Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* William Lloyd Webber - Serenaad keelpillidele II Romanss
   City of London Sinfonia, Richard Hickox
* Aarre Merikanto - Largo Misterioso (Crepusculo)
   Turku Philharmonic Orchestra
* Eino Tamberg - Aaria
   Kalev Kuljus (oboe), Marrit Gerretz-Traksmann (klaver)
* Francisco de Penalosa - Por las sierras de Madrid
   Gothic Voices
* Fryderyk Chopin - Etüüd E
   Louis Lortie (klaver)
* Sergei Rahmaninov - "Öö ja armastus" Süidist nr 1 kahele klaverile "Fantaasiapildid"
   Güher Pekinel (klaver), Süher Pekinel (klaver)
* Richard Strauss, Clemens Brentano - Brentano-Lieder: II Ich wollt ein
   Sträusslein binden
   Diana Damrau (sopran), Müncheni Filharmoonikud, Christian Thielemann
* Gustav Mahler, seade Uri Caine - Symphonie nr. 2
   Uri Caine Ensemble
* Carl Nielsen - Sümfoonia nr. 2 II Allegro comodo e flemmatico
   San Francisco SO, Herbert Blomstedt
* Johann Joachim Quantz - I osa - Grave Sonaadist a-moll
   flöödile ja basso continuole
   Hans-Martin Linde, Johannes Koch, Hugo Ruf
* Aram Hatšaturjan - "Stalingrad leekides" muusikast filmile "Stalingradi lahing"
   Clark Rundell
* Johann Sebastian Bach - Aaria Orkestrisüidist nr. 3 D
   Andre Rieu orkester, Andre Rieu
* Edvard Grieg - Lüüriline süit I Karjapoiss
   Norra Raadio SO, Ari Rasilainen
 
01:00
 
* Cesar Franck - Tantum Ergo
   Heikki Rainio (tenor), Kalevi Kiviniemi (orel), Marius Järvi (tšello)
* Rudolf Tobias - Igatsus kevade järele
   Lauri Väinmaa (klaver)
* George Gershwin - Porgy and Bess: Bess, You Is My Woman Now
   Leila Josefowicz (viiul), John Novacek (klaver)
* Erik Satie - Kolm Gnossienne'i: nr. 2
   The New London Orchestra, Ronald Corp
* Gioacchino Rossini - "Divin profeta, dator di bene"
   koor ooperist "Korintose piiramine
   Ambrosia Ooperikoor, Londoni Sümfooniaorkester, Thomas Schippers
* Sigbjorn Apeland - Tjodn
   Sigbjorn Apeland (klaver)
* Benjamin Godard - Scenes Poetiques orkestrile: I Dans le bois
   Chloe Hanslip (viiul), Slovak State Philharmonic Orchestra, Košice,
   dirigent Kirk Trevor
* Cyrillus Kreek - Taaveti laul nr. 121
   Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Tõnu Kaljuste
* Wojciech Kilar - "Prologue: My Life Before Me" filmist "The Portrait Of A Lady"
   , Stepan Konicek, Nic Raine
* Antonin Dvorak - Slaavi tants nr. 10 e-moll
   Praha Raadio Sümfooniaorkester, Vladimir Valek
* Reynaldo Hahn - Kui mu luulel oleksid tiivad
   Philip de Groote (tšello), Stephen Coombs (klaver)
* traditsionaal, Arianna Savall - El mariner / Meremees
   Arianna Savall, Pedro Estevan
* Sergei Rahmaninov, seade Zoltan Kocsis - Vokaliis
   Howard Shelley (klaver)
* tundmatu - Gallardas
   Ensemble Kapsberger
* Johannes Brahms - Trio a-moll klarnetile, klaverile ja tšellole
   Martin Fröst (klarnet), Roland Pöntinen (klaver), Torleif Thedéen (tšello)
 
02:20
 
* Severin Cornet - Parmi di star
   The King's Singers, ansambel "Tragicomedia"
* Wolfgang Amadeus Mozart - Sümfoonia nr. 41 C Jupiter II
   Berliini Filharmoonikud, Herbert von Karajan
* Sergei Prokofjev - Klaverikontsert nr. 1 Des-duur
   Gulbenkiani Orkester, Lawrence Foster
* Leonid Desjatnikov - Tracing Astor
   Gidon Kremer, Marta Sudraba, Ula Ulijona, Leonid Desjatnikov
 
03:01
 
* Joseph Joachim - Notturno
   Daniel Hope, Royal Stockholm Philharmonic Orchestra
* Jean Sibelius - Kontsertsüit "Ajaloolised stseenid I"
   Norra Raadio orkester, Ari Rasilainen
* Edward Elgar - Rauge läänetuul
   Worcesteri Katedraali koor, Donald Hunt
* Franz Schubert - Klaverisonaat nr. 15 D-duur
   Mitsuko Uchida (klaver)
 
04:10
 
* Pjotr Tšaikovski - Sümfoonia nr. 5 e-moll
   Leipzigi Gewandhausorkester, Kurt Masur
* Felix Mendelssohn - Klaveritrio nr. 1 d-moll
   Martha Argerich (klaver), Renaud Capucon (viiul), Gautier Capucon (tšello)
 
05:25
 
* Aleksander Gretšaninov - Klaveritrio nr. 2 G-duur
   Viktor Jampolski (klaver), Mihhail tsinman (viiul), Natalja Savinova (tšello)
* Antonio Vivaldi - Pidulik õhtujumalateenistus Neitsi Maarja
   taevaminekupühaks: "Kiitke, Issanda teenrid" (Laudate pueri)
   Concerto Italiano, Gemma Bertagnolli (sopran), Rinaldo Alessandrini
* Ludwig van Beethoven - VIII osa / tsüklist "Kaksteist menuetti"
   Tapiola Sinfonietta, John Storgards
* Eric Whitcare, E.E. Cummings - Three songs of faith: i thank You God
   for most this amazing day
   Conspirare, Craig Hella Johnson
 
06:06
 
* Uuno Klami - Karjala rapsoodia
   Islandi sümfooniaorkester, Petri Sakari
* Ernesto Lecuona - A la Antigua
   Gabriela Montero (klaver)
* Richard Strauss - III osa - Sonaadist viiulile ja klaverile Es-duur
   Gidon Kremer (viiul), Oleg Maisenberg (klaver)
* Marcel Poot - "Volijke avamäng"
   Flaami Raadio Orkester, Alexander Rahbari
* Carlo Gesualdo - Madrigal "Ardo per te mio bene"
   Les Arts Florissants, William Christie
* Veljo Tormis - Laulusild
   Eesti Raadio koor, Toomas Kapten
* James Whitbourn - Requiem canticorum
   Jermy Powell (sopransaksofon), Ken Cowan (orel),
   Westminster Williamson Voices, James Jordan
* Heino Eller - Väike valss
   Sten Lassmann (klaver)

Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar