Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Jean Sibelius - 5 laulu: III Soluppgang
   Tine Thing Helseth (trompet), Royal Liverpool Philharmonic Orchestra,
   Eivind Aadland
* Heino Eller - Viis pala keelpilliorkestrile IV Hällilaul
   Kesk-Pohjanmaa Kammerorkester, Juha Kangas
* Gioacchino Rossini, Frédéric Berr - Kvartett nr. 3 F-duur: II Andante
   Michael Thompson Wind Quartet
* Domenico Scarlatti - Stabat mater, "Eja mater, fons amoris"
   Vox Luminis
* Johann Sebastian Bach - Partiita nr. 1 h-moll: Allemande
   Elisabeth Batiashvili (viiul)
* tundmatu - Fandango
   Ensemble Kapsberger
* Wolfgang Amadeus Mozart - Figaro pulm: "Dove sono"
   Barbara Hendricks (sopran), Inglise Kammerorkester, Jeffrey Tate
* Trad. - My Love Is Like A Red Red Rose
   Izzy
* Victor Herbert - Tšellokontsert nr. 2 e-moll 
   Gautier Capucon (tšello), Frankfurdi Raadio sümfooniaorkester, Paavo Järvi
* Johannes Brahms - Motett "Kuid mina olen armetu"
   La Chapelle Royale, Collegium Vocale, Philippe Herreweghe
* Nigel Hess - Potatoes
   Joshua Bell, Royal Philharmonic Orchestra, Nigel Hess
* Christoph Willibald Gluck - Balletistseen ooperist "Orfeus ja Euridice"
   Londoni Filharmoonikud, Raymond Leppard
* Tomaso Albinoni - Adagio g-moll
   Andre Rieu orkester, Andre Rieu
 
01:00
 
* Francis Poulenc - Eleegia
   Güher Pekinel (klaver), Süher Pekinel (klaver)
* Miina Härma, tekst: Anna Haava - Kui sa tuled, too mull' lilli
   Kaia Urb (sopran), Heiki Mätlik (kitarr)
* Joseph Haydn - Klaverisonaat nr. 52 Es-duur II Adagio
   Marc-Andre Hamelin (klaver)
* Astor Piazzolla - Adios Nonino
   Arvo Leibur (viiul), Terje Terasmaa (vibrafon), Heiki Mätlik (kitarr)
* Leonard Bernstein - Somewhere (West Side Story)
   Karita Mattila (sopran), orkester
* Sigur Ros - Heystan
   Sigur Ros
* Giuseppe Antonio Brescianello - Concerto B-duur II Adagio
   La Cetra Barockorchester Basel, dirigent David Plantier, Vaclav Luks
* Edward Elgar - See on kaunis muusika
   Worcesteri Katedraali koor, Donald Hunt
* Richard Rodgers, sõn. Oscar Hammerstein II - "This Nearly Was Mine"
   from "South Pacific"
   Bryn Terfel, English Northern Philharmonia, dirigent Paul Daniel
* Alessandro Marcello - II osa Adagio Oboekontserdist d-moll
   Burkhard Glaetzner (oboe), Neues Bachisches Collegium musicum
* Edward Elgar - Salut D'Amour
   David Garrett
* Nikita Koškin - Hällilaul
   Kristo Käo (kitarr), Jorma Puusaag (kitarr)
* Robert Schumann, Heinrich Heine - Poeedi armastus: Reini pühades voogudes
   Ian Bostridge (tenor), Julius Drake (klaver)
* Ryuichi Sakamoto - Opus / Oopus
   Ryuichi Sakamoto (klaver)
* Galina Grigorjeva - "Lahkumisele" V osa "Vaoshoitult"
   Hortus Musicus
* Ludwig van Beethoven - Sonaat nr 8 c-moll "Pateetiline"
   Paul Lewis (klaver)
 
02:18
 
* Claudio Monteverdi - Se i languidi miei sguardi
   Sara Mingardo, Concerto Italiano
* Georges Bizet - 3 osa Andante molto Orkestrisüidist nr 3 "Rooma"
   Orchestre de Paris, Paavo Järvi
* Giuseppe Tartini - Viiulisonaat A-duur, "Portugali kitarri mängiva preestri stiilis"
   Locatelli Trio: Elizabeth Wallfisch (viiul), Richard Tunnicliffe (tšello),
   Paul Nicholson (klavessiin)
* Cesar Franck - Keelpillikvartett D III Larghetto
   Bartholdy-kvartett
* Jean Sibelius - Toonela luik 
   Toronto Sümfooniaorkester, Jukka-Pekka Saraste
 
03:08
 
* Johann David Heinichen - Kontsert A-duur (Seibel 228)
   Il Fondamento
* Arvo Pärt - De profundis
   Eesti Rahvusmeeskoor, Andrus Siimon
* Camille Saint-Saens - Keelpillikvartett nr. 2 G-duur 
   Fine Arts Quartet
* Franz Schubert - Missa As-duur 
   Oregoni Bachi Festivali Koor ja Oregoni Bachi Festivali Orkester, Helmuth Rilling
 
04:41
 
* Leos Janacek - Lachian Dances
   Praha Raadio Sümfooniaorkester, Vladimir Valek
 
05:02
 
* Georg Friedrich Händel - Aaria "Crede l'uom ch'egli riposi" 
   oratooriumst "Aja ja Tõe triumf"
   Sonia Prina (alt), Le Concert d'Astrée, Emmanuelle Haim
* Henryk Gorecki - Sümfoonia nr. 3 II Lento e largo - Tranquillissimo
   London Sinfonietta, David Zinman
* Claude Debussy - "Meri" - kolm sümfoonilist eskiisi
   Cincinnati Sümfooniaorkester, Paavo Järvi
* Richard Strauss - Capriccio: Sekstett
   Deutsche Kammerphilharmonie Bremen, Paavo Järvi
* Malcolm Arnold - "Saraband" balletist "Solitaire"
   The Philharmonia, Bryden Thomson
* Eric Whitacre - What If
   Thomas Burritt (löökriistad), segakoor Conspirare, Craig Hella Johnson
 
06:03
 
* Veljo Tormis - Hääled Tammsaare karjapõlvest
   Marta Hansen (naishääl), Taavi Teder (meeshääl), Riiklik
   Akadeemiline Meeskoor (RAM), Ants Soots
* Ferenc Liszt - "Kantsoon" tsüklist "Rännuaastad"
   Jorge Bolet (klaver)
* Pjotr Tšaikovski - Keelpillikvartett nr. 1 D I Moderato e semplice
   Borodini Kvartett
* Paul Gilson - "Chants et danses de Matelots" teosest "La Mer"
   Flaami Raadio orkester, Martyn Brabbins
* Ariel Ramirez - Kyrie (Misa criola)
   Juan Diego Florez (tenor), Orchestra e Coro del Teatro Comunale di
   Bologna, Michele Mariotti
* Johann Strauss - "Schwips-lied" operetist "Öö Veneetsias"
   Barbara Bonney (sopran); Ronald Schneider (klaver)
* Arthur Wood - "Barwick Green" (Maypole Dance) süidist "My Native Heath"
   BBC Sümfooniaorkester, David Parry
* Felix Mendelssohn-Bartholdy - Ave Maria
   Corydon Singers, Inglise KO, Matthew Best
* Carl Czerny - Avamäng
   Yaara Tal (klaver), Andreas Groethuysen (klaver)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar