00:20:29Johan Friedrich Fasch - II osa Largo Trompetikontserdist D-duur Gabriele Cassone (trompet), Ensemble Zefiro, Alfredo Bernardini (dirigent)
00:22:13Frank Bridge - O weary hearts! The King's Singers
00:25:19Gabriel Faure - Siciliana Gautier Capucon (tšello), Michel Dalberto (klaver)
00:29:10Richard Rodgers - I'll Take Manhattan Joshua Bell
00:32:35Gregorio Allegri - Motett "Cantate Dominum" A Sei VociDirigent Bernard Fabre-Garrus
00:35:45Nikolai Rimski-Korsakov - Klaverikontsert cis-moll op 30 II Andante mosso - Malcolm Binns (klaver), The English Northern PhilharmoniaDirigent David Lloyd-Jones
00:40:01John Corigliano - "End Titles" filmist "The Red Violin" Philharmonia Orchestra, Joshua BellDirigent Esa-Pekka Salonen
00:41:43Robert Schumann - Lastestseenid: Unelm Koshice FilharmoonikudDirigent Christian Ehwald
00:46:06Georg Friedrich Händel/arr. Jim Byfield - Largo Regina Kilbey Strings
00:48:24W. A: Mozart - Trio G-duur K.496 ; II-Andante Steven Lubin (klaver), Stanley Ritchie (viiul), Myron Lutzke (tšello)
00:54:33Arianna Savall - Yo soy de mi amado/Kuulun oma armsamale Arianna Savall, Julio Andrade, Pedro Estevan
00:59:16Eric Satie - Gnossienne No. 1 Cyprien Katsaris (klaver)
01:02:27Giacomo Puccini - "Nessun dorma" ooperist "Turandot" Mario Lanza, orkesterDirigent Ray Heindorf
01:05:35Tan Dun - Desert Cappricio Tan Dun & Yo-Yo Ma
01:10:25Francis Poulenc - Sonaat oboele ja klaverile, III: Déploration. Trés calme/Väga rahulikult Francois Leleux (oboe), Emmanuel Strosser (klaver)
01:15:22Giuseppe Tartini/Riccardo Zandonai - 3. osa - Andante Sonaadist g-moll ("Kuraditriller") Anne-Sophie Mutter (viiul), Trondheimi SolistidDirigent Anne-Sophie Mutter
01:16:35Ennio Morricone - Gabriel's oboe from "The Mission" Chris Botti (trompet), orkester
01:20:47Johann Sebastian Bach - Brandenburgi kontsert nr.4 G II Andante Northern Sinfonia of EnglandDirigent George Malcolm
01:24:58Isaac Albeniz - Espana op 165: II Tango Mischa Maisky (tšello), Lily Maisky (klaver)
01:28:36Georg Friedrich Händel - Kantaat "Laudate pueri" Emma Kirkby (sopran), London Baroque
01:50:18Attilio Ariosti - Kantaat "Pur al fin gentil Viola", I: Largo Monika Mauch, Marianne Ronez, Arno Jochem, Michael Freimuth, Ernst Kubitschek
01:57:56Wilhelm Friedemann Bach - Klaverikontsert e Fk43 I Allegretto Cyprien Katsaris (klaver), Echternachi Festivali KammerorkesterDirigent Yoon Kuk Lee
02:06:41John Tavener - Nipson Michael Chance (kontratenor), Fretwork
02:27:30Fryderyk Chopin - Klaverikonts.nr.1 e op.11 II Romanss. Larghetto Dang Thai Son (p), Sinfonia VarsoviaDirigent Jarzy Maksymiuk
02:37:42Johannes Brahms - Viiulikontsert D-duur, op.77 Joshua Bell (viiul), Clevelandi OrkesterDirigent Christoph von Dohnanyi
03:18:43Hector Berlioz - Fantastiline sümfoonia Berliini FilharmoonikudDirigent Simon Rattle
04:14:17Erkki-Sven Tüür - Kontsert tšellole ja orkestrile David Geringas, Viini Raadio sümfooniaorkesterDirigent Dennis Russell Davies
04:37:12Gustav Mahler/Clytus Gottwald - Ich bin der Welt abhanden gekommen Chanticleer
04:44:19Johann Sebastian Bach - Klaverikonts. d BWV 1052 II: Adagio Andrei Gavrilov (klaver), Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Neville Marriner
04:53:09Johannes Brahms - Neli tõsist laulu op 121 Marie-Nicole Lemieux (kontraalt), Michael McMahon (klaver)
05:10:50Rudolf Tobias - Nokturn (Ööpala) Tallinna Keelpillikvartett
05:18:48William Boyce - Avamäng nr 1 D-duur CantilenaDirigent Adrian Shepherd
05:27:42Mirjam Tally - Swinburne Robert Jürjendal, Vambola Krigul, Külli Möls, Iris Oja, Alar Pintsaar, Ardo-Ran Varres
05:39:03Joseph Haydn - Klaverisonaat nr. 46 As-duur Hob.XVI:46 ; II osa - Adagio Ivo Pogorelich (klaver)
05:52:18Randall Thompson - Tarantella Orphei Drängar, Folke Alin (klaver)Dirigent Alin Cecilia Rydinger
06:00:07Georg Friedrich Händel - Duett "Beato in ver" Concerto VocaleDirigent William Christie
06:09:52Ludwig August Lebrun - Oboekontsert nr. 2 g-moll I-Allegro Heinz Holliger (oboe), Müncheni KammerorkesterDirigent Hans Stadlmair
06:17:10Giovanni Paolo Foscarini - Aria della Fulia variata (con parti variate) Teatro Lirico: Milos Valent, Maxine Eilander, Erin Headley, Stephen Stubbs
06:19:27Ludwig van Beethoven - Seitse variatsiooni teemal "Bei Männern, welche liebe fühlen" Mozarti ooperist "Võluflööt" Yo-Yo Ma (tšello), Emanuel Ax (klaver)
06:29:19Giuseppe Tartini - IV osa - Allegro Tšellokontserdist D-duur Püha Pauli Kammerorkester, Mstislav RostropovitšDirigent Hugh Wolff
06:32:17Johann Sebastian Bach - VIII osa - "Grosser Gönner, dein Vergnügen" Kantaadist nr. 210 "O holder Tag, erwünschte Zeit" Musica Antiqua KölnDirigent Reinhard Goebel
06:36:37Maurice Ravel - Gaspard de la nuit - Scarbo Jean-Yves Thibaudet (klaver)
06:40:27Francesco Paolo Tosti - Öövaikuses Ben Heppner (tenor), Londoni Sümfooniaorkestri liikmed (instrumentaal)
06:43:14Edvard Grieg - Süit "Holbergi aegadest" III Gavott Oslo FilharmoonikudDirigent Maris Jansons
06:47:09Antonio Vivaldi - Kontsert B-duur kahele viiulile, keelpillidele ja basso continuole RV 524 Viktoria Mullova (viiul), Giuliano Carmignola (viiul), Veneetsia Barokkorkester, dir Andrea MarconDirigent Andrea Marcon
06:57:36Sergei Rahmaninov/arran. Arkadi Volodos - Hommik Arkadi Volodos (klaver)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.