00:17:29Xian Xinghai - Yellow River Piano Concerto Lang Lang (klaver), China PO, Long Yu
00:21:08Maurice Ravel - Ma Mere l´Oye. Cinq pieces enfantines - "Les entretiens de la Belle et de la Bete" Cincinnati Symphony OrchestraDirigent Paavo Järvi
00:25:23Joni Mitchell - A Case Of You Joni Mitchell
00:31:12Carl Philipp Emmanuel Bach - Tšellokontsert nr. 2 B-duur Wq 171 II Adagio Mstislav Rostropovtiš (tšello), Püha Pauli KammerorkesterDirigent Hugh Wolff
00:40:21Andres Goldstein - Liberation filmist "some who lived" Orquesta Sinfónica Nacional de la Republica ArgentinaDirigent Andres Goldstein
00:41:58Wolfgang Amadeus Mozart - Divertisment D KV-251 II Menuett Berliini FilharmoonikudDirigent Claudio Abbado
00:45:57Johann Sebastian Bach/arr. Klemens Schnorr - Kontsert D-duur op BWV 972: II Larghetto Neeme Ots (trompet), Tiia Tenno (orel)
00:49:32William Lloyd Webber - Serenaad keelpillidele II Romanss City of London SinfoniaDirigent Richard Hickox
00:54:04Harry Gregson-Williams - Chipped Paint OrkesterDirigent Harry Gregson-Williams
00:56:55Peter Machajdik - On the Sun Dividing the Grass Dušan Sujan
01:00:10Giovanni Paisiello - Klaverikontsert nr. 2 F-duur; II osa Largo Francesco Nicolosi (klaver), Collegium Philharmonicum Chamber OrchestraDirigent Gennaro Cappabianca
01:06:59Tan Dun - Crouching Tiger, Hidden Dragon Shanghai Symphony Orchestra, Shanghai National Orchestra, Shanghai Percussio, Yo-Yo MaDirigent Tan Dun
01:10:18Georg Philipp Telemann - Trompetikontsert D III Grave Hakan Hardenberger, Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Iona Brown
01:12:37Joseph Haydn - Viiulikontsert A II Adagio Alberto Lysy (viiul), Camerata Lysy Gstaad
01:20:51Cesar Franck - Cantabile H-duur Nicholas Danby (orel)
01:27:00Wolfgang Amadeus Mozart - Sümfoonia nr 25 g-moll KV183 Taani Riiklik KammerorkesterDirigent Adam Fischer
01:52:47Joseph Haydn - Tšellokontsert D-duur Hob.VIIb.4 Gautier Capucon (tšello), Mahleri KammerorkesterDirigent Daniel Harding
02:11:44Johannes Brahms - Klaverikvartett nr. 3 c-moll op 60 Leopold String Trio
02:46:29Antonin Dvorak - Sümfoonia nr. 4 d-moll op 13 Šoti RahvusorkesterDirigent Neeme Järvi
03:29:45Joseph Haydn/Béla Drahos - Sümfoonia nr. 93 D-duur Nicolaus Esterhazy Sinfonia
03:52:23Ludwig van Beethoven - Keelpillikvartett nr 16 F-duur Alban Berg Quartett
04:17:45Sergei Rahmaninov/Edgar Allan Poe - Koorisümfoonia "Kellad" op 35 Suzanne Murphy (sopran), Keith Lewis (tenor), David Wilson-Johnson (bariton), Šoti Rahvuskoor, Šoti RahvusorkDirigent Neeme Järvi
04:54:52Ludwig van Beethoven - Septett Es-duur Divertimento Salzburg
05:39:37Samuel Barber - Viiulikontsert op 14 James Buswell (viiul), Šoti Kuninglik RahvusorkesterDirigent Marin Alsop
06:02:34Sergei Prokofjev - Sümfoonia nr. 1 D-duur op 25 Klassikaline IILarghetto Moskva KammerorkesterDirigent Konstantin Orbeljan
06:07:05Eyvind Alnaes - 10 klaveripala norra rahvaviiside teemal op 39 VIII Lensmann hadd ei graaskjimra merr Erling R.Eriksen (klaver)
06:08:18Heino Lemmik/Aleksander Suuman - Sügisetüüd I Tartu Ülikooli KammerkoorDirigent Vaike Uibopuu
06:09:55Alessandro Scarlatti - Concerto grosso nr. 3 F-duur Europa GalanteDirigent Fabio Biondi
06:17:14Antonin Dvorak - Klaverikvartett Es, op.87: II Lento Isabelle Faust, Diemut Poppen, Tanja Tetzlaff, Lars Vogt
06:27:32Bedrich Smetana - The Two Widows - Sissejuhatus II vaatusele BBC FilharmoonikudDirigent Gianandrea Noseda
06:29:54Arianna Savall - Yo soy de mi amado/Kuulun oma armsamale Arianna Savall, Julio Andrade, Pedro Estevan
06:34:38Jules Massenet - Le dernier sommeil de la Vierge Orchestre de la Suisse RomandeDirigent Neeme Järvi
06:39:13Antonio Vivaldi - Kontsert viola d'amorele ja orkestrile D-duur RV 392 Fabio Biondi (viola d'amore), Europa Galante
06:49:12Fryderyk Chopin - Skertso nr 4 E-duur op 54 Benjamin Grosvenor (klaver)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.