Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Jules Massenet - Thais: Meditatsioon
   Renaud Capucon (viiul), Bremeni Saksa Kammerfilharmoonia, Daniel Harding
* Johann Sebastian Bach - I osa - "Sinfonia" Kantaadist nr. 12
   "Weinen, Klagen, Sorgen, Zagen"
   The Academy of Ancient Music, Stephen Cleobury
* Antonio Vivaldi - II osa Andante Kontserdist B-duur kahele viiulile,
   keelpillidele ja basso continuole
   Viktoria Mullova (viiul), Giuliano Carmignola (viiul),
   Veneetsia Barokkorkester, dirigent Andrea Marcon
* Arvo Pärt - Vater unser
   Arvo Pärt, Heldur-Harry Põlda
* Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr 8 c-moll "Pateetiline"
   Ingrid Fliter (klaver)
* Fritz Kreisler - Viini kapriis
   Tasmin Little (viiul), Piers Lane (klaver)
* Joaquin Rodrigo, Alfredo Garcia Segura - En Aranjuez con tu amor
   Placido Domingo, orkester
* Giuseppe Verdi, arr Uri Caine - Desdemona's Lament
   Uri Caine Group & Josefine Lindstrand
* Armas Järnefelt - Berceuse
   Soome Raadio Sümfooniaorkester, Ulf Söderblom
* Francisco de Penalosa - Precor, te, Domine
   Gothic Voices
* Nino Rota - V osa - "Finale-Nadia" filmist "Rocco ja tema vennad"
   Filharmonica della Scala, Riccardo Muti
* Alessandro Marcello - II osa Adagio Oboekontserdist d-moll
   Burkhard Glaetzner (oboe), Neues Bachisches Collegium musicum
* Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverikontsert nr. 23 A II Andante
   Angela Giulini (klaver), Mozarti Festivali orkester, Alberto Lizzio
* Edgar Arro - Andante religioso
   Ines Rannap (viiul), Hugo Lepnurm (orel)
 
01:03
 
* Tundmatu - Conventry carol "Lully, Lulla"
   Kiili vanamuusikaansambel, Heili Meibaum
* Ernesto Lecuona - Suite espanola: VI Malaguena
   Gabriela Montero (klaver)
* Mihhail Glinka, Jevgeni Baratinski - Ära ahvatle mind põhjuseta
   Mischa Maisky (tšello), Pavel Gililov (klaver)
* Georg Friedrich Händel - Messias, nr. 40 Air: I know that my Redeemer liveth
   Concentus Musicus Wien, Christine Schäfer (sopran), Nikolaus Harnoncourt
* Philip Glass - Disdraught
   Philip Glass Ensemble
* Johannes Brahms - Sümfoonia nr. 3 F II Andante
   Berliini Filharmoonikud, Claudio Abbado
* Georg Kajanus, Henno Käo - Sadama tuled
   Siim Rikker (lõõtspill), Juhan Uppin (lõõtspill), Inseneride Meeskoor, Ants Üleoja
* Ennio Morricone - "Questa specie d'amore" filmist "Questa specie d'amore"
* Pjotr Tšaikovski - Oktoober - Sügislaul tsüklist "Aastaajad"
   Krasnojarski Akadeemiline Sümfooniaorkester, Ivan Shpiller
* Georg Friedrich Händel - Oboekontsert nr. 1 B III Largo
   Heinz Holliger (oboe), Inglise KO, Raymond Leppard
* Francis Poulenc - Trio oboele, fagotile ja klaverile, II: Andante
   Francois Leleux (oboe), Jean-Francois Duquesnoy (fagott),
   Emmanuel Strosser (klaver)
* Pietro Mascagni - Ave Maria
   Heikki Rainio (tenor), Kalevi Kiviniemi (orel)
* Edvard Grieg - Fantoom op. 62, nr. 5
   Leif Ove Andsnes (klaver)
* William Lloyd Webber - Nokturn
   Julian Lloyd Webber (tšello), Skaila Kanga (harf)
* Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 89 F-duur
   Hesseni Raadio sümfooniaorkester, Hugh Wolff
 
02:20
 
* Wolfgang Amadeus Mozart - Klarnetikontsert II Adagio
   Thea King (klarnet), Londoni Väike Orkester, Leslie Jones
* Veljo Tormis - "Vastlalaulud" sarjast "Eesti kalendrilaulud"
   Eesti Filharmoonia Kammerkoori meeskoosseis, Tõnu Kaljuste
* Carl Maria von Weber - Kontsert fagotile ja orkestrile F-duur 
   Leedu Kammerorkester, Saulius Sondeckis
* Johann Christoph Friedrich Bach - Triosonaat A F.VII/6 I Allegro moderato
   London Baroque
* Carl Philipp Emanuel Bach - Sonaat g-moll H 47
   Danny Driver (klaver)
 
03:14
 
* Claude Debussy - Pildid orkestrile (Images pour orchestre)
   Los Angelese Filharmoonia orkester, Esa-Pekka Salonen
* Johannes Brahms - Klaverikontsert nr. 2 B-duur
   Marc-André Hamelin (klaver), Dallase Sümfooniaorkester, Andrew Litton
 
04:38
 
* Camille Saint-Saens - Tšellokontsert nr. 1 a-moll
   Gilbert Varga
* Franz Schubert - Ave Maria
   Renee Fleming (sopran), Christoph Eschenbach (klaver)
 
05:07
 
* Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 101 D-duur "Kellasümfoonia" 
   New York Philharmonic, Leonard Bernstein
* Ludwig van Beethoven - Viiulisonaat nr. 2 A-duur
   Anne-Sophie Mutter (viiul), Lambert Orkis (klaver)
* Salamone Rossi, Albert Kellim - Pieces from the Lumley Part Books
   Fretwork
* Erkki-Sven Tüür - Crystallisatio
   Tallinna Kammerorkester, Tõnu Kaljuste
* Heinrich Schütz - Taaveti psalm "Nicht uns, Herr, sondern deinem Namen"
   Stuttgarti Kammerkoor, Musica Fiata Köln, Frieder Bernius
 
06:01
 
* Reinhold Glier, Mihhail Nakarjakov - Kontsert sarvele ja orkestrile
   Sergei Nakarjakov (trompet), Jena Filharmoonikud, Andrei Boreiko
* Gioachino Rossini - Sonaat neljale keelpillile nr. 2 A-duur
   Serenata of London
* Fryderyk Chopin - Sonaat tšellole ja klaverile g-moll 
   Yo-Yo Ma (tšello), Emanuel Ax (klaver)
* Jean-Philippe Rameau - Suite from "Zoroastre" III Passepieds I & II
   18.saj. orkester, Frans Brüggen
* Heinrich Schütz - Kantaat "Mu poeg Absalon"
   Harry van der Kamp (bass), Period Instruments Ensemble
* Jurjanu Andrejs - Kerjuste tants tsüklist "Läti tantsud"
   Läti Rahvuslik Sümfooniaorkester, Leonids Vigners
* Pietro Mascagni, Carlo della Giacoma - Fantaasia ooperi
   "Cavalleria rusticana" teemale 
   Gabor Lieli (klarnet), Katharina Teufel (harf)
* Richard Strauss, Karol A. Penson - Allerseelen 
   Cyprien Katsaris (klaver)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar