Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Sergei Prokofjev - Romanss 
   Chicago SO, Claudio Abbado
* Felix Mendelssohn - Keelpillisümfoonia nr.1 C II Andante
   Concerto Köln
* Gioacchino Rossini, Frédéric Berr - Kvartett nr. 3 F-duur: II Andante
   Michael Thompson Wind Quartet
* Paolo Tosti - Pour un baiser!
   Kate Royal (sopran), Malcolm Martineau (klaver)
* Benjamin Britten - Tšellosüit nr. 3, IV: Barcarola
   Truls Mork (tšello)
* Wolfgang Amadeus Mozart - Serenaad B "Gran Partita" III Adagio
   Berliini Filharmoonikud, Zubin Mehta
* Jacques Halévy - Clari kavatiin ooperist "Clari" 
   Cecilia Bartoli, Ada Pesch, Orchestra La Scintilla, dirigent Adam Fischer
* Stephan Micus - I praise you, unfading rose
   Stephan Micus (vokaal, instrumentaal)
* Heino Eller - Viis pala keelpilliorkestrile I Romanss
   Kesk-Pohjanmaa Kammerorkester, Juha Kangas
* Felix Mendelssohn-Bartholdy - Kyrie eleison
   Corydon Singers, Matthew Best
* John Wright - Toccatina filmist "Saint Joan"
   John Wright (orel)
* Sergei Prokofiev - Balletisüit Romeo ja Julia nr. 2, III: Paater Lorenzo
   Cincinnati Sümfooniaorkester, Paavo Järvi
* Heino Kaski - Prelüüd orkestrile Ges-duur
   Soome Raadio Sümfooniaorkester, Okko Kamu
* Alfred Schnittke - Süit vanas stiilis; I osa - Pastoraal
   Vadim Gluzman (viiul), Angela Yoffe (klaver)
 
01:00
 
* Pierre Tabart - Magnificat IV Suscepit Israel
   Ensemble La Fenice, Ensemble Jacques Moderne, Jean Tubery
* Eesti vaimulik rahvalaul - Mu süda, ärka üles
   Andre Maaker (kitarr)
* Nikolai Rimski-Korsakov, Aleksei Kolstov - Idamaine romanss 
   Mischa Maisky (tšello), Pavel Gililov (klaver)
* Johann Bach (1604-1673) - Motett "Meie elu on kui vari"
   Frankfurter Kantorei, Helmuth Rilling
* Meredith Wilson - Till there was you
   Katherine Jenkins (vokaal), David Foster (klahvpillid), orkester
* Max Bruch - Šoti fantaasia III Andante sostenuto
   Midori (viiul), Iisraeli Filharmoonikud, Zubin Mehta
* Arvo Pärt - Statuit ei Dominus
   Ene Salumäe (orel), Christopher Bowers-Broadbent (orel),
   Kaia Urb (sopran), Tiit Kogerman (tenor), Tõnu Kaljuste
* John Williams - As the Water...
   John Williams, John Williams
* Albert Ketelbey - Kellad üle aasa
   Londoni Uus Sümfooniaorkester, Robert Sharples
* y Soler Vicente Martin, Johann Nepomuk Wendt - Una cosa rara:
   XVI Non farmi piu languir
   Moonwinds (instrumentaal/puhkpilliansambel), Joan Enric Lluna
* Edgar Arro - Meditatsioon I
   Tõnu Reimann (viiul), Anne-Marie Grundsten (orel)
* Filippo Vitali - O bei lumi
   Pierre Pitzl
* Toivo Kuula - Lammaste tants
   Izumi Tateno (klaver)
* Reinhold Glier, Mihhail Nakarjakov - Kontsert sarvele ja orkestrile
   Sergei Nakarjakov (trompet), Jena Filharmoonikud, Andrei Boreiko
 
02:01
 
* Antonio Vivaldi - II osa Andante Kontserdist B-duur kahele viiulile,
   keelpillidele ja basso continuole
   Viktoria Mullova (viiul), Giuliano Carmignola (viiul),
   Veneetsia Barokkorkester, dirigent Andrea Marcon
* Benjamin Godard - "Concerto romantique" viiulile ja orkestrile 
   Slovaki Filharmoonia orkester, Kirk Trevor
* Georg Philipp Telemann - Tafelmusik, III osa. Ouverture B-duur
   Freiburgi Barokkorkester
* Georg Friedrich Händel - Aaria "Urne voi, che racchiudete"
   oratooriumst "Aja ja Tõe triumf" 
   Pavol Breslik (tenor), Le Concert d'Astrée, Emmanuelle Haim
* Johannes Brahms - Sonaat viiulile ja klaverile nr. 3 d-moll 
   Sergei Hatšaturjan (viiul), Lucine Hatšaturjan (klaver)
 
03:19
 
* Ludwig van Beethoven - Keelpillikvartett nr. 6 B II Adagio ma non troppo
   Quartetto Italiano
* Sergei Rahmaninov - Klaverikontsert nr 2: II Adagio sostenuto
   Mihhail Rudy (klaver), Peterburi Filharmoonia orkester, Mariss Jansons
* René Eespere - Evocatio
   Tiit Peterson (kitarr)
* Anton Bruckner - Tota pulchra es
   Janis Sprogis, Läti Raadio koor, Aivars Kalejs (org), Sigvards Klava
* Georges Bizet - Orkestrisüit nr 3 "Rooma"
   Orchestre de Paris, Paavo Järvi
 
04:25
 
* Claude Debussy, Charles Baudelaire - Viis Baudelaire'i luuletust
   Dawn Upshaw (sopran), James Levine (klaver)
* gregooriuse laul - Ecce venit / Psalm 94
   Vox Clamantis, Jaan-Eik Tulve
 
05:01
 
* Arnold Bax - Peoavamäng
   Londoni Filharmooniaorkester, Bryden Thomson
* Joseph Lanner - Valss "Flüchtige Lust"
   Ensemble Wien, Paul Guggenberger
* Antonin Dvo'rak - Romanss
   Sarah Chang (viiul), Berliini Filharmoonikud, Placido Domingo
* Edvard Grieg - Süit nr. 1 muusikast draamale "Peer Gynt"
   Göteborgi Sümfooniaorkester, Neeme Järvi
* Carl Czerny - Allegro agitato Suurest sädelevast sonaadist h-moll
   Yaara Tal (klaver), Andreas Groethuysen (klaver)
* Gustav Mahler, Friedrich Rückert - Olen maailmale kaotsi läinud
   Läti Raadio koor, Sigvards Klava
 
06:06
 
* Anton Diabelli - Sonatiin a-moll nr. 7 
   Cyprien Katsaris (klaver)
* James Whitbourn - A brief story of Peter Abelard
   Jermy Powell (sopransaksofon), Ken Cowan (orel),
   Westminster Williamson Voices, James Jordan
* Dmitri Šostakovitš - Polka balletist "Kuldne ajastu"
   Prantsuse Raadio filharmooniaorkester, Paavo Järvi
* Jeremiah Clarke - Kiida Issandat, Jeruusalemm
   The Academy of Ancient Music, Oxfordi Uue Kolledzhi koor,
   Edward Higginbottom
* Manuel de Falla, seade P. Dupont - Neli šoti tantsu 
   Eesti Kaitseväe Orkester, Peeter Saan
* Heinrich Schütz - Taaveti psalm "Nun lob, mein Seel, den Herren"
   Stuttgarti Kammerkoor, Musica Fiata Köln, Frieder Bernius
* Johann Strauss, jun. - Lood Viini metsadest
   Viini Rahvaooperi orkester, Franz Bauer-Theussl
* Fryderyk Chopin - Masurka h-moll 
   Erna Saar (klaver)
* Agustin Barrios - Valss nr. 3
   Kristo Käo (kitarr)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar