Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Erik Satie - Gymnopeedia nr. 3
   Gerald Garcia (kitarr), Slovaki Filharmoonikud, Peter Breiner
* Jean Sibelius - Devotion 
   Lahti Sümfooniaorkester, Marko Ylönen (tšello), Osmo Vänskä
* Robert Schumann - Träumerei
   Mozarteumi klarnetikvintett
* Claudio Monteverdi - Madrigal "Era l'anima mia"
   Concerto Vocale, Reme Jacobs
* Nicolas de Grigny - Cromorne en taille a 2 partie (Kyrie from Organ Mass)
   Frederic Desenclos (orel)
* Antoine de Lhoyer - Adagio - Concerto for guitar 
   Philippe Spinosi (kitarr), Ensemble Matheus, dirigent Jean-Christophe Spinosi
* Aleksandr Borodin - "Vürst Igor": Polovetside tants nr. 2
   Prantsuse Raadio filharmooniaorkester, Peterburgi Maria Teatri koor,
   Paavo Järvi
* Lennon, McCartney - Fool on The Hill
   12 Cellists of the Berlin Philharmonic
* Georg Friedrich Händel - Concerto grosso "Alexanderfest" 
   Akademie für Alte Musik Berlin
* Gustav Ernesaks, Juhan Smuul - "Meri laulab" tsüklist
   "Kuidas kalamehed elavad"
   Eesti Rahvusmeeskoor, Kuno Areng
* George David Weiss, Bob Thiele - "What a wonderful world"
   muusikast filmile "Good morning, Vietnam"
   Jackie Evancho
* Tommaso Albinoni - Adagio g-moll
   Ferenc Liszti nim. Kammerorkester, Janos Rolla
* Jan Krtitel Vanhal - Sümfoonia c-moll II Andante
   London Mozart Players, Matthias Bamert
* Heitor Villa-Lobos - Musta luige laul
   Steven Isserlis (tšello), Thomas Ades (klaver)
* Inglise rahvalaul, William Gillies Whittaker - Blow the wind southerly
   Kathleen Ferrier (kontraalt)
 
01:01
 
* Luys Milan - Fantasia de consonancias y redobles
   Göran Söllscher (kitarr)
* Emilis Melngailis - Keelpillikvartett "Quasi uno Quartetto": I Introduktsioon
   Ilze Zarina, Agnese Kannina, Arigo Štrals, Diana Ozolina
* Maurice Ravel - Pavaan
   Lesley Garrett (sopran), Britten Sinfonia, Britten Chorus, Ivor Bolton
* Tan Dun - Desert Cappricio
   Tan Dun & Yo-Yo Ma
* Max Reger - Variatsioon nr. 8 tsüklist "Variatsioonid ja fuuga  Mozarti teemale"
   Venemaa Riiklik Sümfooniaorkester, Valeri Poljanski
* Henn Rebane, Hando Runnel - Veskimees
   Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline Naiskoor, Henn Rebane (akordion),
   Raul Talmar
* Philip Glass - The Hours
   The Lyric Quartet, Michael Riesman (klaver), Nick Ingman
* Samuel Barber - Adagio keelpillidele
   Austraalia Kammerorkester, Richard Tognetti
* Georges Bizet - "Hällilaul" Väikesest süidist "Laste mängud"
   Orchestre de Paris, Paavo Järvi
* Reynaldo Hahn - 3. osa Sonaadist viiulile ja klaverile C-duur
   Charles Sewart (viiul), Stephen Coombs (klaver)
* Jean-Baptiste Lully - Motett "Ave coeli"
   Les Arts Florissants, William Christie
* Giles Farnaby - Dream, Rest, Humour & Conceit
   Martin Souter (orel)
 
