00:21:47Veljo Tormis - Kust tunnen kodu Marrit Gerretz-Traksmann, Eve Härma, Kadri Ratt
00:26:03Aleksandr Skrjabin - V osa - Masurka nr. 5 dis-moll tsüklist "Kümme masurkat op. 3" Cyprien Katsaris (klaver)
00:30:34Nicola Ugolino - Kontsert lautole ja viiulile B-duur - Adagio Cappella della Pieta dei Turchini
00:31:53Giuseppe Verdi - Celeste Aida (Radames), ooperist Aida I vt. Placido Domingo, Orchester der Deutschen Oper BerlinDirigent dir. Nello Santi
00:36:47Andrew Lloyd Webber/Black - As If We Never Said Goodbye (muusikalist "Sunset Boulevard") Elaine Paige (vokaal), orkester
00:42:14Benjamin Britten - Neli mereinterlüüdi oop."Peter Grimes" I Koit Edmontoni SODirigent Uri Mayer
00:46:27Cyrillus Kreek/Lydia Koidula - Meil aiaäärne tänavas Eesti Teaduste Akadeemia NaiskoorDirigent Andrus Siimon
00:49:10Mischa Spoliansky - Scherzo filmist "The man who could work miracles" Ileana Ruhemann (flööt), BBC Concert OrchestraDirigent Rumon Gamba
00:52:28Trad. - Greensleeves Andre Rieu orkesterDirigent Andre Rieu
00:55:22Wolfgang Amadeus Mozart - Sümfoonia nr. 40 g-moll KV 550, II osa: Andante Berliini FilharmoonikudDirigent Herbert von Karajan
01:03:07Ester Mägi - Vesper Tõnu Reimann (viiul), Anne-Marie Grundsten (orel)
01:09:40Gavin Bryars - Laude novella (Lauda II) (2002) Torunn Ostrem Ossum (Trio Mediaeval)
01:13:31Claude Debussy - Kuuvalgus Peter Schmalfuss (klaver)
01:18:41Arvo Pärt - Spiegel im Spiegel Nicola Benedetti (viiul), Aleksei Grinjuk (klaver)
01:28:17Edvard Grieg - Solveigi laul Angela Gheorghiu (sopran), Malcolm Martineau (klaver)
01:33:20Canteloube - Bailero Kiri Te Kanawa (sopran), Inglise KammerorkesterDirigent Jeffrey Tate
01:40:02John Ireland - Püha laps Julian Lloyd Webber (tšello), Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Neville Marriner
01:43:31Sergei Rahmaninov - Ave Maria Oxfordi New College'i koorDirigent Edward Higginbottom
01:47:00Bernard Herrmann - The City/Linn / Filmisüidist "Psycho" Los Angelese Filharmoonia orkesterDirigent Esa-Pekka Salonen
01:49:35Giacomo Puccini - Crisantemi / Krüsanteemid Kremli KammerorkesterDirigent Misha Rahlevski
01:55:01Jean-Philippe Rameau - Suite from "Nais" V Gavotte gracieuse en Rondeau 18.saj. orkesterDirigent Frans Brüggen
01:57:22Johann Sebastian Bach - II osa - Larghetto Kontserdist C-duur, BWV-1055 (seade: Colm Carey) Alison Balsom (trompet), Colm Carey (orel)
02:02:21William Byrd - Vigilate / Ärgake I FagioliniDirigent Robert Hollingworth
02:06:57Camille Saint-Saens - Klaverikontsert nr.3 Es-duur, op.29 Stephen Hough, Birminghami SümfooniaorkesterDirigent Sakari Oramo
02:32:49Johann Valentin Meder - Leben wir, so leben wir dem Herrn Hortus MusicusDirigent Andres Mustonen
02:40:17Sergei Tanejev - Mägede kohal kaks sünget pilve/tsüklist "Kaksteist koori op. 27" Madalmaade KKDirigent Tõnu Kaljuste
02:46:00Eino Tamberg - Sümfoonilised tantsud op. 6, I Moderato. Allegro giocoso Eesti Riiklik SümfooniaorkesterDirigent Olari Elts
02:53:27Maurice Ravel - Klaverikontsert G-duur Yundi Li (klaver), Berliini FilharmoonikudDirigent Seiji Ozawa
03:14:17Astor Pizzolla - Milonga sin Palabras Gidon Kremer, Marta Sudraba, Ula Ulijona
03:22:00Haydn Joseph - Sümfoonia nr. 75 D-duur II osa Andante con variazioni Heidelberger SinfonikerDirigent Thomas Fey
03:30:00Felix Mendelssohn-Bartholdy - "Suveöö unenägu" Avamäng Londoni SümfooniaorkesterDirigent Andre Previn
03:42:56Dmitri Shostakovich - Sümfoonia nr. 5 d-moll op 47 Šoti RahvusorkesterDirigent Neeme Järvi
04:31:07Ludwig van Beethoven - Keelpillikvartett nr 16 F-duur Alban Berg Quartett
04:56:34Adrian Willaert - Ave virgo sponsa Dei The King's Singers
05:05:09Georg Philipp Telemann - Tafelmusik, III osa. Ouverture B-duur Freiburgi Barokkorkester
05:26:17Aleksander Gretšaninov - Klaveritrio nr. 2 G-duur op. 128; III osa - Finaal Viktor Jampolski (klaver), Mihhail tsinman (viiul), Natalja Savinova (tšello)
05:34:08Pjotr Tšaikovski - Süit nr. 2 C-duur IV Lapse unenäod. Andante molto sostenuto NSVL RA SümfooniaorkesterDirigent Jevgeni Svetlanov
05:48:22Johannes Brahms - Kaks laulu op 91 Marie-Nicole Lemieux (kontraalt), Michael McMahon (klaver), Nicolo Eugelmi (altviiul)
05:59:54Franz Schubert - Muusikaline hetk nr. 6 As-duur Alicia de Larrocha (klaver)
06:06:57Eric Whitacre/E. E.Cummings - i thank you God for most this amazing day Elora Festival SingersDirigent Noel Edison
06:14:05Giovanni Paisiello - Klaverikontsert nr. 2 F-duur; III osa Allegretto Francesco Nicolosi (klaver), Collegium Philharmonicum Chamber OrchestraDirigent Gennaro Cappabianca
06:19:50Giuseppe Verdi/Luigi Bassi - Fantaasia ooperi "Rigoletto" teemale Gabor Lieli (klarnet), Katharina Teufel (harf)
06:29:29Frederic Chopin - Valss nr. 9 As-duur op 69 nr. 1 Dmitri Alexejev (klaver)
06:34:33Georg Friedrich Händel - Menuett Oratooriumist "Jephta" Collegium Musicum 90Dirigent Simon Standage
06:36:00Alfredo Catalani - Nokturn Pietro Spada (klaver)
06:40:23Antonin Dvo'rak - Avamäng "Looduse kuningriik" op. 91 Tšehhi FilharmooniaorkesterDirigent Vladimir Ashkenazy
06:54:25Heitor Villa-Lobos - Gavotta-Choro Kristo Käo (kitarr)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.