00:16:45Ludwig van Beethoven - Keelp.kvartett nr.6 B II Adagio ma non troppo Quartetto Italiano
00:24:18Carl Czerny - Suur sonaat op 54: Andante con sentimento Yaara Tal (klaver), Andreas Groethuysen (klaver)
00:31:15Percy Grainger - Iiri meloodia Derry krahvkonnast BBC FilharmoonikudDirigent Richard Hickox
00:35:01Duruflé - Requiem, op 9. IX In paradisum Choraled Philippe Gaillard et Stéphane Caillat, Orchestre de l'Association des concerts Lamoureux
00:37:59Astor Piazzolla - Milonga del Angel Yo-Yo Ma
00:44:36Wolfgang Amadeus Mozart - Viiulikontsert nr. 4 D-duur K-218; II osa - Andante cantabile Pekka Kuusisto (viiul), Tapiola SinfoniettaDirigent Olli Mustonen
00:51:12W. A. Mozart - "Serenade in G, K525, II Romance, Andante" filmist "Alien" Academy of Saint Martin in the FieldsDirigent Neville Marriner
00:56:54Felix Mendelssohn-Bartholdy - Adagio religioso (Sümf. nr.2 B-duur) Deutsches SO BerlinDirigent Vladimir Ashkenazy
01:04:29Fryderyk Chopin/arr.Camille Saint-Saens - Nokturn Es-duur op. 55 nr. 2 Philippe Graffin (viiul), Pascal Devoyon (klaver)
01:09:18Reynaldo Hahn - Si mes vers avaient des ailes Elizabeth Schwarzkopf (sopran), Gerald Moore (klaver)
01:11:28Isaac Albeniz - Tango Espana nr 2. Andantino op 165 Benjamin Grosvenor (klaver)
01:13:58Valentin Silvestrov - II osa - Andantino teosest "Post Scriptum" Aleksei Ljubimov, Aleksander Trostianski
01:17:49George Martin - Adagietto Tommy Reilly & The Academy of St. Martin-in-theFields Chamber Ensemble
01:23:39Nikolai Rimski-Korsakov - Sümfooniline süit 'Sheherezade': Noor prints ja printsess Filharmoonia orkesterDirigent Enrique Batiz
01:34:12Anonymus Island 1660 - Gefi per Drottinn svar Carmina Chamber ChoirDirigent Arni Heimir Ingolfsson
01:35:18Francis Chagrin - Finale filmist "Greyfriars Bobby" BBC Philharmonic
01:37:56Dobrinka Tabakova - Frozen river flows Roman Mints (viiul), Raimondas Sviackievicius (akordion), Donatas Bagurskas (kontrabass)
01:44:06Heinrich Bach (1615-1692) - Lamento "Oh oleks mu näol palju pisaraid" Julia Hamari (alt), instr.-ansambelDirigent Helmuth Rilling
01:51:05Alfredo Catalani - Eleganza (Capriccio-mazurka) Pietro Spada (klaver)
01:54:14Antonio Vivaldi - Andante Christina Tourin (harf) ja ansambel
02:00:16Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverisonaat nr. 11 A-duur KV 331 Mitsuko Uchida (klaver)
02:24:59Johann Sebastian Bach - Kantaat nr 161 Komm, du süsse Todesstunde, BWV 161 Collegium Vocale CentDirigent Philippe Herreweghe
02:42:15Wolfgang Amadeus Mozart - I osa - Adagio-Allegro Sonaadist G-duur, K-379 (373a) Anne-Sophie Mutter (viiul), Lambert Orkis (klaver)
02:49:51Johannes Brahms - Topeltkontsert viiulile ja tšellole a-moll op 102 - II Andante Julia Fischer (viiul), Daniel Müller-Schott (tšello), Netherlands Philharmonic Orchestra AmsterdamDirigent Yakov Kreizberg
02:57:36Toivo Tulev - Be lost in the Call NYYD EnsembleDirigent Olari Elts
03:09:09Joseph Haydn - Klaverisonaat D-duur Hob.XVI:19 ; III osa - Finaal.Allegro assai Ivo Pogorelich (klaver)
03:12:45Pjotr Tšaikovski - Viiulikontsert D-duur op 35 The Philadelphia OrchestraDirigent Eugene Ormandy
03:48:40Johannes Brahms - Keelpillisekstett nr.2 G-duur op.36 ASMF Chamber Ensemble klassikaline poogenpill-sekstett
04:28:39Gustav Holst - Invocation op 19 nr. 2 Julian Lloyd Webber (tšello), Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Neville Marriner
04:38:32Ludwig van Beethoven - Kaksteist menuetti WoO 7 Tapiola SinfoniettaDirigent John Storgards
05:01:33Wolfgang Amadeus Mozart - Sümfoonia nr 34 C-duur Stuttgardi Raadio sümfooniaorkesterDirigent Roger Norrington
05:22:50Franz Schubert - Sonaat viiulile ja klaverile a-moll, D.385 (op 137 nr 2) - II Andante Julia Fischer (viiul), Martin Helmchen (klaver)
05:31:34Johannes Brahms - Sümfoonia nr.3 F II Andante Berliini FilharmoonikudDirigent Claudio Abbado
05:40:01Nikita Bogoslovski, arr. Friedrich Lips - Drei russische Stücke Sage, Reigen, Tanz/Kolm vene pala: Bõliina; Ringmäng; Tants. Friedrich Lips (bajaan)
05:47:26Arvo Pärt - De profundis Eesti RahvusmeeskoorDirigent Andrus Siimon
05:54:41Heinrich Ignaz Franz von Biber - Partita VII c-moll Marianne Ronez (viola d'amore), Ludwig Hampe (viola d'amore), Arno Jochem (viola da gamba), Michael Freimuth (
06:11:44Johann Sebastian Bach - Inglise süit nr. 6 d-moll BWV 811 V osa Double Piotr Anderszewski
06:16:25Giuseppe Antonio Brescianello - Concerto g-moll II Grave La Cetra Barockorchester BaselDirigent David Plantier, Vaclav Luks
06:18:40Felix Mendelssohn-Bartholdy - Klaveritrio nr. 2 c-moll op 66, IV osa - Finale: Allegro appassionato Julia Fischer (viiul), Jonathan Gilad (klaver), Daniel Müller-Schott (tšello)
06:26:31Georg Friedrich Händel - Tulevärgimuusika: La Rejouissance: Allegro Slovaki KammerorkesterDirigent Bohdan Warchal
06:29:32Francesco Bartolomeo Conti - "Mu hing igatseb", II: Aaria: O vulnera, vita coelestis Magdalena Kožena, Musica Antiqua KölnDirigent Reinhard Goebel
06:32:52Fryderyk Chopin - Masurka a-moll op 17 nr 4 Khatia Buniatishvili (klaver)
06:37:36William Boyce - Avamäng nr 6 d-moll CantilenaDirigent Adrian Shepherd
06:46:03Wolfgang Amadeus Mozart/arr. Georges Mathias - "Võluflööt" 2. vaatus: Pamina aaria Cyprien Katsaris (klaver)
06:49:48Antonio Vivaldi - Tšellokontsert G-duur RV 413 Sol Gabetta (tšello), Sonatori de La Gioiosa Marca
06:59:00Pjotr Tšaikovski - Lastealbum Op.39 23. L'Orgue de Barbarie Arkadi Sevidov (klaver)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.