Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Edward Elgar - Enigma variatsioonid
   Londoni sümfooniaorkester, Adrian Boult
* Wolfgang Amadeus Mozart - Viiulikontsert nr. 4 D-duur
   Pekka Kuusisto (viiul), Tapiola Sinfonietta, Olli Mustonen
* Lauri Saikkola - Arioso
   Erkki Rautio (tšello), Izumi Tateno (klaver)
* Leonel Power - Gloria / Missast "Alma redemptoris mater"
   Trio Mediaeval
* Lü Wencheng - Autumn Moon on a Calm Lake
   Lang Lang (klaver)
* Ludwig van Beethoven - Variatsioonid vene teemale "Schöne Minka"
   Patrick Gallois (flööt), Cecile Licad (klaver)
* Margo Kõlar - "Marta juures" muusikast filmile "Nimed marmortahvlil"
   Heiki Mätlik (kitarr), Jaak Sooäär (kitarr)
* Rodion Štšedrin - "The Sealed Angel" VIII "The Lord`s Prayer"
   Choir of Gonville & Caius College, Cambridge/ Geoffrey Webber,
   Choir of King`s College, London/ Davi
* Georg Friedrich Händel, Leopold Stokowski - Veemuusika
   BBC FIlharmoonikud, Matthias Bamert
* Eric Whitacre, E.E. Cummings - Little tree
   Elora Festival Singers, Leslie De' Ath (klaver), Noel Edison
* Angelo Badalamenti - Diane and Camilla
   Angelo Badalamenti (klaver, süntesaator), City of Prague Philarmonic
* Jean Sibelius - Andante festivo
   Kesk-Pohjanmaa Kammerorkester, Juha Kangas
* Henry Purcell - A Dance for the Followers of Night
   Le Concert des Nations, dirigent Jordi Savall
 
01:00
 
* Enrique Granados - Coyescas: Intermezzo
   Mischa Maisky (tšello), Lily Maisky (klaver)
* Claudio Monteverdi - "Püha Neitsi vesper", Magnificat II: Suscepit
   Concerto Italiano, solistid, Rinaldo Alessandrini
* Dmitri Šostakovitš - "Kolm fantastilist tantsu" II: Valss
   Tatjana Nikolajeva (klaver)
* Fryderyk Chopin, seade Nathan Milstein - Nokturn nr. 20 cis-moll
   Sarah Chang (viiul), Sandra Rivers (klaver)
* Gaetano Donizetti - Armujook: Una furtiva lagrima
   Jose Carreras, Torino Raadio sümfooniaorkester, Claudio Scimone
* Tori Amos, Claude Debussy - Carry
   Tori Amos
* Felix Mendelssohn - Andante Klaverikontserdist nr. 1 g-moll
   Helen Huang (klaver), New Yorgi Filharmoonikud, Kurt Masur
* Jacob Arcadelt - Ave Maria
   Tallinna Poistekoor, Lydia Rahula
* Leighton Lucas - Suite from "Ice Cold in Alex". Love Scene
   BBC National Orchestra of Wales, dirigent Rumon Gumba
* Camille Saint-Saens - Samson et Dalila: Mon coeur s'ouvre a ta voix
   Tine Thing Helseth (trompet), Royal Liverpool Philharmonic Orchestra,
   Eivind Aadland
* Georges Bizet - Adagietto Arlitar-süidist nr. 1
   New Yorgi Filharmoonikud, Leonard Bernstein
* Kurt Weill - Je ne t'aime pas
   Tine Thing Helseth (trompet), Havard Gimse (klaver)
* William Byrd - Halasta mu peale, oo Jumal
   Currende Consort, Capella Currende, Erik van Nevel
* Johann Sebastian Bach - I osa - Adagio Sonaadist sooloviiulile nr. 3 C-duur
   Gidon Kremer (viiul)
* Benjamin Godard - Berceuse de Jocelyn
   Alban Gerhardt (tšello), Cecile Licad (klaver)
 
02:04
 
* Maurice Ravel - Gaspard de la nuit
   Benjamin Grosvenor (klaver)
* John Tavener - Come and do Your will in me
   Anonymous 4, Chilingirian Quartet
* Antonin Dvorak - Sümfoonia nr. 9 e-moll "Uuest maailmast"
   Iiri Rahvusorkester, Kasper de Roo
* Michael Nyman - Kus mesilane tantsib
   Simon Haram (saksofon),Ulsteri Orkester, Takuo Yuasa
* Mark O'Connor - Poeem Carlitale
   Mark O'Connor (viiul), Yo-Yo Ma (tšello), Edgar Meyer (kontrabass)
 
03:05
 
* Joseph Haydn - Viiulikontsert G II
   Alberto Lysy (viiul), Camerata Lysy Gstaad
* Leos Janacek - Lachian Dances
   Praha Raadio Sümfooniaorkester, Vladimir Valek
* Ferenc Liszt - Petrarca sonett nr. 104 tsüklist "Rännuaastad"
   Jorge Bolet (klaver)
* Philippe Rogier - Videntes stellam
   The Choir of King's College London,
  The English Cornett and Sackbutt Ensemble, David Trendell
* Pjotr Tšaikovski - Sonaat klaverile nr. 2 cis-moll
   Leslie Howard (klaver)
 
04:13
 
* Franz Schubert - Klaveritrio nr. 2 Es-duur
   Frank Braley (klaver ), Renaud Capucon (viiul), Gautier Capucon (tšello)
* Sergei Prokofjev - Balletisüit "Romeo ja Julia"
   Cincinnati Sümfooniaorkester, Paavo Järvi
 
05:26
 
* Josquin Desprez - Pater noster / Ave Maria
   The King's Singers
* Johannes Brahms - Viiulikontsert D-duur
   Victoria Mullova (viiul), NDR Sümfooniaorkester, Herbert Blomstedt
* John Sheppard - Media vita
   The Tallis Scholars, Peter Phillips
 
06:04
 
* Antonio Vivaldi - Flöödikontsert F-duur I Allegro
   Michala Petri (flööt), Academy of St.Martin-in-the-Fields, Iona Brown
* Veljo Tormis - "Laulud tööl õpitud" tsüklist "Laulud laulust ja laulikust"
   Tartu Ülikooli Akadeemiline Naiskoor, Vaike Uibopuu
* Nikolaus Bruhns - Kantaat "Alt sügavalt hüüan Su poole"
   Harry van der Kamp (bass), Period Instruments Ensemble
* Sergei Rahmaninov - "Serenaad b-moll" tsüklist "Fantaasiapalad"
   Arkadi Volodos (klaver)
* Artur Kapp, Karl Eduard Sööt - Metsateel
   Georg Ots (bariton), Gennadi Podelski (klaver)
* Richard Strauss - Capriccio: Sekstett
   Deutsche Kammerphilharmonie Bremen, Paavo Järvi
* Albert Ketelbey - "Cockney armastaja" Cockney süidist
   The Palm Court Theatre Orchestra, Anthony Godwin
* Anti Marguste, Eesti rahvaluule - Mehe au
   Eesti Rahvusmeeskoor, Ants Soots
* Ryuichi Sakamoto - Bachata
   Ryuichi Sakamoto (klaver)
* Claude Debussy - "Kanarbik" tsüklist "Prelüüdid"
   Steven Osborne

Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar