00:13:47Antonio Vivaldi - Viola d'amore kontsert d RV394 II Largo Catherine Mackintosh (viola d'amore), Valgustusajastu OrkesterDirigent Catherine Mackintosh
00:15:44Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverisonaat F-duur K332; II - Adagio Mitsuko Uchida (klaver)
00:20:49Michael Nyman - "Up Stairs" filmist "Gattaca"
00:22:47Webber Andrew Lloyd/Charles Hart, Richard Stilgoe - The phantom of the opera: Music of the night Peter Jöback, instrumentaalansambel, Stockholm Sinfonietta
00:27:40Craig Armstrong - "Ethereal" muusikast filmile "World Trade Center" The Hollywood Studio Orchestra, Hollywood Film ChoraleDirigent Pete Anthony
00:33:05Benjamin Britten - Neli mereinterlüüdi oop."Peter Grimes" I Koit Edmontoni SODirigent Uri Mayer
00:37:29Pjotr Tšaikovski - Luikede järv: Luige teema Slovaki Raadio sümfooniaorkesterDirigent Ondrej Lenard
00:40:06Lisa Gerrard - "Ancestors" muusikast filmile "Whalerider" Lisa Gerrard
00:41:48Arcangelo Corelli - Kirikusonaat A op.3 nr.12 I Grave-Allegro-Adagio Purcell-kvartett
00:43:58Giuseppe Tartini/Riccardo Zandonai - 3. osa - Andante Sonaadist g-moll ("Kuraditriller") Anne-Sophie Mutter (viiul), Trondheimi SolistidDirigent Anne-Sophie Mutter
00:45:50Alfredo Catalani - A Sera Pietro Spada (klaver)
00:49:29Leighton Lucas - Stage Fright Rhapsody from "Stage Fright" BBC National Orchestra of WalesDirigent Rumon Gumba
00:54:30Stephan Micus - I praise you, shelter of the world Stephan Micus (vokaal, instrumentaal)
01:00:02Wolfgang Amadeus Mozart - Viiulikontsert nr. 4 D-duur K-218; II osa - Andante cantabile Pekka Kuusisto (viiul), Tapiola SinfoniettaDirigent Olli Mustonen
01:06:38Edward Elgar - Õhtustseen Worcesteri Katedraali koorDirigent Donald Hunt
01:10:32Philip Glass - The Hours The Lyric Quartet, Michael Riesman (klaver)Dirigent Nick Ingman
01:18:15Alexandre Guilmant - Adoration op. 44 Turku Philharmonic Orchestra
01:24:49Trad. (Rootsi) / arr. Carl Nielsen - Andet brudestykke Hanne Askou (viiul), Frode Andersen (akordion)
01:27:21Edvard Grieg; arr. Andre Rieu - Solveigi laul Süidist "Peer Gynt" Andre Rieu (viiul), orkester
01:31:23Johann Sebastian Bach - Partiita sooloflöödile a-moll BWV 1013 Saraband Janet See (flööt)
01:36:06James Whitbourn - Son of God mass Jermy Powell (sopransaksofon), Ken Cowan (orel), Westminster Williamson VoicesDirigent James Jordan
02:03:16Claudio Monteverdi - "Püha Neitsi vesper": Laetatus sum/Olen rõõmus Concerto Italiano, Monica Piccinini, Anna Simboli, Sara Mingardo, Luca Dordolo, Vincenzo di Donato, Antonio AbetDirigent Rinaldo Alessandrini
02:11:07Samuel Barber - Viiulikontsert op 14 James Buswell (viiul), Šoti Kuninglik RahvusorkesterDirigent Marin Alsop
02:33:59Philip Glass - Satyagraha Christopher Bowers-Broadbent (orel)
02:42:14Pjotr Tšaikovski - Sümfoonia nr. 3 D-duur "Poola sümfoonia" op 29 Leipzigi GewandhausorkesterDirigent Kurt Masur
03:22:13Ludwig van Beethoven - Viiulikontsert D-duur Vadim Repin (viiul), Viini FilharmoonikudDirigent Riccardo Muti
04:08:49Johann Nepomuk Hummel - Suur kontsert fagotile ja orkestrile F-duur Leedu KammerorkesterDirigent Saulius Sondeckis
04:30:30Georg Friedrich Händel - Aaria "Urne voi, che racchiudete" oratoorium "Aja ja Tõe triumf" HWV-46a Pavol Breslik (tenor), Le Concert d'AstréeDirigent Emmanuelle Haim
04:37:45Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr.16 G-duur Edith Fischer (klaver)
05:04:17Franz Schubert - Sonaat viiulile ja klaverile a-moll, D.385 (op 137 nr 2) Julia Fischer (viiul), Martin Helmchen (klaver)
05:25:32Georg Friedrich Händel - Triosonaat F-duur op 2 nr. 4 London Baroque
05:36:57Johann Sebastian Bach - Brandenburgi kontsert nr.6 B I Allegro Northern Sinfonia of EnglandDirigent George Malcolm
05:43:29Fryderyk Chopin - Nokturn nr.20 cis-moll op posth Lento con gran espressione Maria Joao Pires (klaver)
05:47:35Wolfgang Amadeus Mozart - Serenaad B "Gran Partita" II Menuett Berliini FilharmoonikudDirigent Zubin Mehta
05:56:14Johann Sebastian Bach - Klaverikontsert nr.3 D BWV 1054 I Allegro Glenn Gould (klaver), Columbia SODirigent Vladimir Golschmann
06:04:19Amilcare Ponchielli - Duett "Ma chi vien" ...Oh!la sinistra voce!" oop. "La Gioconda" Renata Tebaldi (sopran), Franco Corelli (tenor), Šveitsi Romaani orkesterDirigent Anton Guadagno
06:10:40Wolfgang Amadeus Mozart - Viiulikontsert nr. 3 I osa Kim Sjogren (viiul), Collegium Musicum
06:20:57Johannes Brahms - Kaks rapsoodiat klaverile op. 79 - Nr. 2 g-moll, molto passionato, ma non troppo allegro Helene Grimaud (klaver)
06:28:01Mateo Flecha - Riu, riu, chiu Julian Perkins (bariton), Cambridge'i Kuningliku Kolledži koorDirigent Stephen Cleobury
06:30:00W.A. Mozart - I osa-Allegro Klaverikontserdist nr. 22 Es-duur K-482 Cyprien Katsaris (klaver), Salzburgi KammerfilharmooniaDirigent Yoon Kuk Lee
06:42:30Alessandro Marcello - Oboekontsert c-moll John de Lancie (oboe), Philadelphia OrkesterDirigent Eugene Ormandy
06:52:59Frederic Chopin - Valss op. 34 no. 1 As-duur Cyprien Katsaris (klaver)
06:58:01Max Richter - Never Did Run Smooth filmist "Testament of Youth" Max Richter
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.