02:00
 
* Mihkel Lüdig - Eesti viis
   Henry-David Varema (tšello), Heiki Mätlik (kitarr)
* Camille Saint-Saens - Klaverikontsert nr. 4 c-moll
   Stephen Hough, Birminghami Sümfooniaorkester, Sakari Oramo
* Pietro Antonio Cesti - Kantaat "Mia tiranna"
   Rene Jacobs (kontratenor), Concerto Vocale (instrumentaal), Rene Jacobs
* Pjotr Tšaikovski - Lillede valss balletist "Pähklipureja"
   Prantsuse Raadio filharmooniaorkester, Paavo Järvi
* Franz Schubert - Klaverisonaat nr. 1 E-duur (lõpetamata)
   Arkadi Volodos (klaver)
 
03:02
 
* Johann Rosenmüller - Sonaat nr. 7
   The King's Noyse, David Douglas
* Wolfgang Amadeus Mozart - Oboekontsert C-duur 
   Heinz Holliger (oboe), Müncheni Kammerorkester, Hans Stadlmair
* William Byrd - Oo Jumal, paganad on tulnud Sinu valdustesse
   Vokaalansambel "I Fagiolini", Robert Hollingworth
* Joseph Haydn - Klaverisonaat nr. 46 As-duur II Adagio
   Marc-Andre Hamelin (klaver)
* Johannes Brahms, Klaus Groth - Viis laulu "Sügisel"
   Monteverdi Koor
* Antonin Dvorak - Sümfoonia nr. 7 d-moll 
   Baltimore'i Sümfooniaorkester, Marin Alsop
 
04:22
 
* Eduard Franck - Viiulikontsert
   Christiane Edinger (viiul), Saarbrückeni Raadio Sümfooniaorkester,
   Hans-Peter Frank
* Johann Sebastian Bach - V osa -"Mu hing ootab Issandat" Kantaadist
   nr. 131 "Sügavusest hüüan su poole, Issand"
   The Purcell Quartet
* Gustav Mahler - Sümfoonia nr. 5 IV osa Adagietto. Sehr langsam
   Radio-Sinfonieorchester Stuttgart des SWR, dirigent Roger Norrington
 
05:06
 
* Johann Joachim Quantz - Flöödikontsert G-duur
   Emmanuel Pahud (flööt), Trevor Pinnock (klavessiin),
   Kammerakademie Potsdam
* Gabriel Faure - Klaverikvintett nr. 2 c III Andante moderato
   Domus-kvintett
* Carl Maria von Weber - Klarnetikontsert nr. 2 Es-duur II Romanza 
   Martin Fröst (klarnet), Tapiola Sinfonietta, dirigent Jean-Jaques Kantorow
* Darius Milhaud - Filmifantaasia "Härg katusel"
   Gidon Kremer (viiul), Oleg Maisenberg (klaver)
* Rudolf Tobias, psalm 42 - Otsekui hirv
   Noorte Filharmoonia sümfooniaorkester, Kaarli koguduse kammerkoor,
   Raekoja Kammerkoor, Tallinna Poistekoor, Toomas Kapten
 
06:04
 
* Alexandre Guilmant - Allegro 
   Ian Tracey (orel), BBC Philharmonic, Rumon Gamba
* spirituaal, Moses Hogan - Didn't My Lord Deliver Daniel?
   Conspirare, Craig Hella Johnson
* Jan Koetsier - Puhkpillisümfoonia 
   tenThing
* Ruben M. Campos - La Paloma
   Cyprien Katsaris (klaver)
* Leroy Anderson - Fiddle-faddle
   BBC Kontsertorkester, dirigent Leonard Slatkin
* Lepo Sumera - Boris Björn Baggerile ja ta sõbrale
   Boris Björn Bagger (kitarr), Jaan Õun (flööt)
* Henry Purcell - O dive custos Auriacae domus 
   Suzie Le Blanc (sopran), Barbara Borden (sopran), Tragicomedia,
   Stephen Stubbs, Erin Headley
* Francis Poulenc - Hodie Christus natus est
   Polyphony, dirigent Stephen Layton
* Veljo Tormis, Viivi Luik - "Sügismaastikud" tsüklist "Looduspildid"
   Ellerhein, Tiia-Ester Loitme
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar