Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Johann Sebastian Bach - Orkestrisüit nr. 3 D-duur, II: Aaria
   Academy of St.Martin-in-the-Fields, Neville Marriner
* Jean Sibelius - Eleegiline meloodia "Maasüidist"
   Kesk-Pohjanmaa Kammerorkester, Juha Kangas
* Joseph Haydn - Keelpillikvartett 
   Lindsay Quartet
* Reynaldo Hahn - Kui mu luulel oleksid tiivad
   Felicity Lott (sopran), Graham Johnson (klaver)
* Antonio Vivaldi, seade Emilio Pujol - Kontsert D-duur 
   Sharon Isbin (kitarr), Zürichi Kammerorkester, Howard Griffiths
* Richard Strauss, Richard Dehmel - Waldseligkeit 
   Diana Damrau (sopran), Müncheni Filharmoonikud, Christian Thielemann
* Eesti rahvaviis - Meil aiaäärne tänavas
   Andre Maaker (kitarr)
* Giuseppe Tartini - I osa - Largo Tšellokontserdist D-duur
   Püha Pauli Kammerorkester, Mstislav Rostropovitš, Hugh Wolff
* Rudolf Tobias, 42 Psalm - Otsekui hirv
   Ene Salumäe (orel), Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Daniel Reuss
* Barbra Streisand - A star is born: Evergreen
   Praha Filharmoonia orkester, Nick Ingman
* Felix Mendelssohn-Bartholdy - Adagio religioso Sümfoonia nr. 2 B-duur
   Deutsches SO Berlin, Vladimir Ashkenazy
* Georg Friedrich Händel - Concerto grosso D 
   Amsterdam Händel Players, Peter Stratford
 
01:02
 
* John Dowland - Woeful heart
   Emma Kirkby(sopran), Anthony Rooley (orpharion)
* Henry Desmarest - Te Deum de Paris: IV Te per orbem
   Le Concert Spirituel, dir Hervé Niquet
* Johann Pachelbel - Nun komm, der Heiden Heiland
   Werner Jacob (orel)
* Arvo Pärt - Spiegel im Spiegel
   Tasmin Little (viiul), Martin Roscoe (klaver)
* Bernard Herrmann - Armastuse hetk Filmisüidist "Vertigo"
   Los Angelese Filharmoonia orkester, Esa-Pekka Salonen
* Frank Loesser - "Ma pole kunagi enne olnud armunud" muusikalist "Gyus & Dolls"
   Barbra Streisand, orkester, Jeremy Lubbock
* Evald Vain - Sügisesel rannal
   Leonora Palu (flööt), Pärnu Linnaorkester, Maano Männi
* Ludwig van Beethoven - Sümfoonia nr. 5 c-moll
   Berliini Filharmoonikud, Herbert von Karajan
* Modest Mussorgski - "Rikas ja vaene juut" tsüklist "Pildid näituselt"
   Berliner Philharmoniker, dirigent Simon Rattle
* Malcolm Arnold - "Saraband" balletist "Solitaire"
   The Philharmonia, Bryden Thomson
* Toivo Kuula - Sõnadeta laul
   Erkki Rautio (tšello), Izumi Tateno (klaver)
* Giulio Caccini - Amarüllis
   Cecilia Bartoli (sopran), György Fischer (klaver)
* Frederic Chopin - Valss nr. 9 As-duur 
   Dmitri Alexejev (klaver)
 
02:03
 
* Artur Kapp - "Viimne piht" oratooriumist "Hiiob" osa: 16
   Maano Männi (viiul), Ines Maidre (orel)
* Camille Saint-Saens - Tšellokontsert nr. 1 a-moll
   Gilbert Varga
* Franz Schubert - Ave Maria
   Georg Ots (bariton), Eugen Kelder (klaver)
* Georges Bizet - 3 osa Andante molto Orkestrisüidist nr 3 "Rooma"
   Orchestre de Paris, Paavo Järvi
* tundmatu - Istampitta Belicha
   Raho Langsepp (keskaja flööt), Lilian Langsepp (gooti harf),
   Helena Uleksin (kellad)
 
03:00
 
* Cesar Franck - Keelpillikvartett D III Larghetto
   Bartholdy-kvartett
* Pjotr Tšaikovski - Sümfoonia nr. 3 D (Poola) II Alla tedesca
   New Yorgi Filharmoonikud, Leonard Bernstein
* Keith Emerson - Klaverikontsert nr. 1
   Keith Emerson (klaver), Londoni Filharmoonia orkester
* René Eespere - Evocatio
   Tiit Peterson (kitarr)
* Sergei Rahmaninov - Gloria in excelsis
   Rootsi Raadio koor, Tõnu Kaljuste
* Johannes Brahms - Klaverikvartett nr. 3 c-moll 
   Leopold String Trio
 
04:26
 
* Ludwig van Beethoven - Septett Es-duur
   Divertimento Salzburg
 
05:11
 
* Wolfgang Amadeus Mozart - Kontsert A-duur klarnetile ja orkestrile 
   Martin Fröst (klarnet), Amsterdam Sinfonietta, Peter Oundjian
* Eric Whitacre - The River Cam
   Julian Lloyd Webber (tšello), Londoni Sümfooniaorkester, Eric Whitacre
* Veljo Tormis - Lauliku lõpusõnad
   Eesti Rahvusmeeskoor, Ants Soots
* Wilhelm Friedemann Bach - Sümfoonia F-duur
   Combattimento Consort Amsterdam, Jan Willem de Vriend
 
06:08
 
* Albert Ketelbey - "Kuuvalgus"
   The Palm Court Theatre Orchestra, Anthony Godwin
* Friedrich Saebelmann, Peeter Ruubel - Kaunimad laulud
   Eesti Raadio segakoor, Jüri Rent
* Richard Wagner - "Armusurm" ooperist "Tristan ja Isolde"
   Jane Eaglen (sopran), Covent Gardeni Kuningliku Ooperiteatri
   orkester, Mark Elder
* Paul Gilson - "Chants et danses de Matelots" teosest "La Mer"
   Flaami Raadio orkester, Martyn Brabbins
* Dmitri Šostakovitš - "Kolm fantastilist tantsu" I: Marss: Allegretto
   Tatjana Nikolajeva (klaver)
* Richard Strauss - Andante-allegro Sonaadist viiulile ja klaverile Es-duur 
   Gidon Kremer (viiul), Oleg Maisenberg (klaver)
* Noel Coward - "Cavalcade": Twentieth Century Blues
   Ian Bostridge (tenor), Jeffrey Tate (klaver)
* Carl Maria von Weber - Sümfoonia nr. 2 C-duur; IV-Finaal. Scherzo presto
   Norra Raadio Orkester, Ari Rasilainen
* Hideyuki Nishimura, Folkloor - Kui mina alles noor veel olin
   Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline Naiskoor, Õnne-Ann Roosvee
* Anselm Hüttenbrenner - 6 variatsiooni 
   Cyprien Katsaris (klaver)
* Johann Sebastian Bach, William Walton - Herzlich tut mir verlangen
   Jonathan Plowright (klaver)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar