Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Wolfgang Amadeus Mozart - Klarnetikontsert A II 
   Benny Goodman, Bostoni Sümfooniaorkester, Charles Munch
* Victor Legley - Berceuse
   Eddy Van Oosthuyzen (klarnet), Flaami Raadio orkester, Yoel Levi
* Johann Sebastian Bach - II osa - Affettuoso Brandenburgi kontserdist nr. 5
   Angela Hewitt (klaver), Alison Mitchell (flööt),
   Austraalia Kammerorkester, Richard Tognetti
* Camille Saint-Saens - Ave Maria
   Kaia Urb (sopran), Heiki Mätlik (kitarr)
* Franz Schubert - Allegretto c-moll 
   David Fray (klaver)
* Johannes Brahms - Keelpillikvintett G
   Amadeus-kvartett, C. Aronowitz (alt)
* Edvard Grieg - Peer Gynt: Pinsesalme / Nelipüha hümn
   ERSO, RAM, Ellerhein, Paavo Järvi
* Ze Gomez - Por do Sol
   Nigel Kennedy
* trad., André Rieu, De Van - Minuit Chretien
   André Rieu (viiul), Strauss Orchestra
* Peter Benoit - O Gloriosa Virginum
   Flaami Raadio koor, Joris Verdin (orel), Vic Nees
* John Williams - Proloog filmist "JFK"
   Tim Morrison (trompet), orkester John Williamsi juhatusel, John Williams
* Tommaso Albinoni - Adagio g-moll
   Shoti Barokkansambel, Lenoard Friedman
 
01:00
 
* Jan K'rtitel Vanhal - Sümfoonia g-moll II 
   London Mozart Players, Matthias Bamert
* Edward Elgar - Öölaul
   Nigel Kennedy (viiul), Peter Pettinger (klaver)
* Josquin Desprez - Vous l'arez s'il vous plaist
   The King's Singers
* Benjamin Britten - Tšellosüit nr. 2 D-duur, IV: Andante lento
   Truls Mork (tšello)
* Giulio Caccini - Amarilli, mia bella
   Teatro Lirico: Milos Valent, Maxine Eilander, Erin Headley, Stephen Stubbs
* Trad., seade Tolga Kashif - O Waly, Waly
   Lesley Garrett
* Norra rahvaviis - Eg ser deg utfor gluggjen
   Nils Okland (viiul), Sigbjorn Apeland (harmoonium)
* Georges Bizet - Adagietto Arlitar-süidist nr. 1
   New Yorgi Filharmoonikud, Leonard Bernstein
* Tomas Luis da Victoria - Ave Maria
   Nõmme Muusikakooli Kammerkoor, Indrek Vijard
* Tom Tykwer, Johnny Klimek, Reinhold Heil -
   "Laura's Murder" Tom Tykweri filmist "Parfüüm"
   Berliini Filharmooniaorkester, Simon Rattle
* Eric Coates - By the Sleepy Lagoon
   BBC Sümfooniaorkester, David Parry
* Jurjanu Andrejs - Barkarool
   Liepaja Sümfooniaorkester, Imants Resnis
* Mart Siimer - "Tiivasirutus" teosest "Kaks pala"
   Tarmo Johannes, Mikk Murdvee, Mart Siimer, Toomas Vavilov
* Charles Gounod - Parce Domine
   Heikki Rainio (tenor), Kalevi Kiviniemi (orel), Marius Järvi (tšello)
 
02:01
 
* Robert Schumann - "Eusebius" tsüklist "Karneval"
   Marc-André Hamelin (klaver)
* Fritz Kreisler - Viini kapriis
   Tasmin Little (viiul), Piers Lane (klaver)
* Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr. 32 c-moll
   Alfred Brendel (klaver)
* Jean-Baptiste Lully - Motett "Dixit Dominus"
   Les Arts Florissants, William Christie
* Arvo Pärt - Fratres
   Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Paavo Järvi
* Franz Liszt - Fantaasia ungari rahvaviiside teemadel klaverile ja orkestrile
   Cyprien Katsaris (klaver), The Philadelphia Orchestra, Eugene Ormandy
 
03:07
 
* Joseph Haydn - Viiulikontsert G II 
   Alberto Lysy (viiul), Camerata Lysy Gstaad
* Reynaldo Hahn - 3. osa Sonaadist viiulile ja klaverile C-duur
   Charles Sewart (viiul), Stephen Coombs (klaver)
* Robert Schumann - Fantaasia viiulile ja orkestrile 
   Lena Neudauer (viiul), Deutsche Radio Philharmonie, Pablo Gonzalez
* Carl Czerny - Allegro agitato Suurest sädelevast sonaadist h-moll
   Yaara Tal (klaver), Andreas Groethuysen (klaver)
* Vincenzo Ugolini - Beata es Virgo Maria
   Cambridge'i King's College'i koor, David Briggs (orel), Stephen Cleobury
* Eduard Tubin - Klaverikontsert
   Lauri Väinmaa, Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Arvo Volmer
 
04:17
 
* Camille Saint-Saens - Sümfoonia F-duur "Urbs Roma
   Prantsuse Raadio Sümfooniaorkester, Jean Martinon
* Magister Perotinus - Beata viscera
   Vox Clamantis, dirigent Jaan-Eik Tulve
 
05:06
 
* Astor Piazzolla - Tango 1
   Würtembergi Sümfooniaorkester, Gabriel Castagna
* Johann Joachim Quantz - Flöödikontsert G-duur
   Emmanuel Pahud (flööt), Trevor Pinnock (klavessiin),
   Kammerakademie Potsdam
* Gabriel Faure - Klaverikvintett nr. 1 d 
   Domus-kvintett
* Alexandre Guilmant - Marche-fantaisie sur deux chants d'eglise
   Ian Tracey (orel), BBC Philharmonic, Rumon Gamba
* Pablo Sarasate - Fantaasia Mozarti ooperi "Võluflööt" teemadel
   Gil Shaham (viiul), Akira Eguchi (klaver)
* Gioacchino Rossini - Religioosne prelüüd Väiksest pidulikust missast
   Philip Mayers (klaver), Marcus Creed
 
06:05
 
* Eric Whitacre, Octavio Paz - Water night
   Eric Whitacre Singers, Laudibus (segakoor), Eric Whitacre
* Henry Purcell - Abdelazer: Rondo / Rondeau
   Orchestra of John's Smith Square, Lubbock
* Andres Lemba - Gloria
   Eesti Rahvusmeeskoor, Andrus Siimon
* Manuel Maria Ponce - Estrellita
   Eliot Fisk (kitarr)
* Christoph Willibald Gluck - Timante aaria ooperist "Demofoonte"
   Philippe Jaroussky (kontratenor), Le Concert d'Astrée, Emmanuelle Haim
* Mihhail Ippolitov-Ivanov - "Kaukaasia eskiisid": Rongkäik
   Detroiti Sümfooniaorkester, Neeme Järvi
* Anton Bruckner - III osa Scherzo: Sehr schnell Sümfooniast nr. 7 E-duur
   Wiener Philharmoniker, Nikolaus Harnoncourt
* Morten Lauridsen - Ave, dulcissima Maria
   Morten Lauridsen (instrumentaal/käsikellad), Polyphony, Stephen Layton
* Sebastian Knüpfer - Ach Herr, strafe mich nicht
   Cantus Cölln, Konrad Junghänel
* Arianna Savall, Tomas Garcés - Els ulls/Silmad
   Arianna Savall
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar