00:15:35Craig Armstrong - "Ethereal Piano Coda" muusikast filmile "World Trade Center" Craig Armstrong (klaver)
00:17:36Henry Purcell/Leopold Stokowski - Dido kaebelaul BBC FilharmoonikudDirigent Matthias Bamert
00:21:36Eric Coates - By the Sleepy Lagoon BBC SümfooniaorkesterDirigent David Parry
00:25:34Maurice Durufle - Tantum ergo, op.10 nr.4 Winchesteri Katedraali koorDirigent David Hill
00:28:47Erik Satie - Gymnopeedia nr.3 Gerald Garcia (kitarr), Slovaki FilharmoonikudDirigent Peter Breiner
00:31:38Alfonso De Villalonga - Cirquito filmist "Blancanieves" Alfonso De Villalonga (klaver, ukulele), Manuel Matinez (tšello)
00:33:42David Bowie, Brian Eno - Heroes Peter Gabriel
00:37:47Jules Massenet - "Scene religieuse" muusikast näidendile "Les Erinnyees" Orchestre de la Suisse RomandeDirigent Neeme Järvi
00:43:03Harry Gregson-Williams - Chipped Paint OrkesterDirigent Harry Gregson-Williams
00:46:36Antonio Vivaldi - Kevad, op.8 nr.1 E-duur, II: Largo e pianissimo semp Elar Kuiv (viiul), Tallinna Barokkorkester
00:48:55Johannes Brahms - Sümfoonia nr.1 c II Andante sostenuto Berliini FilharmoonikudDirigent Claudio Abbado
00:58:30Ryuichi Sakamoto - "How are You?" filmist "Nagasaki: Memories of My Son" Ryuichi Sakamoto
01:00:27spirituaal/Tom Poster - Nobody knows Alison Balsom (trompet)
01:05:07Malcolm Arnold - "Saraband" balletist "Solitaire" The PhilharmoniaDirigent Bryden Thomson
01:08:17Johann Sebastian Bach/Gabriela Montero - Adagio Viiulikontserdist Nr. 2 E-duur BWV 1042 Gabriela Montero (klaver)
01:13:18Ludwig van Beethoven - Romanss nr. 2 F-duur Willi Boskovsky (viiul), Viini Mozarti-ansambel
01:23:08Dmitri Šostakovitš - Romanss (filmist Kiin) Detroiti Sümfooniaorkester, Emmanuelle Boisvert (viiul)Dirigent Neeme Järvi
01:29:03Erik Satie - Gümnopeedia nr. 3 The New London OrchestraDirigent Ronald Corp
01:31:54Jacques Offenbach - Pariisi rõõm: Barkarool Bostoni SümfooniaorkesterDirigent Seiji Ozawa
01:35:40Anton Huberty - Neu method-messige Viold'amor Stücke - Duetto, I: Adagio Marianne Ronez, Ludwig Hampe
01:38:51Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverisonaat nr. 13 B-duur KV 333 Mitsuko Uchida (klaver)
01:59:19Henry Purcell - O let me ever, ever weep Suzie Le Blanc (sopran),TragicomediaDirigent Stephen Stubbs, Erin Headley
02:07:19Johann Bach - Motett "Meie elu on kui vari" Frankfurter Kantorei, instrumentaalansambelDirigent Helmuth Rilling
02:26:13Felix Mendelssohn - Sümfoonia nr. 4 A-duur (Itaalia sümfoonia) op 90 Kuningliku Kontserdimaja OrkesterDirigent Kirill Kondrašin
02:55:59Jean-Baptiste Lully - Motett "Laudate pueri" Les Arts FlorissantsDirigent William Christie
03:03:51Sergei Rahmaninov - Mustlaskapritšo op 12 Filharmoonia OrkesterDirigent Neeme Järvi
03:22:31Arvo Pärt - Te Deum Eesti Filharmoonia Kammerkoor,Tallinna KammerorkesterDirigent Tõnu Kaljuste
03:51:10Lepo Sumera - Pala aastast 1981 Lauri Väinmaa (klaver)
03:58:36Pjotr Tšaikovski - Keelpillikvartett nr. 3 es-moll op 30 Borodini Kvartett
04:35:38Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverikontsert nr. 17 G-duur KV 453 Norra KammerorkesterDirigent Leif Ove Andsnes
05:04:19Sergei Prokofjev - Balletisüit "Romeo ja Julia" nr. 2 op 64b Cincinnati SümfooniaorkesterDirigent Paavo Järvi
05:34:06Johann Adolf Hasse - Aaria "Su jätan aheldatuna" ooperist "Armino" Les Violons du RoyDirigent Bernard Labadie
05:42:21Johann Adolph Scheibe - Flöödikontsert A-duur Maria Bania (flööt), Concerto CopenhagenDirigent Andrew Manze
05:58:15Georg Friedrich Händel - Triosonaat g-moll op 2 nr. 5 London Baroque
06:08:26Fryderyk Chopin - Mazurka op 59 nr. 1 a-moll Kevin Kenner (klaver)
06:12:34Felix Mendelssohn - Viiulikontsert e-moll op 64 II Andante Maksim Vengerov (viiul), Leipzigi GewandhausorkesterDirigent Kurt Masur
06:20:30Gabriel Faure - Klaverikvintett nr.1 d op.89 III Allegretto moderato Domus-kvintett
06:28:12Modest Mussorgski - "Promenaad" tsüklist "Pildid näituselt" Rotterdami FilharmooniaorkesterDirigent James Conlon
06:29:50Jeremiah Clarke - Praise the Lord, o Jerusalem / Kiida Issandat, Jeruusalemm The Academy of Ancient Music, Oxfordi Uue Kolledzhi koorDirigent Edward Higginbottom
06:33:25Joseph Haydn - Stücke für eine Flötenuhr II osa Andante - Allegro Peter Alexander Stadtmüller (orel)
06:34:52Franz Schubert/Franz von Schober - An die Musik Kathleen Ferrier (kontraalt), Phyllis Spurr (klaver)
06:37:57Urmas Sisask/arr. Neeme Punder - "Triangulum Australe. Lõunakolmnurk - võrdhaarne kontrastsus" tsüklist "Lõunataevas" Viljandi LinnakapellDirigent Neeme Punder
06:43:56Johann Sebastian Bach - Kantaat "Es ist ein trotzig mund verzagt Ding" BWV 176 Collegium Vocale GentDirigent Philippe Herreweghe
06:54:42Sergei Rahmaninov - Vokaliis op 34/14 Tine Thing Helseth (trompet), Kathryn Stott (klaver)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.