikudDirigent Herbert von Karajan
05:42:59Arvo Pärt - Dopo la vittoria Eesti Filharmoonia KammerkoorDirigent Paul Hillier
05:54:09Joseph Haydn - Klaverisonaat nr. 43 As-duur: I Moderato Marc-Andre Hamelin (klaver)
06:01:55Eric Whitacre - Her sacred spirit soars Elora Festival SingersDirigent Noel Edison
06:08:57Giuseppe Sammartini - Concerto grosso nr.6 e Ensemble 415Dirigent Chiara Banchini
06:16:57Erik Satie - Gymnopedie nr.1 Michel Legrand (klaver)
06:21:02Antonin Dvorak - Klaverikvartett Es, op.87: IV Allegro, ma non troppo Isabelle Faust, Diemut Poppen, Tanja Tetzlaff, Lars Vogt
06:29:29Johann Sebastian Bach - Orkestrisüit nr.2 h-moll, V: Polonees & Double William Bennett(fl), Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Neville Marriner
06:32:28Georg Friedrich Händel - Glory and worship / Au ja kuulsus The Academy of Ancient Music, Oxfordi Uue Kolledzhi koorDirigent Edward Higginbottom
06:34:44Lodewijk Mortelmans - Otsekui laululind Philibert Mees (klaver)
06:39:34Johannes Brahms/Adolf Friedrich von Schack - Herbstgefühl op 48 nr. 7 Angelika Kirchschlager (metsosopran), Graham Johnson (klaver)
06:42:55Gioachino Rossini - Sinfonia di Bologna D-duur Bologna Linnateatri SODirigent Riccardo Chailly
06:48:09Jean-Baptiste Lully - Motett "Omnes gentes" Les Arts FlorissantsDirigent William Christie
06:57:25Georg Friedrich Händel - Süit g HWV 452 III Sarabande Keith Jarrett (klaver)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.