00:17:53Francisco de Penalosa - Ne reminiscaris, Domine Gothic Voices
00:19:54Robert Schumann - "Eusebius" tsüklist "Karneval" Marc-André Hamelin (klaver)
00:22:05Emilis Melngailis - Keelpillikvartett "Quasi uno Quartetto": I Introduktsioon Ilze Zarina, Agnese Kannina, Arigo ~Strals, Diana Ozolina
00:23:26Giovanni Battista Pergolesi - 'Stabat Mater': Fac ut portem Andreas Scholl (kontratenor), Les Talens LyriquesDirigent Christophe Rousset
00:27:14Tony Iommi, Ozzy Osbourne, Geezer Butler, Bill Ward/arr. Maria Staak/Kristiina Leinemann - Planet Caravan / Planetarum vagatio Rondellus
00:31:10Gustav Theodore Holst - The Perfect Fool: Dance of the Spirits of Water BBC National Orchestra of WalesDirigent Richard Hickox
00:34:18Felix Mendelssohn-Bartholdy - Mõista mu üle kohut, oo Jumal (Psalm 43) Corydon SingersDirigent Matthew Best
00:38:12Hans Zimmer - Sent Here For a Reason Hans Zimmer
00:42:00Gabriel Faure - Hällilaul Evelyn Glennie (vibrafon), National Philharmonic OrchestraDirigent Barry Wordsworth
00:45:04Max Bruch - Šoti fantaasia I Adagio cantabile Midori (viiul), Iisraeli FilharmoonikudDirigent Zubin Mehta
00:49:37Johann Gottfried Müthel - Flöödisonaat D I Adagio Barthold Kuijken (flööt), Bob v. Asperen (klavessiin), Wieland Kuijken (tšello)
00:55:48William Byrd - Rõõmustagem Issanda õndsuse üle Robin Blaze (voc), ans. "Concordia"
01:00:33Johann Sebastian Bach/Williams Ralph Vaughan - Ach bleib' bei uns, Herr Jesu Christ BWV 649 Jonathan Plowright (klaver)
01:06:00Gioacchino Rossini - Keelpillisonaat nr.1 G II Andantino Kvartett "Serenata of London"
01:09:58Franz Schubert - Ave Maria Robertino Loretti
01:13:58Jan K'rtitel Vanhal - Sümfoonia c-moll II Andante London Mozart PlayersDirigent Matthias Bamert
01:18:15Gregorio Allegri - "Credo" missast "Vidi turbam magnam" A Sei VociDirigent Bernard Fabre-Garrus
01:25:39Wojciech Kilar - "Love Remains" filmist "The Portrait Of A Lady"
01:28:41Wolfgang Amadeus Mozart - Divertisment D KV-251 II Menuett Berliini FilharmoonikudDirigent Claudio Abbado
01:32:23Carl Zeller; arr. Andre Rieu - "Roosid Tiroolist" op. "Linnukaupmees" Andre Rieu (viiul), Andre Rieu koor, orkester
01:34:51Antonio Vivaldi - Andante Christina Tourin (harf) ja ansambel
01:40:39William Bolcom - Cabaret songs I: Waitin Kate Royal (sopran), Malcolm Martineau (klaver)
01:42:25Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr. 31 As-duur op. 110 III osa Adagio ma non troppo Piotr Anderszewski
01:44:06Georg Benda - II osa - Andantino Sonaadist G-duur flöödile ja cembalole Hans-Martin Linde, Hugo Ruf, Johannes Koch
01:46:46Wojciech Kilar - Angelus Poola Raadio Katowice sümfooniaorkester, Krakovi Filharmoonia koor, Papian Hasmik (sopran)Dirigent Antoni Wit
02:10:24Severin Cornet - Parmi di star The King's Singers, ans. "Tragicomedia"
02:17:40Ludwig van Beethoven - Romanss nr. 2 F-duur Willi Boskovsky (viiul), Viini Mozarti-ansambel
02:27:15Arvo Pärt - Berliini missa Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Tallinna KammerorkesterDirigent Tõnu Kaljuste
02:52:04Reynaldo Hahn - 3. osa Sonaadist viiulile ja klaverile C-duur Charles Sewart (viiul), Stephen Coombs (klaver)
03:00:53Dobrinka Tabakova - Suite in old style: II The rose garden by moonlight Maksim Rõsanov (altviiul), Vaiva Eidukaityte-Storastiene (klavessiin), Leedu KammerorkesterDirigent Maksim Rõsanov
03:09:14Uuno Klami - Karjala rapsoodia op 15 Islandi sümfooniaorkesterDirigent Petri Sakari
03:23:17Fryderyk Chopin - Klaverisonaat nr 2 h-moll op 35: III Marche funebre Khatia Buniatishvili (klaver)
03:32:05Eric Whitcare/E. E.Cummings - Three songs of faith: i thank You God for most this amazing day ConspirareDirigent Craig Hella Johnson
03:39:10Wolfgang Amadeus Mozart - Sümfoonia nr.41 C-duur Jupiter-sümfoonia Academy of Saint Martin in the FieldsDirigent Neville Marriner
04:12:59Ludwig van Beethoven - Viiulisonaat nr.10 G-duur Leila Josefowicz (viiul), John Novacek (klaver)
04:42:45Johann Adolf Hasse - Aaria "Su jätan aheldatuna" ooperist "Armino" Les Violons du RoyDirigent Bernard Labadie
04:50:21Johann Strauss/André Rieu - Kaiservalzer Andre Rieu & Sein Johann Strauss Orchester
04:59:57Johan Joachim Agrell - Flöödikontsert D-duur Maria Bania (flööt), Concerto CopenhagenDirigent Andrew Manze
05:15:04Johannes Brahms - Keelpillisekstett nr. 2 G op 36 II Scherzo Kammeransambel "Academy of St.Martin-in-the-Fields"
05:22:49Georg Friedrich Händel - Aci, Galatea e Polifemo HWV 72: aaria "Qui l´augel da pianta in pianta Natalie Dessay (sopran), Emmanuelle Haim (klavessiin), Le Concert D´Astrée
05:33:57Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverisonaat D-duur kahele klaverile KV-448; I - Allegro con spirito Murray Perahia (klaver), Radu Lupu (klaver)
05:42:32John Tavener - Magnificat Cambridge'i King's College'i koorDirigent Stephen Cleobury
05:49:43William Boyce - Avamäng nr 11 D-duur CantilenaDirigent Adrian Shepherd
05:56:39Heinrich Schütz - Taaveti psalm "Ich danke dem Herrn von ganzem Herzen" Stuttgarti Kammerkoor, Musica Fiata KölnDirigent Frieder Bernius
06:01:40Johann Sebastian Bach - Klaverikontsert nr 7 g BWV 1058 II Andante Glenn Gould (klaver), Columbia SODirigent Vladimir Golschmann
06:07:42Giovanni Sollima - "Violoncelles, Vibrez!" Gidon Kremer, Marta Sudraba, Sol Gabetta, Kremerata Baltica
06:18:09Claude Debussy - Clair de Lune / Moonlight (from the Suite bergamasque) Cyprien Katsaris (klaver)
06:22:47Anton Bruckner - Keelp.kvintett F IV Finaal. Lebhaft bewegt-Langsamer Melos Quartett, + E.Santiago (alt)
06:33:31Sergei Rahmaninov - I osa - Allegro ma non tanto Klaverikontserdist nr.3 d-moll, op. 30 Arkadi Volodos, Berliini FilharmooniaorkesterDirigent James Levine
06:50:00Orlando di Lasso - Las! me faut-il Ensemble Clement Janequin
06:53:19Erich Wolfgang Korngold - Die tote Stadt: Marietta laul Tine Thing Helseth (trompet), Royal Liverpool Philharmonic OrchestraDirigent Eivind Aadland
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.